Barbaroslar Dizisi Misket Kimdir? Sedat Mert

08.09.2021
99

Bu konumuzda sizler için Barbaroslar dizisinde yer alan Misket karakterini yakından tanıtacağız. 16 Eylül 2021 tarihinde TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Barbaroslar dizisinin yönetmen koltuğunda Mustafa Burak Doğu oturmaktadır. Es Film imzalı Barbaroslar dizisinde kaptan-ı derya olarak bilinen ünlü denizci Barbaros Hayrettin Paşa’nın ve kardeşlerin hayatı anlatılacaktır. Büyük ilgi görmesi beklenilen Barbaroslar dizisinde merak edilen isimlerden biri de Misket olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda Barbaroslar dizisinde yer alan Misket karakterini daha yakından tanıtacağız ve Barbaroslar dizisi Misket kimdir? Barbaroslar dizisi Misket karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizleri sizlerle paylaşacağız.

Barbaroslar Dizisi Misket Karakteri Kimdir?

Barbaroslar Dizisi Misket KimdirTRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan Barbaroslar dizisine yeni katılan Misket karakterini nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler Barbaroslar dizisinde yer alan Misket karakteri hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Barbaroslar Dizisi Misket Kimdir?

Barbaroslar dizisinde Misket karakterine başarılı oyuncumuz Sedat Mert hayat verecektir. Bizde sizler için bu konumuzda Barbaroslar dizisinde Misket karakterini canlandıran oyuncumuz Sedat Mert’i daha yakından tanıtacağız ve Sedat Mert kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Resmi ınstagram hesabı nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Sedat Mert Kimdir?

46 yaşındaki oyuncumuz 1 Ocak 1975 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Marmara Üniversitesi Turizm ve Otelcilik bölümünden mezun olan Sedat Mert, daha sonra Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünü bitirmiştir. Kamera karşısında ilk defa 1997 yılında yayınlanan Kara Melek isimli dizi ile geçen oyuncumuz yapımcıların dikkatini çekmeyi başarmış ve dizi bittikten hemen sonra Ayrılsak da Beraberiz isimli projede yer almıştır. Daha önce Kurşun Yarası, Yeşil Işık, Son Ders Aşk ve Üniversite, Ustalar Alimler ve Sultanlar, Fetih 1453, İsimsizler, Bordo Bereliler gibi başarılı projelerde yer alan Sedat Mert kamera karşısına en son 2021 yılında Mavera dizisiyle geçmiştir.Sedat Mert Barbaroslar Dizisinde Misket rolünde

Sedat Mert Yer Aldığı Diziler

Barbaroslar (Misket, 2021)
Mavera: Hace Ahmed Yesevi (Sedat, 2021)
Bonkis (Gökhan, 2021)
El Señor de los Cielos (Karam, 2018)
İsimsizler (Olcay, 2017)
46 Yok Olan (Necmi, 2016)
Filinta “Bin Yılın Şafağında” (Nijad Muhtar, 2015)
Rüzgarlı Sokak (Murat, 2013)
Kalbim 4 Mevsim (Orhan, 2012)
İhanet (2010)
Zülfikar (Zülfikar, 2008)
Parmaklıklar Ardında (Bekir Altun, 2007-2009)
Kuzey Rüzgarı (Komiser Sedat, 2007)
Arka Sokaklar (2011)
Son Yüzleşme (2005)
Kurşun Yarası (Şefik, 2003)
Çekirdek Aile (2002)
Ayrılsak da Beraberiz (1999)
Kara Melek (Mert,1997-1999)

Sedat Mert Resmi İnstagram Hesabı

Başarılı oyuncumuz Sedat Mert sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi ınstagram hesabında özel hayatı ve yer aldığı işlerle ilgili sık sık paylaşım yapan oyuncumuzun instagram da 524 gönderisi ve 31 gönderisi vardır. Sedat Mert’in resmi instagram hesabı: @mertsedatt

Sedat Mert Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Oyuncumuz Sedat Mert’in hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiştir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan ve özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden oyuncumuzun daha önce basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır. Bundan dolayı oyuncumuz Sedat Mert’in hayatında bilinen biri yoktur.

Bu konumuzda sizler için Barbaroslar dizisinde yer Misket karakterini ve bu karaktere hayat veren oyuncumuz Sedat Mert’i yakından tanıttık. Sizde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.