Barbaroslar Dizisi Despina Kimdir? Gülcan Arslan

10.09.2021
739

Bu konumuzda sizler için Barbaroslar dizisinde yer alan Despina karakterini yakından tanıtacağız. ES Film imzalı Barbaroslar dizisi 16 Eylül 2021 tarihinde TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Yönetmen koltuğunda Doğan Ümit Karaca’nın oturduğu Barbaroslar dizisinde yer alan Despina karakteride izleyiciler tarafından merak edilmiştir. Bizde sizler için bu konumuzda Barbaroslar dizisinde yer alan Despina karakterini yakından tanıtacağız ve Barbaroslar dizisi Despina kimdir? Barbaroslar dizisi Despina karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Barbaroslar Dizisi Despina Karakteri Kimdir?

Barbaroslar Dizisi Despina KimdirTrt 1 ekranlarında izleyici karışısına çıkmaya hazırlanan Barbaroslar dizisinde yer alan Despina karakterinin oldukça cesur biri olduğu bilinmektedir. Ancak Despina karakteri hakkında başka bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler Barbaroslar dizisinde yer alan Despina karakteri hakkında başka bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Barbaroslar Dizisi Despina Kimdir?

Barbaroslar dizisinde Despina karakterine güzel oyuncumuz Gürcan Arslan hayat verecektir. Bizde sizler için bu konumuzda güzel oyuncumuz Gülcan Arslan’ı daha yakından tanıtacağız Gülcan Arslan kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karşısına en son hangi proje ile geçmiştir? Resmi instagram hesabı nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.Gülcan Arslan Barbaroslar Dizisinde Despina karakteri

Gülcan Arslan Kimdir?

35 yaşında ki oyuncumuz 1 Mayıs 1986 yılında Sakarya’da dünyaya gelmiştir. Sadri alisik Kültür Merkezi’nde tiyatro eğitimi alan Gülcan Arslan kamera karşısında ilk defa 2007 yılında Sardunya Sokak isimli diziyle geçmiştir. Dizide hayat verdiği Canan karakteri ile büyük beğeni toplayan oyuncumuz ertesi yıl Hepimiz Birimiz İçin isimli dizide boy göstermiştir. Daha önce Sınıf, Gurbet Kuşları, Kafkas, Kahramanlar, Entelköy Efeköy’e Karşı, Muşteşem Yüzyıl Kösem, Zengin Ve Yoksul, Arka Sokaklar, Bir Çocuk Sevdim, Her Şeye Rağmen, Ölene Kadar 21 başarılı projelerde yer alan oyuncumuz kamera karşısına en son 2021 yılında Doğduğun Ev Kaderindir isimli dizisiyle geçmiştir.

Gülcan Arslan Yer Aldığı Diziler

2007 Sardunya Sokak – Canan
2008 Hepimiz Birimiz İçin – Mine Pekmezci
2008 Sınıf – Zehra
2008 Gurbet Kuşları
2009 Kafkas
2009 Kahramanlar – Figen
2011 Herşeye Rağmen – Leyla Açıkalın
2011 Bir Çocuk Sevdim – Mine
2013 Arka Sokaklar – Leyla Candaş
2014 Günahkar – Saliha Tezhanlı
2015-2016 Muhteşem Yüzyıl: Kösem – Fahriye Sultan
2017 Ölene Kadar – Beril Karalı
2019 Zengin ve Yoksul – Nihal Taştan
2021Doğduğun Ev Kaderindir – Nesrin / Gülbin Göksu
2021 Barbaroslar – Despina

Gülcan Arslan Resmi İnstagram Hesabı

Güzel oyuncumuz Gülcan Arslan sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi ınstagram hesabında özel hayatı ve yer aldığı işlerle ilgili sık sık paylaşım yapan oyuncumuzun ınstagram da 694 gönderisi ve 180 bin takipçisi vardır. Oyuncumuz Gülcan Arslan’ın resmi ınstagram hesabı: @gulcanarslann

Gülcan Arslan Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Güzel oyuncumuz Gülcan Arslan’ın hayatında birinin olup olmadığını da merak edilmiş ve araştırılmıştır. Oyuncumuz Gülcan Arslan henüz evli değildir. Gülcan Arslan, geçtiğimiz aylarda meslektaşı Uraz Kaygılaroğlu ile görüntülenmişti. Ancak ikilinin aşkı kısa sürmüş ve çift yollarını ayırmıştır. Gülcan Arslan’ın şimdilerde ise hayatında bilinen biri yoktur.

Bu konumuzda sizler için Barbaroslar dizisinde yer alan Despina karakterini ve Despina karakterine hayat veren oyuncumuz Gülcan Arslan’ı yakından tanıttık. Sizde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.