Barbaroslar Dizisi Meryem Kimdir? Cemre Gümeli

25.11.2021
1.563

Bu haberde Barbaroslar Dizisi Meryem Kimdir, Barbaroslar dizisine yeni katılan Meryem karakterini yakından tanıtacağız. ES Film imzalı Barbaroslar dizisi 16 Eylül 2021 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Yönetmenliğini Berat Özdoğan’ın üstlendiği Barbaroslar dizisinin senaryosunu Serdar Özönalan ve Hasan Erimez birlikte kaleme almaktadır. Barbaroslar dizisi Meryem amacı nedir gerçek tarihte var mıydı işte detaylı bilgiler:Barbaroslar dizisi Meryem

TRT 1 ekranlarında izleyici karışısına çıkan Barbaroslar dizisine yeni katılan Meryem karakteri de merak edilmiştir. Bizde sizler için Barbaroslar dizisine yeni katılan Meryem karakterini yakından tanıtacağız ve Barbaroslar dizisi Meryem karakteri kimdir? Barbaroslar dizisi Meryem karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Barbaroslar Dizisi Meryem Karakteri Kimdir?

Barbaroslar Dizisi Meryem KimdirMeryem karakteri, Barbaroslar dizisinin başrolünde yer alan Hızır karakterinin partneri olarak diziye dahil olmuştur. Meryem tehlike anında savaşçı biri olurken, tabiat şifacılığı, işaretleri çözebilme gibi enteresan yeteneklere sahip biridir. İtalyan ailenin kızı olan Meryem’in gerçek adı Maria’dır. Ailesi küçük yaşta öldürülen ve abisi ile birlikte esir tüccarların eline düşen Meryem, abisi ile ayrı esir pazarlarına düşmüştür. Yıllardır abisini görmeyen ve abisini görme hayaliyle yaşayan Maria, Müslüman olduktan sonra ismini Meryem olarak değiştirmiştir.

Barbaroslar Dizisi Meryem Kimdir?

Barbaroslar dizisine yeni katılan Meryem karakterine güzel oyuncumuz Cemre Gümeli hayat verecektir. Hani perşembe TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Barbaroslar dizisine yeni katılan Meryem karakterini canlandıran oyuncumuz Cemre Gümeli de merak edilmiştir. Bizde sizler için Cemre Gümeli’yi yakından tanıtacağız ve Cemre Gümeli kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karşısına en son hangi proje ile geçmiştir? Resmi ınstagram hesabı nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.Cemre Gümeli Barbaroslar Dizisinde Meryem

Cemre Gümeli Kimdir?

28 yaşındaki oyuncumuz Cemre Gümeli, 24 Eylül 1993 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Sanat Yönetimi ile Medya ve İletişim Sistemleri bölümlerini birlikte okuyarak çift ana dal yapan Cemre Gümeli, tiyatroyla lise yıllarında tanışmıştır. Müzikal Tiyatro ve Clown eğitimleri alan Cemre Gümeli 2014 yılında New York’a gitmiş ve bir süre orada kalarak Meisner Tekniği üzerine eğitim almıştır. Türkiye’ye döndükten sonra oyunculuk kariyeri başlayan Cemre Gümeli kamera karşısına ilk defa 2016 yılında Tatlı İntikam dizisiyle geçmiştir. Özellikle Bay Yanlış dizisinde canlandırdığı Deniz karakteriyle tanınır hale gelen oyuncumuz bu sezon Barbaroslar dizisiyle ekranlarda olacaktır.

Cemre Gümeli Yer Aldığı Diziler

Barbaroslar (Meryem)
Bay Yanlış (Deniz Koparan)
Elimi Bırakma (Cansu Kara)
Servet (Hande Fettah)
Tatlı İntikam (Simay)

Cemre Gümeli Resmi İnstagram Hesabı

Bu sezon Barbaroslar dizisinde canlandıracağı Meryem karakteri ile ekranlarda göreceğimiz oyuncumuz Cemre Gümeli sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi ınstagram hesabında özel hayatı ve yer aldığı işlerle ilgili sık sık paylaşım yapan oyuncumuzun ınstagram da 230 gönderisi ve 845 bin takipçisi vardır. Cemre Gümeli’nin resmi ınstagram hesabı: @cemregumeli

Cemre Gümeli Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Son dönemin popüler oyuncuları arasında yer alan Cemre Gümeli’nin hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiştir. 28 yaşının içinde olan oyuncumuz Cemre Gümeli henüz evli değildir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan oyuncumuzun daha önce basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır. Bundan dolayı Cemre Gümeli’nin hayatında bilinen biri yoktur.

Sizler için Barbaroslar dizisine yeni katılan Meryem karakterini ve Meryem karakterini canlandıran oyuncumuz Cemre Gümeli’yi yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Barbaroslar Dizisi Meryem hakkında yazdık. Barbaroslar Dizisi Oyuncu kadrosu konumuz burada.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.