Baş Belası Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Bitecek Final Olacak?

Atv ekranlarında pazar akşamları yayınlanan Baş Belası dizisiyle ilgili merak edilen sorulara yanıt vereceğiz burada. Baş Belası Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Bitecek Final Olacak? soruları izleyici tarafından merak ediliyor. Baş Belası Dizisi Kaç Bölüm olacak, Baş Belası kaçıncı bölümde bitecek final yapacak ve Baş Belası Dizisi final tarihi hakkında merak edilenlere yanıtlar verilecektir. Dizioyuncu.Com

Baş Belası Dizisi Kaç Bölüm Sürecek?

Baş Belası Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman BitecekATV ekranlarında pazar akşamları yayınlanan Baş Belası isimli yeni dizi kaç bölüm sürecek yaz boyu ekrana gelecek mi yeni sezonda devam edecek mi gibi merak edilen sorulara hemen yanıt verelim. Baş belası dizisi yapımcı ile ATV arasındaki sözleşme gereği en az 12 bölüm devam edecek. Ancak genellikle dizilerin aldığı reyting oranlarına göre diziler uzuyor ya da kısalabiliyor. Baş belası dizisi pazar akşamları yayınlanıyor ve başka dizide olmadığı için reytingleri ortalama seviyede bulunuyor. Herhangi bir olumsuz durum yaşanmazsa baş belası dizisi 2021 yaz ayları boyunca devam edecek ve tahmini olarak 12. bölümde bitecek.

Baş Belası Dizisi Ne Zaman Bitecek Final Olacak?

Baş belası dizisi başrollerinde Seçkin Özdemir ve İrem Helvacıoğlu gibi isimler ile birlikte ilk bölümleri geride bıraktı. Dizinin ortalama bir yaz dizisine göre daha çok izlendiğini ve merak edilen bir senaryosu olduğunu hemen belirtelim. ATV ile 12 bölüm üzerinden anlaşma imzalayan baş belası dizisinin yapımcısı eğer dizinin reytingleri yüksek olursa diziyi daha da uzatabilecek. Ancak daha önceki tecrübelerimize göre baş belası dizisi yeni sezonda yani Eylül 2021 de eski dizilerin başlaması ile final yapacak diye düşünüyoruz.Baş Belası Dizisi Kaçıncı bölümde bitecek final yapacak

Baş Belası Dizisi Kaçıncı Bölümde Final Olup Bitecek?

Sözleşme gereği 12 bölüm boyunca devam etmesine kesin gözüyle bakılan Baş Belası dizisinin 12. bölümde final olması ve bitmesi bekleniyor ancak dizinin reytingleri çok düşük giderse daha da erken bitebilir yani erken final yapabilir. Ancak ATV çok fazla yaz dizisi yayınlamadığı için elindeki dizileri yaz aylarının sonuna kadar yeni sezon başlayıncaya kadar devam ettirmek isteyecektir. Bu nedenle baş belası dizisi en az 12 bölüm devam edecek daha sonra final olup bitecek diye düşünüyoruz. Yeni sezonda baş belası dizisinin izlenme oranlarına bakılarak dizinin devamına karar verilebilir.

Baş Belası Dizisi Yeni Sezon Devam Edecek mi?

Yaz dizileri kolay kolay yeni sezonda devam etmiyor. 2020 yılına bakacak olursak sadece sen çal kapımı isimli yaz dizisi sezon boyunca devam etmiş ve aldığı reyting oranları çok yüksek olmasa da kanal projenin arkasında durmuştu. Baş belası dizisi yeni sezonda devam eder mi ikinci sezon hakkında bilgileri önümüzdeki günlerde sizlere detaylarıyla ve reyting oranları ile sunacağız. İlk bölümde dizinin almış olduğu 3 oranındaki total reyting yaz ayları boyunca yeterli olsa da yeni sezonda oldukça düşük kalacaktır. Dizioyuncu.com olarak bizim tahminimiz baş belası dizisinin yeni sezon da devam etmeyeceği yönünde ancak yine de gelişmeleri takip edeceğiz. Sizlerde Baş Belası dizisi hakkında yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız.

Yorum yaz

1 Yorum

Etiketler