Başım Belada Dizisini Nasıl Buldunuz? Reytingleri ve Yorumları

23.02.2023
619

Başım Belada dizisini nasıl buldunuz? Başım Belada dizisi izlenme oranları ve reytinglerini sizlerle paylaşacağız. Yönetmen koltuğunda Hakan Arslan ve Ulaş Cihan Şimşek’in oturduğu Başım Belada dizisi yakında Atv ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Bu konumuzda senaryosunu Salih Tuna’nın kaleme aldığı Başım Belada dizisini beğendiniz mi? Başım Belada dizisi izlenme oranları, reytingleri ve izleyici yorumlarını sizlerle paylaşacağız.

Başım Belada Dizisini Nasıl Buldunuz?

Başrolünde Keremcem ve Merih Öztürk’ün yer aldığı Başım Belada dizisi Atv ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Yapımcılığını Baba Yapım’ın üstlendiği Başım Belada dizisi özellikle başrol oyuncuları sayesinde dikkat çekmiştir. Sosyal medyada da dikkat çekmiştir. Başım Belada dizisinin tanıtım fragmanı bir gün içerisinde yaklaşık 200 bin kişi tarafından izlenmiştir. Dizi hakkında hep olumlu yorumlar yapılmıştır.Başım Belada Dizisini Nasıl Buldunuz

Başım Belada Dizisini Beğendiniz Mi?

Senaryosunu Salih Tuna’nın kaleme aldığı Başım Belada dizisinin tanıtım fragmanı geçtiğimiz günlerde yayınlanmıştır. Tanıtım fragmanı kısa süre içerisinde binlerce kişi tarafından izlenen Başım Belada dizisi oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çekilmiştir. Bizler dizinin geniş  izleyici kitlesine ulaşacağını tahmin ediyoruz. Başım Belada dizisinin fragmanı hakkında ki geri dönüşlerin çoğu olumlu yöndedir. Dizi izleyiciler tarafından büyük beğeni toplamıştır.

Başım Belada Dizisi İzlenme Oranları ve Reytingleri

Atv ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Başım Belada dizisinin genel Yönetmenliğini Yüksel Aksu üstlenmiştir. Seyirciler dizinin izlenme oranlarını da merak etti. Ancak, Başım Belada dizisi henüz, yayın hayatını başlamadığı için izlenme oranları ve aldığı reytingler belli değildir. Bizler yüksek oranda reyting alacağını ve geniş kitlelere ulaşacağını tahmin ettiğimiz Başım Belada dizisi başladığı zaman reytinglerini sizlerle paylaşacağız.

Başım Belada Dizisi İzleyici Yorumları

Genel Yönetmenliğini Yüksel Aksu’nun yaptığı Başım Belada dizisi sosyal medyada da büyük ilgi görmüştür. Sizlerin görüşleri de bizler için oldukça önemlidir. Sizlerde başrolünde Keremcem ve Merih Öztürk’ün yer aldığı Başım Belada dizisini izlediğiniz zaman dizi hakkında ki olumlu olumsuz tüm görüşlerinizi, dizi hakkında ki düşüncelerinizi ve neyi beğenip beğenmediğinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Başım Belada dizisini nasıl buldunuz? Başım Belada dizisi izlenme oranları ve reytinglerini sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. Anonim dedi ki:

    Bas roldeki oyuncular uymamis .