Baş Belası Dizisinden Sonra Hangi Dizi Başlayacak?

Bu konu Baş Belası Dizisinden Sonra Hangi Dizi Başlayacak hakkında. ATV ekranlarında pazar akşamları yayınlanan Baş Belası dizisi hafta sonları da ayrı bir renk katmaya devam ediyor. Bir yaz dizisi olarak başlayan baş belası dizisi farklı konusu ve senaryosu ile oldukça ilgi gördü. Baş Belası Dizisinden Sonra Hangi Dizi Başlayacak? konusunda merak edilen sorulara yanıt vermek ve izleyicilerin baş belası dizisi ile ilgili meraklı sorularla bu sayfada detaylı cevap vermek istiyoruz.Baş Belası Dizisinden Sonra Hangi Dizi Başlayacak

Baş Belası Dizisinden Sonra Hangi Dizi Başlayacak?

Başrollerinde İrem Helvacıoğlu, Seçkin Özdemir, Dilara Aksüyek gibi oyuncuların yer aldığı baş belası dizisi pazar akşamları ATV kanalında ekrana gelmeye devam ediyor. Baş belası dizisi almış olduğu 3 ve 4 oranındaki Total reyting ile yaz ayları sonuna kadar devam edecek görünüyor. Baş belası dizisi yaz aylarından sonra devam eder mi yeni sezonda sürer mi bu reyting oranlarına bakarak pek olumlu yanıt veremiyoruz. Bu nedenle baş belası dizisinden sonra hangi dizi başlayacak ATV ekranlarında pazar günleri baş belası dizisinin yerine yeni yayınlanacak dizi hakkında bilgileri sunmak istiyoruz. ATV yeni sezon için birçok dizi hazırlıyor. Özellikle Ntc yapım ile anlaşan ATV baş belası dizisi erken final yaparsa yeni dizilerden birine pazar gününe alacak.

Baş Belası Dizisinden Sonra Hangi Dizi Başlayacak? sorusuna ilk verilecek yanıtlardan birisi ikimizin sırrı isimli dizi olacak. Bir süredir tanıtım fragmanları dönen ikimizin sırrı isimli dizi atv ekranlarında yayınlanacak. Baş belası dizisinin çok yüksek oranda reyting alamaması nedeniyle bekletilen ve büyük ihtimalle baş belası dizisinin sonrasında başlayacak dizi olan ikimizin sırrı bir Kore uyarlaması. Oldukça hüzün dolu bir dram dizisi olan ikimizin sırrı baş belası dizisinden sonra pazar akşamları ATV ekranlarında yayınlanacaktır. Ayrıca birçok dizi yayınlanmak üzere Ağustos ayında çekimlere başlayacak. Yeni dizilerden birisi de pazar akşamları baş belası dizisinin yerine gelebilir.

Atv yayın akışı 2021 22 sezonu: geçtiğimiz yıllarda oldukça yüksek reytingli dizileri ile dikkat çeken ATV salı akşamları eşkıya dizisini çarşamba akşamı ise kuruluş Osman dizisini ekrana getirmeye devam edecek. Perşembe günleri bir zamanlar Çukurova dizisini devam ettiren ATV diğer günler için birçok alternatifli diziyi hazırlamaya devam ediyor. Baş belası dizisi pazar akşamları ekrana geliyor olsa da almış olduğu düşük reytingler ile yeni sezonda devam etmeyecek erken final yapıp pazar günü ekrana gelecek yeni bir diziye yol açacak. ATV Yeni Sezon Yayınlanacak Diziler (2021-2022)

ATV de Baş Belası Dizisinden Sonra Hangi Dizi Başlayacak? Sorusuna verilecek birçok yanıt olsa da yeni sezonda ekrana gelecek dizilerden birçoğu Baş belası dizisinin yayınlandığı pazar akşamı yayınlanmak için gün bekliyor. ATV ikimizin sırrı isimli yeni dizisine pazar akşamı yayınlamaya hazırlanırken geçtiğimiz yıl pazar akşamlarına damga vuran teşkilat dizisi de Ağustos ayında yeni sezon çekimlerine başlayacağını duyurdu. Böylelikle kanalların yeni sezon mücadelesi oldukça çetin geçecek görünüyor. Yeni sezonda Baş belası dizisinden boşalan pazar gününe ATV bakalım hangi diziyi uygun görecek zamanla göreceğiz. Merak edenler için ikimizin sırrı dizisinin oyuncu kadrosu bu sayfada.

Yorum yaz

1 Yorum

  1. ben bas belası dizisini çok sewiyorum we onu çok izliyorum bas belası dızısı erken final yapmas

Etiketler