Barbaroslar Dizisi İsabel Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri

07.09.2021
107

Bu konumuzda sizler için Barbaroslar dizisinde yer alan İsabel karakterini yakından tanıtacağız. 16 Eylül 2021 tarihinde TRT 1 ekranlarında karşımıza çıkacak olan Barbaroslar dizisinin yönetmenliğini Ümit Doğan Karaca üstlenmiştir. ES Film imzalı Barbaroslar dizisinde yer alan İsabel karakteride izleyiciler tarafından merak konusu olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda Barbaroslar dizisinin ana karakterlerinden biri olan İsabel karakterini daha yakından tanıtacağız ve Barbaroslar dizisi İsabel karakteri kimdir? Barbaroslar dizisi İsabel karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Barbaroslar Dizisi İsabel Karakteri Kimdir?

Barbaroslar Dizisi İsabel KimdirTRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Barbaroslar dizisinin ana karakterlerinden biri olan İsabel karakteri, aşkı için ölmeyi göze alan güçlü bir kadındır. Ancak İsabel karakteri hakkında başka bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler İsabel karakteri hakkında başka bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Barbaroslar Dizisi İsabel Kimdir?

Barbaroslar dizisinde İsabel karakterine güzel oyuncumuz Pelin Akil hayat verecektir. Bizde sizler için oyuncumuz Pelin Akil’i daha yakından tanıtacağız ve Pelin Akil kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karşısına en son hangi proje ile geçmiştir? Resmi instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Pelin Akil Kimdir?

Barbaroslar Dizisi İsabel Karakteri Kimdir35 yaşındaki oyuncumuz 12 Nisan 1986 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Anne tarafından Makedonya göçmeni, baba tarafından ise Boşnak asıllı olan Pelin Akil aynı zamanda tiyatro oyuncusudur. Kamera karşısına ilk defa 2008 yılında Arka Sıradakiler isimli diziyle geçen oyuncumuz dizide hayat verdiği Zehra karakteriyle büyük beğeni toplamış ve ertesi yıl Suskunlar, Seksenler ve Kurt Kanunu dizilerinde yer almıştır. Daha önce Osmanlı Tokadı, Ana, Kızıl Elma, Saklı, Damat Takımı, İnadına Yaşamak, Aşktan Kaçılmaz, Aile İşi, Deli Aşk, Keşif, Çember, Bittin Sen gibi başarılı projelerde yer alan oyuncumuz kamera karşısına en son 2021 yılında Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisiyle geçmiştir.

Pelin Akil Yer Aldığı Diziler

2021 Barbaroslar – İsabel
2020-2021 Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz – Bahar Sincanlı
2018 Bittin Sen – Pelin
2018 Keşif – Semiha
2017 Çember – Ayșe
2015 Ne Münasebet- Nil
2013-2014 İnadına Yaşamak – Sedef
2013 Osmanlı Tokadı – Irmak Güzel
2012 Suskunlar – Nisan
2012-2016 Seksenler – Seçil
2012 Kurt Kanunu – Ballı Naciye
2008-2011 Arka Sıradakiler – Zehra

Pelin Akil Resmi İnstagram Hesabı

Güzel oyuncumuz Pelin Akil sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabında özel hayatı ve yer aldığı işlerle ilgili sık sık paylaşım yapan oyuncumuzun instagram da 3015 gönderisi ve 3 milyon takipçisi vardır. Pelin Akil’in resmi instagram hesabı: @pelinakil

Pelin Akil Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Güzel oyuncumuz Pelin Akil, kendi gibi oyuncu olan meslektaşı Anıl Altan ile 1 Eylül 2016 yılında dünya evine girmiştir. 3 yıllık birlikteliklerinin sonunda nikah masasına oturan ve mutlu bir evlilikleri olan çift 20 Nisan 2019 yılında ikiz kızları Alin ve Lina’yı kucaklarına almıştır.

Bu konumuzda sizler için Barbaroslar dizisinde yer alan İsabel karakterini ve İsabel karakterine hayat veren oyuncumuz Pelin Akil’i yakından tanıttık. Sizde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.