Barbaroslar Dizisi Ne Zaman Final Yapacak Kaçıncı Bölümde Bitecek?

26.09.2021
681

ES Film imzalı Barbaroslar dizisi 16 Eylül 2021 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Yönetmen koltuğunda Doğan Ümit Karaca’nın oturduğu Barbarsolar Akdenizin Kılıcı dizisi her perşembe Trt 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkmaktadır. Kaptan-ı derya olarak bilinen ünlü denizci  Barbaros Hayreddin Paşa ve kardeşlerinin hayatını anlatan Barbaroslar dizisinin ne zaman final yapacağı ve kaç bölüm süreceği de merak edilmiştir. Bizde sizler için Barbaroslar dizisinin ne zaman final yapacağını ve kaç bölüm süreceğini sizlerle paylaşacağız.

Barbaroslar Dizisi Kaç Bölüm Sürecek?

Barbaroslar Dizisi kaçıncı bölüm final olacak bitecekBaşrolünde Engin Altan Düzyatan ve Ulaş Tuna Astepe’nin yer aldığı Barbaroslar dizisi 16 Eylül Perşembe akşamı saat 20:00’da Trt 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkmıştır. Kısa sürede geniş izleyici kitlesine ulaşan Barbaroslar dizisinin ilk bölümü perşembe gününün en çok izlenen dizisi olmuştur. Aldığı reytinglerle zirveye yerleşen Barbaroslar dizisinin kaç bölüm süreceği hakkında henüz net bir bilgi yoktur. Ancak bizler uzun yıllar ekranlarda kalacağını tahmin ettiğimiz Barbaroslar dizisinin ortalama 85-90 bölüm süreceğini tahmin etmekteyiz.

Barbaroslar Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?

Senaryosunu Mustafa Burak Doğu, İbrahim Ethem Arslan ve Tuba Kaya’nın birlikte kaleme aldığı tarih, kurgu, aksiyon ve macera türündeki Barbaroslar dizisi sezona oldukça başarılı bir giriş yapmıştır. Kısa sürede kendini izleyiciye sevdiren dizi aldığı reytinglerle de zirveye yerleşmiştir. Sosyal medyada da oldukça ses getiren Barbaroslar dizisi bu sezon final yapmayacaktır. 2022 yılının Haziran ayında sezon finali yaparak ekranlara kısa bir ara veren Barbaroslar dizisi önümüzde ki sezon kaldığı yerden devam edecektir.

Barbaroslar Dizisi Ne Zaman Bitecek?

Barbaroslar Dizisi Ne Zaman Final YapacakÇekimleri İstanbul, Antalya ve Marmaris’te devam eden Barbaroslar dizisi bu sezonun en çok izlenen dizilerinden biri olmayı başarmıştır. Totalde aldığı reytinglerle perşembe gününü zirvede tamamlayan Barbaroslar dizisi bu sezon bitmeyecektir. Kısa sürede geniş izleyici kitlesine ulaşan Barbaroslar dizisinin ne zaman biteceği hakkında net bir bilgi yoktur. Ancak büyük ilgi gören dizi bu sezon ekranlarda olacaktır.

Barbaroslar Dizisi 2. Sezon Olacak Mı?

Oyuncu kadrosunda Engin Altan Düzyatan, Ulaş Tuna Astepe, Yiğit Özşener, Pelin Akil, Melis Babadağ, Gülcan Arslan, Yetkin Dikinciler, Bahadır Yenişehirlioğlu, Devrim Evin, İsmail Filiz gibi başarılı isimlerin yer aldığı Barbaroslar dizisi 2021-2022 sezonu için Trt 1 de başlayan yeni dizilerden biridir. İlk sezonu olmasına rağmen kendini izleyiciye sevdiren ve aldığı reytinglerle yayınlandığı günün en çok izlenen dizisi olmayı başaran Barbaroslar dizi bu sezon final yapmayacaktır ve 2. sezonda da yine Trt 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır.

Barbaroslar dizisinin kaç bölüm süreceğini ve ne zaman final yapacağını sizlerle paylaştık. Sizde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Barbaroslar Dizisi Ne Zaman Final Yapacak final tarihi konusunda sizlere yazdık. Barbaroslar Dizisi Oyuncu Kadrosu konumuzu buradan takip edebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. Bartu Güven dedi ki:

    Bu Dizi Bitsin Saçmaladı Artık Bitsin Canımızı Sıkıyor Bitsin Başlamasın Bir Daha

    1. faruk kaya dedi ki:

      Barbaroslar dizisi cok güzel gidiyor kim ne derse desin Inşallah daha uzun seneler dewam eder