Barbaroslar Dizisi Niko Kimdir? Batuhan Bayar

29.08.2021
152

Bu konumuz Barbaroslar Dizisi Niko Kimdir? Batuhan Bayar hakkında olacak. Barbaroslar dizisine yeni katılan Niko karakterini yakından tanıtacağız. ES Film imzalı Barbaroslar dizisinin yönetmenliğini Taylan Biraderler üstlenmiştir. Senaryosu ise Cüneyt Aysan, Ozan Aksungur ve Oğuz Ayaz tarafından kaleme alınan Barbaroslar dizisi Eylül ayında Trt 1 ekranlarında yayınlanmaya başlayacaktır. Bir dönem dizisi olan Barbaroslar dizisine yeni katılan Niko karakteri de merak edilmiştir. Bizde sizler için bu konumuzda Barbaroslar dizisine yeni katılan Niko karakterini daha yakından tanıtacağız ve Barbaroslar dizisi Niko kimdir? Barbaroslar dizisi Niko karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Barbaroslar Dizisi Niko Karakteri Kimdir?

Batuhan Bayar Barbaroslar Dizisinde Niko rolündeYeni sezonda Trt 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan Barbaroslar dizisine yeni katılan Niko karakteri oldukça hırslı ve az iyi laf yapan biridir. Ancak Niko karakteri hakkında başka bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler Barbaroslar dizisine yeni katılan Niko karakteri hakkında başka bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Barbaroslar Dizisi Niko Kimdir?

Tarih ve kurgu türündeki Barbaroslar dizisine yeni katılan Niko karakterine oyuncumuz Batuhan Bayar hayat verecektir. Izleyiciler tarafından Niko karakteri kadar bu karaktere hayat veren oyuncumuz Batuhan Bayar da merak edilmiştir. Bizde sizler için bu konumuzda Barbaroslar dizisine Niko karakteriyle dahil olan oyuncumuz Batuhan Bayar’ı daha yakından tanıtacağız.Barbaroslar Dizisi Niko Kimdir Batuhan Bayar

Batuhan Bayar

30 yaşındaki oyuncumuz 1991 yılında dünyaya gelmiştir. Müzikle de arasının iyi olduğunu bildiğimiz oyuncumuz gitar ve bağlama çalmaktadır. Oyuncumuz Batuhan Bayar kamera karşısına ilk defa geçtiğimiz yıl vizyona giren Aile Hükümeti sinema filmiyle geçmiştir. 187 cm boyunda ve 80 kilo ağırlığında olan Batuhan Bayar, oyunculuk eğitimini Akademi 35 Buçuk’ta almıştır. Daha önce çeşitli Tiyatro oyunlarında yer alan Batuhan Bayar PH7 Entertainment menajerlik şirketine bağlı olarak çalışmaktadır. Aynı zamanda sosyal medya fenomeni olan oyuncumuz Vimeo adlı paylaşım sitesinde kısa videolar çekmektedir.

Batuhan Bayar Yer Aldığı Diziler

2020 yılında vizyona giren Aile Hükümeti isimli sinema filmi sayesinde oyunculuğa adım atan Batuhan Bayar’ın profesyonel olarak yer aldığı ilk dizisi Barbaroslar dizisidir. Bizler Barbaroslar dizisinde Niko karakterine hayat vermeye hazırlanan oyuncumuzun Batuhan Bayar’ın önümüzdeki yıllarda birçok başarılı projede yer alacağını tahmin etmekteyiz.

Batuhan Bayar Resmi İnstagram Hesabı

Barbaroslar dizisinde Niko karakterini canlandıracak olan oyuncumuz Batuhan Bayar sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi ınstagram hesabından sık sık paylaşım da bulunan oyuncumuzun instagram da 79 gönderisi ve 2 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Oyuncumuz Batuhan Bayar’ın resmi ınstagram hesabı: @battubayar

Batuhan Bayar Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Oyuncumuz Batuhan Bayar’ın hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiş ve araştırılmıştır. 30 yaşının içinde olan yakışıklı oyuncumuz Batuhan Bayar henüz evli değildir. Özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden oyuncumuzun daha önce basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır. Bundan dolayı oyuncumuzun hayatında bilinen biri yoktur.

Bu konumuzda sizler için Barbaroslar dizisine yeni katılan Niko karakterini ve Niko karakterine hayat veren oyuncumuz Batuhan Bayar’ı yakından tanıttık. Sizde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Barbaroslar Dizisi Niko Kimdir? Batuhan Bayar hakkında bilgiler verdik. Barbaroslar Dizisi Oyuncu Kadrosu burada.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.