Barış Arduç Çukur Dizisinde Arık Böke Erdenet Rolünde Oynayacak, Kaç Bölüm kalacak?

06.03.2020
245

Pazartesi akşamları Show TV ekranlarında yayınlanmaya devam eden Çukur dizisi 3. sezonun sonuna doğru bomba transferler yapmaya devam ediyor. Çukur dizisine son katılan isim Arık Böke Erdenet rolüyle Barış Arduç oldu. Geçtiğimiz sezon Kuzgun dizisi ile ekranlara geri dönen yakışıklı oyuncu şimdi de Çukur dizisine önemli bir karakter olan Arık Böke Erdenet olarak dahil oluyor.

Barış Arduç Çukur Dizisinde Hangi Rolde Oynayacak? Arık Böke ErdenetBarış Arduç Çukur Dizisinde Arık Böke Erdenet

Ay Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği Çukur dizisi son haftalarda aynı gün reytinglerde yarıştığı Yasak Elma dizisinin yükselişini bir türlü durduramadı ve Yasak elma dizisine Gökhan Alkan gibi iyi bir transfer gerçekleşince (Gökhan Alkan Yasak Elma’da Kerim rolünde) Çukur dizisi de karşı bir transfer hamlesi yaparak Barış Arduç gibi genç kızların gözdesi yakışıklı bir dizi oyuncusunu transfer etti. Barış Arduç’un oynayacağı karakter ise Arık Böke Erdenet oldu. Peki Arık Böke Erdenet kimdir ne yapacak Çukurda?

Yönetmenliğini Sinan Öztürk’ün yaptığı dizinin başrollerinde; Aras Bulut İynemli, Damla Sönmez, Hazal Subaşı, Perihan Savaş, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Necip Memili, Kubilay Aka, Cihangir Ceyhan, Burak Dakak, Nur Sürer ve Meral Çetinkaya gibi başarılı oyuncuların yer aldığı dizinin kadrosuna yakın zamanda ‘Kiralık Aşk’ ve ‘Kuzgun’ gibi dizilerde baş rol alan Barış Arduç Arık Böke Erdenet rolü olarak dahil oldu. Geçtiğimiz sezon Kapadokya’da çekilen Kuzgun dizisinde başrolde yer alan Barış Arduç daha önce de Elçin Sangu ile birlikte Kiralık Aşk dizisinde uzun süre reyting rekorları kırmıştı.

Barış Arduç Çukurda Arık Böke Erdenet karakteriBarış Arduç kimdir? Çukur Arık Böke Erdenet rolü

Barış Arduç ülkemizde en sevilen dizi oyuncularından birisidir. 9 Ekim 1987 yılın tarihinde İstanbul’da doğan Barış Arduç spor akademisinde eğitim görmüş daha sonra özel bir Sanat Evi’nde oyunculuk eğitimleri almıştır. 1.87 boyunda olan yakışıklı oyuncu uzun süre foto modellik ve dublaj sanatçılığı konusunda çalışmalarda bulunmuştur. İlk oyunculuk deneyimini ise benim İçin Üzülme isimli dizide oynadı Ahmet rolü ile. Daha sonra Dinle Sevgili, Küçük hanımefendi, pis yedili ve bugünün saraylısı gibi dizilerde oynayan Barış Arduç geniş bir kitle tarafından tanınmış ve oldukça sevilmiştir.

Sinemada da kendisini göstermeye başlayan Barış Arduç Deliha filminde oynamış ve orada tanımış olduğu Gupse Özay ile sevgili olmuştur. Son dönemde oynamış olduğu diziler arasında Racon Ailem İçin dizisi önemli bir yer tutar. Bu dizideki Tekin karakteriyle genç kızların sevgilisi konumuna edinen Barış Arduç daha sonra Kiralık Aşk isimli dizide başrol oynamış ve Ömer karakteri ile tüm Türkiye’nin tanıdığı bir isim haline gelirken aynı zamanda reytinglerde rekorları kırmıştır.

Barış Arduç Çukur Dizisinde Hangi RoldeGeçtiğimiz sezon Star TV ekranlarında yayınlanan Kuzgun isimli dizide Burcu Biricik ile başrolleri paylaşan Barış Arduç yine ses getiren bir diziye imza atmıştır. Bu başroller den sonra Çukur dizisine dahil olan Barış Arduç mahalleye ses getiren bir karakter olan Arık Böke Erdenet olarak dahil olacak. Bakalım çukur mahallesi Barış Arduç ile yani Arık Böke Erdenet ile nasıl bir hal alacak. Sizde Çukura yeni katılan Arık Böke Erdenet rolündeki Barış Arduç hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen.

Çukur Arık Böke Erdenet kimdirArık Böke Erdenet Çukurda Ne Yapacak?

Barış Arduç, Çukur dizisinde Arık Böke Erdenet karakteri ile karşımıza gelecek. Çukur dizisine dahil olan Barış Arduç çok önemli bir karakter olan Arık Böke Erdenet’e hayat verecek ve Çağatay Erdenet’in kardeşini canlandıracak. Çağatay Erdenet dizide ileriki bölümlerde ölünce sahneyi Arık Böke Erdenet alacak ve Çukurda fırtına gibi esecek.

YORUMLAR

  1. Hatice sahiner dedi ki:

    Basarili olacagindan eminim umarim sonuna kadar devam eder arasinda barisinda yolu acik olsun