Başım Belada Dizi Oyuncu Maaşları Telefon ve Araba Markaları

29.01.2023
1.431

Başım Belada Aşk dizi oyuncu maaşları, telefon ve araba markalarını sizlerle paylaşacağız. Baba yapım imzalı Başım Belada dizisinin başrolünde Keremcem ve Merih Öztürk yer almaktadır. Başım Belada dizisi oyuncu kadrosu sayesinde dikkatleri üzerine çekmiştir. İzleyiciler dizinin oyuncu maaşları, kullandığı araba ve telefonları da merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Bundan dolayı da Başım Belada dizi oyuncu ücretleri maaşları, telefon ve araba markalarını sizlerle paylaşacağız.

Başım Belada Dizisi Oyuncu Maaşları, Telefon ve Araba Markaları

Yapımcılığını Osman Enes Yakut’un üstlendiği Başım Belada dizisinin yönetmen koltuğunda Hatice Memiş oturmaktadır. Dizi önümüzdeki günlerde Atv ekranlarında yayınlanacaktır. İzleyiciler, Başım Belada dizisi oyuncu maaşları, kullandıkları telefon ve arabaların markalarını da merak etti. Bizlerde bu nedenle Başım Belada dizi oyuncuların bölüm başı aldığı para maaşları, telefon ve araba markalarını sayfamıza ekleyeceğiz.Tatlı Hayat Acı Aşk Dizi Oyuncuların kullandığı telefon ve otomobiller

Başım Belada Leyla (Merih Öztürk) Maaşı, Telefon ve Arabası

Dizinin başrolünde yer genç oyuncumuz Merih Öztürk, Başım Belada dizisinde bölüm başına 30-35 bin tl arasında bir maaş alacaktır. Başım Belada dizisi henüz başlamadığı için oyuncumuzun canlandıracağı Leyla karakterini kullandığı telefon ve arabanın markası belli değildir.

Başım Belada Azam (Keremcem) Maaşı, Telefon ve Arabası

Aynı zamanda şarkıcılık yapan Keremcem Başım Belada dizisinde Azam karakterini canlandıracaktır. Oyuncumuzu dizide yaklaşık 50 bin TL maaş alacaktır. Ancak dizi başlamadığı için Azam karakterinin telefon ve arabasının modeli belli değildir. Biz de ilerleyen günlerde araba ve telefonun markasını sizlerle paylaşacağız.Tatlı Hayat Acı Aşk Dizi Oyuncu Maaşları Ücretleri

Başım Belada Narin (Zeynep Kumral) Maaşı, Telefon ve Arabası

Zeynep Kumral, Başım Belada dizisinde haftalık olarak yaklaşık 15 bin tl maaş alacak. Fakat dizi henüz yayınlanmadığı için oyuncumuzun canlandıracağı Narin karakterinin telefonla arabası belli değildir. Bizler ilerleyen günlerde Narin’in telefon ve arabasının modelini sizlerle paylaşacağız.

Başım Belada Yalçın (Kaan Taşaner) Maaşı, Telefon ve Arabası

Dizi henüz başlamadığı için Yalçın karakterinin kullandığı telefon ve arabanın markası belli değildir. Yalçın karakterini başarılı oyuncumuz Kaan Taşaner canlandıracaktır. Kaan Taşaner’in maaşıda merak ediliyor.  Başım Belada dizisinde bölüm başında yaklaşık olarak 20 ile 25 bin tl kazanmaktadır.

Başım Belada dizi oyuncu maaşları, telefon ve araba markalarını sizlerle paylaştık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.