Baş Belası Dizisi Nazlı Kimdir? Dilara Aksüyek

15.05.2021
50

ATV için hazırlanan dizilerden bir tanesi olan ve Haziran ayında yayın hayatına başlaması planlanan Baş Belası dizisi oyuncu kadrosu ile merak edilmeye devam etmektedir. Baş Belası dizisinde en çok merak edilen karakterlerden bir tanesi de Nazlı karakteri olmuştur. Baş Belası dizisini büyük bir merakla bekleyen dizi severler ve okurlarımız adına Nazlı karakterinden sizlere bahsedeceğiz.

Baş Belası Dizisi Nazlı Karakteri

Baş Belası Dizisi Nazlı KarakteriBir polisiye dizisi olacak olan ve baş rol oyunculuğunu İrem Helvacıoğlu ve Seçkin Özdemir’in paylaşacak olacağı Baş Belası dizisinde en çok merak edilen karakterlerden bir tanesi de Nazlı karakteri olmuştur. Ancak şu anda Nazlı karakterinin özellikleri net bir şekilde paylaşılmamıştır. Baş Belası dizisi Nazlı karakterinin karakteristik özelliklerinin güncel olarak sizlere sunmaya çalışacağız.

Baş Belası Dizisi Nazlı Kimdir?

Baş Belası dizisinde Nazlı karakterine hayat verecek olan oyuncumuz da oldukça merak edilmiştir. Güzelliği ve karakteristik özellikleri ile oldukça dikkat çeken Nazlı karakterine başarılı oyuncumuz Dilara Aksüyek hayat verecektir. Başarılı oyuncumuz Dilara Aksüyek’in hayatı da seyirciler tarafından merak edildiği için konumuzun devamında oyuncumuzun hayatından ve pek çok bilgisinden sizlere bahsedeceğiz. İşte Dilara Aksüyek hakkındaki tüm detaylar..

Dilara Aksüyek Kimdir?

Dilara Aksüyek KimdirDilara Aksüyek, 24 Temmuz 1987 yılında İzmir’de doğmuştur. Oyunculuk alanında kendisini geliştirmek istemiş ve Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimini tamamlamıştır. Oyunculuğa 2021 yılında başlamış ve isminden sıkça söz ettirmiştir. İlk oyunculuk deneyimini Evlerden Birisi dizisi ile yaşarken, en ise karşımıza 2020 yılında Arıza dizisindeki Füsun Keskin karakteri ile çıkmıştır.

Dilara Aksüyek’in Yer Aldığı Diziler

2012 – Evlerden Biri (Filiz)
2013 – Merhamet (Şadiye)
2014 – Kadim Dostum (Deniz)
2015 – Adı Mutluluk (Dolunay)
2015 – Muhteşem Yüzyıl: Kösem (Mahfiruze Sultan)
2016 – Mahrumlar (Tanem)
2017 – İstanbullu Gelin (İpek Boran)
2020 – Arıza (Füsun Keskin)

Dilara Aksüyek Resmi Instagram Hesabı

Dilara Aksüyek Resmi Instagram HesabıSosyal medyada aktif olarak paylaşım yapan Dilara Aksüyek, resmi instagram hesabını da aktif olarak kullanmaktadır. Dilara Aksüyek’in resmi instagram hesabında 80 gönderisi bulunurken 338 bini aşkın da takipçisi yer almaktadır. Takipçi sayıları günden güne artış gösteren Dilara Aksyek’in resmi instagram hesabı kullanıcı adı: @dilaraaksuyek_

Dilara Aksüyek’in Sevgilisi Var Mı? Sevgilisi Kim?

Güzelliği ile oldukça dikkat çeken Dilara Aksüyek’in sevgilisinin kim olduğu da oldukça merak edilmiştir. Dilara Aksüyek uzun bir süredir meslektaşı olan ve aynı zamanda yıllardır Arka Sokaklar dizisinde boy gösteren Onur Bay ile birliktelik yaşamaktadır. Geçtiğimiz sene kavga edip ayrılmış olsalar da geçen aylardan ikili tekrardan barışmıştır. Aralarında olan 9 yaş ile ise sık sık gündeme gelmektedirler.

Baş Belası Dizisi Nazlı Karakterinin Kıyafetleri

Baş Belası Dizisi Nazlı Karakterinin KıyafetleriBaş Belası dizisinde kıyafetleri ile en çok merak konusu haline gelen karakterlerden bir tanesi de Nazlı karakteridir. Baş Belası dizisi ATV’de olan yayın hayatına başladığı zaman Nazlı karakterinin dizide kullanmış olduğu kıyafet ve elbiseleri elimizden gelebildiğince marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte sizlere sunacağız. Baş Belası dizisi Nazlı karakterinin kıyafetlerinden merak ettiğiniz parçaları sizde yorum kısmında sahne ve bölüm bilgisi ile birlikte bize sorabilirsiniz.

Baş Belası dizisindeki Nazlı karakterinden detaylı bir şekilde sizlere bahsettik. Sizin de konu hakkındaki görüşlerinizi bekliyoruz. Baş Belası dizisinin oyuncularının tamamını yakından incelemek için ise: Baş Belası Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu Kanalı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.