Baş Belası Dizisi Oyuncu Kıyafetleri Giydiği Elbiseleri

26.05.2021
247

Kısa bir süre sonra ATV kanalında yayın hayatına başlayacak olan Baş Belası dizisi hakkında merak edilen pek çok konu olmuştur. Baş Belası dizisi hakkında izleyicilerin en çok merak ettiği konulardan bir tanesi de oyuncularının dizide kullanmış olduğu elbiselerdir. Dizi severler adına Baş Belası dizisinde yer alan oyuncularımızın giymiş olduğu kıyafet ve elbiseleri detaylı bir şekilde bu haberimizde sizlere sunacağız.Baş Belası Dizisi Oyuncu Kıyafetleri Giydiği Elbiseler

Baş Belası Dizisi Oyuncu Kıyafetleri Giydiği Elbiseler

Baş Belası Dizisi İpek'in uzun elbisesiBaş Belası Dizisi İpek’in uzun elbisesi zara marka ve fiyatı 299 TL

Baş Belası Dizisi Nazlının kolyesiBaş Belası Dizisi Nazlı’nın kolyesi ferdaekberii marka ve fiyatı 125 TL

Baş Belası dizisi İpekîn kıyafeti pembe renkliBaş Belası dizisi son bölümde İpek’în kıyafeti pembe renkli zara top fiyatı 199₺

Baş belası dizisi İpekin takımı neredenBaş belası dizisi son bölümde İpek’in takımı nereden? İrem Helvacıoğlu’nun giydiği takım exquiseofficial ceket fiyatı 909₺, etek fiyatı 719 lira.

Baş Belası dizisinde İrem Helvacıoğlu'nun giydiği beyaz elbise25 Temmuz Baş Belası dizisinde İrem Helvacıoğlu’nun (İpek) giydiği beyaz elbise bust2tr marka, fiyatı 1350 lira.

Baş Belası dizisi İpekin giydiği mavi ceket ve beyaz elbiseBaş Belası dizisi 3. bölümde İpek’in giydiği mavi ceket ve beyaz elbise sojaofficial, fiyatı 1500 TL

Baş Belası dizisi İpek'in giydiği elbise markalarıBaş Belası dizisi 2. bölümde İpek’in giydiği elbise markası mihaofficiall, küpesi ecru.atelier

Baş Belası dizisi İpek'in giydiği takım elbise neredenBaş Belası dizisi 3. bölüm İpek’in giydiği takım elbise nereden: Takım adlofficial, ayakkabı zara.

Bas belasi ipek'in giydigi yesil takim elbise27 Haziran Pazar akşamı Baş belası dizisinin 2. bölümünde İpek’in giymiş olduğu yeşil takım elbisenin markası Adl, yeşil floto ceket 359 lira.

Baş belası dizisi İpekin kıyafeti elbisesiBaş belası dizisi İpek’in kıyafeti elbisesi ilk bölümdeki takımı: biancoeneroofficial marka.

Baş Belası dizisi İpek'in giydiği elbise ve kıyafetlerBaş Belası dizisi İpek’in giydiği elbise ve kıyafetler; İrem Helvacioglu takımı justlikeyou, gömlek ve küpe nillushvintage, çanta dior, ayakkabı incideri marka.Baş Belası dizisi İpek'in ayakkabı ve küpe markası

Baş Belası dizisi İrem'in kırmızı elbisesiBaş Belası adlı dizide İpek’in kırmızı elbisesi Whenever marka.

Oyuncu kadrosunda birbirinden başarılı isimleri barındıran Baş Belası dizisi ilk tanıtımını geçtiğimiz günlerde yayınlamıştır. Konusu ve karakterleri ile izleyicilerin oldukça dikkatini çeken Baş Belası dizisinde kullanılan kıyafetler de izleyiciler tarafından oldukça merak edilmiş. ATV kanalının en sevilen dizilerinden bir tanesi olacak olan Baş Belası dizisinde yer alan oyuncularımızın dizide canlandırmış olduğu karakterler ile giymiş olduğu kıyafetleri detaylı bir şekilde sizlere sunacağız.Baş Belası Dizisi Oyuncu Kıyafetler

Baş Belası Dizisi İpek’in Kıyafetleri (İrem Helvacıoğlu)

Baş Belası dizisinin kadın başrol karakterlerinden olan İpek karakterine başarılı oyuncumuz İrem Helvacıoğlu hayat verecektir. İrem Helvacıoğlu bugüne kadar yer almış olduğu dizilerde kullandığı kıyafetler ile izleyiciler tarafından merak edilirken Baş Belası dizisinde canlandırmış olduğu İpek karakterinin kıyafetleri ile de oldukça merak uyandırdı. ATV kanalında yayınlanacak olan Baş belası dizisindeki İpek karakterini dizide kullanmış olduğu kıyafetleri marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte sizlerle paylaşacağız.Baş Belası Dizisi İpek'in Kıyafetleri (İrem Helvacıoğlu)

Baş Belası Dizisi Şahin’in Kıyafetleri (Seçkin Özdemir)

Baş Belası dizisinde erkek başrol karakter olan Şahin karakterine ise başarılı oyuncumuz Seçkin Özdemir hayat verecektir. Canlandırmış olduğu Şahin karakteri ile oldukça sevilen Seçkin Özdemir’in bu projede de dizi için kullandığı kıyafetlerle oldukça merak edilmiştir. Baş Belası dizisinde Seçkin Özdemir’in hayat vereceği Şahin karakterinin dizide kullanmış olduğu pantolon, gömlek, ceket, kravat, hırka, mont, kaban gibi parçaları da detaylı bir şekilde sizlere sunacağız.Baş Belası Dizisi Şahin'in Kıyafetleri (Seçkin Özdemir)

Baş Belası Dizisi Nazlı’nın Kıyafetleri (Dilara Aksüyek)

Baş Belası dizisinde başrol karakterlerden olan Şahin ve İpek karakterinin ardından Nazlı karakterinin dizide kullanmış olduğu kıyafetler oldukça merak edilmiştir. Nazlı karakterine güzel oyuncumuz Dilara Aksüyek hayat verirken, kullanmış olduğu kıyafetler ile de göz kamaştırmaktadır. Baş Belası dizisindeki Nazlı karakterinin dizide kullanmış olduğu gömlek, etek, pantolon, ceket, bluz, hırka, tişört, şort gibi parçaları da marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte detaylı bir şekilde sizlerin beğenisine sunmaya çalışacağız.

Baş Belası dizisinde yer alan oyuncularımızın dizide kullanmış olduğu kıyafetleri detaylı bir şekilde sizlerle paylaştık. Sizlerin de oyuncularımızın kullanmış olduğu kıyafetlerden merak ettiğiniz parçalar olursa bölüm, sahne ve karakter bilgisi ile birlikte aşağıda bulunan yorum kısmından bize sorabilirsiniz. Baş belası dizisinin oyuncu kadrosuna detaylı bir şekilde incelemek isterseniz de Belası Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu Kanalı isimli konumuza kısaca bakabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Anonim dedi ki:

  Son bölüm mavi ceket

 2. Ece dedi ki:

  3bölumdeki siyah elbise

 3. Irmak dedi ki:

  9. Bölüm gri bol paça pantolon nazlı

 4. Yildiz dedi ki:

  Irem helvacioglu 3 bolum son sahne beyaz pantolonu