Barbaroslar Dizisi Zeynep Kimdir? Melis Babadağ

08.09.2021
801

Bu konumuzda sizler için Barbaroslar dizisinde yer alan Zeynep karakterini yakından tanıyacağız. ES Film imzalı Barbaros dizisinin yönetmen koltuğunda Doğan Ümit Karaca oturmaktadır. 16 Eylül 2021 tarihinde yayın hayatına başlayacak olan Barbaroslar dizisi her perşembe TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Senaryosunu Mustafa Burak Doğu’nun kaleme aldığı Barbaroslar dizisinde yer alan Zeynep karakterini merak edilmiştir. Bizde sizler için bu konumuzda Barbaroslar dizisinde yer alan Zeynep karakterini yakından tanıtacağız ve Barbaroslar dizisi Zeynep kimdir? Barbaroslar dizisi Zeynep karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Barbaroslar Dizisi Zeynep Karakteri Kimdir?

Barbaroslar Dizisi Zeynep Kimdir16 Eylül 2021 tarihinden itibaren her perşembe TRT 1 ekranlarında karşımıza çıkacak olan Barbaroslar dizisinde yer alan Zeynep karakterinin oldukça fedakar biri olduğu bilinmektedir. Ancak Zeynep karakteri hakkında başka bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler Barbaroslar dizisinde yer alan Zeynep karakteri hakkında başka bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Barbaroslar Dizisi Zeynep Kimdir?

Barbaroslar dizisinde Zeynep karakterine güzel oyuncumuz Melis Babadağ hayat verecektir. İzleyiciler tarafından Zeynep karakteri kadar bu karakteri canlandıran oyuncumuzun Melis Babadağ da merak edilmiştir. Bizde sizler için bu konumuzda oyuncumuz Melis Babadağ’yı daha yakından tanıtacağız ve Melis Babadağ kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karşısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi instagram hesabı nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.Barbaroslar Dizisi Zeynep karakteri Melis Babadağ

Melis Babadağ Kimdir?

37 yaşındaki oyuncumuz 17 Ocak 1984 yılında Adana’da dünyaya gelmiştir. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi iç mimarlık bölümünden mezun olan oyuncumuz sahneye ilk defa 5 yaşındayken çıkmıştır. Eğitim hayatı boyunca amatör olarak Tiyatro oyunlarında yer alan Melis Babadağ, kamera karşısına ilk defa 2009 yılında Cam Kırıkları isimli diziyle geçmiştir. Dizide hayat verdiği Emine karakteriyle büyük beğeni toplayan oyuncumuz aynı yıl Aile Saadeti isimli dizide de yer almıştır. Kariyerinde ki asıl çıkışı Pis Yedili dizisinde hayat verdiği Elçin karakteri sayesinde yakalayan oyuncumuz daha önce Geniş Aile, Yeşil Deniz, Aykut Enişte, Ertuğrul 1890, Aşk Çağırırsan Gelir gibi başarılı projelerde de yer almıştır.

Melis Babadağ Yer Aldığı Diziler

2009 Cam Kırıkları – Emine
2009 Aile Saadeti – Didar
2010 Geniş Aile – Şevval
2011 Beni Unutma – Sevda
2011- 2014 Pis Yedili – Elçin
2014 Mihrap Yerinde – Pelin
2014- 2015 Yeşil Deniz – Zümrüt
2021 Barbaroslar – Zeynep

Melis Babadağ Resmi İnstagram Hesabı

Melis Babadağ Barbaroslar Dizisi Zeynep rolüBu sezon Barbaroslar dizisi ile ekranlarda göreceğimiz güzel oyuncumuz Melis Babadağ sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabından sık sık paylaşım yapan oyuncumuzun ınstagram da 157 gönderisi ve 188 bin takipçisi vardır. Melis Babadağ’ın resmi instagram hesabı: @melissbabadag

Melis Babadağ Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Güzel oyuncumuz Melis Babadağ’ın hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiştir. Oyuncumuz Melis Babadağ 2015 yılında Yiğit Özer ile dünya evine girmiştir. Ancak çift anlaşılmamış ve 2019 yılında yollarını ayırmıştır. Oyuncumuz Melis Babadağ’ın şimdilerde ise hayatında birinden biri yoktur.

Bu konumuzda sizler için Barbaroslar dizisinde yer Zeynep karakterini ve Zeynep karakterine hayat veren oyuncumuz Melis Babadağ’yı yakından tanıttık. Sizde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Melis Babadağ Barbaroslar Dizisi Zeynep rolünü tanıttık. Barbaroslar Dizisi Oyuncuları kimler tıklayın..

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.