Barbaroslar Dizisi Meryem Neden Öldü Çıktı Ayrıldı mı?

Barbaroslar Dizisi Meryem öldü mü, Barbaroslar Dizisi Meryem diziden neden çıktı ayrıldı mı?

30.04.2022
1.218

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisinde yaprak dökümü devam ediyor. Barbaroslar Dizisinde Meryem rolündeki Cemre Gümeli de diziden ayrıldı. Başarılı ve güzel oyuncunun diziden neden çıktığı ayrıldığı izleyici tarafından merak edildi.

Barbaroslar Dizisi Meryem Neden Öldü diziden Çıktı mı?

Perşembe akşamları TRT ekranlarında yayınlanan ve yapımcılığını Es Film’in üstlendiği, başrollerini; Engin Altan Düzyatan, Ulaş Tuna Astepe, Yetkin Dikinciler ile Caner Topçu’nun paylaştığı diziden ayrılıklar devam ediyor. Daha önce ayrılması kesinleşen ve diziden çıkan Pelin Akil ve Engin Altan Düzyatan’ın ardından şimdi de Meryem karakterine hayat veren Cemre Gümeli diziye veda ediyor. Barbaroslar Dizisinde Meryem karakteri ölerek diziden ayrılacak.Barbaroslar Dizisi Meryem Neden Öldü Çıktı Ayrıldı mı

Barbaroslar Meryem Diziden Neden Çıktı Ayrıldı?

Barbaroslar Dizisindeki Meryem Cemre Gümeli son bölümde ölerek diziden ayrılacak. İzleyici Meryem karakterinin çıkmasına elbette üzülüp neden çıktığını ayrıldığını merak edecek. Hemen cevap verelim. Cemre Gümeli yeni dizilerden birinden başrol teklifi aldı. Bu nedenle sezon sonu biten sözleşmesini yenilemedi ve güzel oyuncu yeni diziden aldığı teklifi kabul etti. Hangi dizi olduğu şimdilik saklansa da yine TRT ekranlarında olacağı tahmin ediliyor. Cemre Gümeli Barbaroslardan ayrıldıktan spnra yeni dizi ile sözleşme yapacak ve sizlee buradan duyuracağız.

Cemre Gümeli Barbaroslar Dizisinden sonra hangi dizide?

Barbaroslar Dizisinde Meryem rolü ile oldukça başarılı olan Cemre Gümeli yeni sezonda başlayacak dizilerden birisi ile görüşüp anlaştı. Sözleşme imzalandıktan sonra sizlere açıklayacağız yeni dizisini. Sizce Barbaroslar Dizisi Meryem’in diziden ayrılması çıkması dizinin reytinglerini düşürür mü? Yorumlarınızı bekliyoruz. Barbaroslar Dizisinden ayrılan oyuncular konumuz burada.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. Kartal dedi ki:

    Hayırlısı güzel rol yapiodu