Barbaroslar Kemal Reis Kimdir? Bülent Alkış

Barbaroslar Kemal Reis Kimdir? Bülent Alkış Barbaroslar dizisinde Kemal Reis Karakteri oldu. Barbaroslar Kemal Reis gerçek tarihte var mıdır?

05.04.2022
682

TRT 1 ekranlarında perşembe akşamları yayınlanan Barbaroslar Akdeniz’in kılıcı dizisine Kemal reis dahil oldu. Barbaroslar Kemal reis kimdir, Osmanlı Devleti’ne bağlı Türk korsanların en önemlisi ve en bilineni Kemal reis gerçek tarihle var mı merak edilen bilgileri sizler için araştırdık.

Barbaroslar dizisi Kemal reis kimdir?

Perşembe akşamları yayınlanan Barbaroslar Akdeniz’in kılıcı dizisinde kadroya yeni dahil olan Kemal reis karakterini canlandıran oyuncu Bülent Alkış. Yapımcılığını ev filmin üstlendiği başrollerinde ise Ulaş Tuna Astepe, Engin Altan Düzyatan ve Yetkin Dikinciler gibi oyuncuların yer aldığı barbaroslar Akdeniz’in kılıcı dizisinde şimdi de Bülent Alkış Kemal reis karakteriyle dahil oldu. Bülent Alkış Osmanlı Devletine bağlı Akdeniz’deki Türk korsanların en meşhur olanı Kemal reis karakteri ile izleyici karşısına çıkacak.Barbaroslar Kemal Reis Kimdir? Bülent Alkış

Bülent Alkış kimdir? Barbaroslar Kemal reis

Barbaroslar dizisinde Kemal reis karakteriyle karşımıza çıkan Bülent Alkış 1974 yılında İzmir’de doğmuştur. Dokuz Eylül üniversitesi konservatuar oyunculuk bölümünden mezun olan Bülent Alkış birçok tiyatro oyununda yer almıştır. Son olarak son nefesime kadar dizisinde Cihangir karakterine hayat veren Bülent Alkış barbaroslar Akdeniz’in kılıcı dizisinde Akdeniz’deki en önemli Türk korsanlardan birisi olan Kemal reis karakterini canlandıracak.

Barbaroslar dizisine yeni gelen oyuncular konumuza göz atabilir barbaroslar dizisi nerede çekiliyor ve barbaroslar dizisi oyuncu kadrosu konularımızı da inceleyebilirsiniz. Barbaroslar dizisine yeni gelen Kemal reis karakterini nasıl buldunuz yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.