Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı Reytingleri (Nasıl Buldunuz)

Yeni sezonda TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan Barbaroslar Akdeniz’in kılıcı isimli yeni dizinin perşembe akşamları yayınlanacağının belli olması ile birlikte Barbaroslar dizisi reyting sonuçları merak edilmeye başlandı. Bizde bu içeriğimizde Barbaroslar Akdeniz’in kılıcı reytingleri nasıl, diziyi izlediniz mi beğendiniz mi nasıl buldunuz gibi merak edilen sorulara yanıt vereceğiz.

Barbaroslar dizisi reyting sonuçları

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisinin yayın tarihi belli oldu! Dizi perşembe akşamları TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşacak. Hemen akıllara perşembe akşamları Barbaroslar dizisi reyting alabilir mi izlenir mi soruları geliyor. Öncelikle Perşembe günü yayınlanan ATV ekranlarında ki bir zamanlar Çukurova ve Kanal d ekranlarındaki camdaki kız dizileri geçtiğimiz sezondan kalan en güçlü yapımlar olarak göze çarpıyor. Her iki yapımda oldukça güçlü oyuncu kadrosuna sahip. Barbaroslar Akdeniz’in kılıcı dizisi oldukça güçlü bir yapım ve reyting sonuçları ile perşembe günlerini alt üst edebilecek bir proje.

Barbaroslar Akdeniz’in kılıcı dizisi izlenir mi tutar mı?

Bu soru başlığı elbette her dizinin en büyük kaygısı. Yapımcılığını Es Film’in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Doğan Ümit Karaca’nın oturduğu, başrollerini; Engin Altan Düzyatan, Ulaş Tuna Astepe, Yetkin Dikinciler ile Caner Topçu’nun paylaştığı dizi 16 Eylül Perşembe akşamı yayın hayatına başlıyor. Barbaroslar dizisinin hem güçlü kadrosu hem de tanıtım fragmanlarından edindiğimiz izlenimine göre oldukça iyi bir başlangıç yapacak ve tahminimize göre perşembe günlerinin reytinglerini altüst edecek. Neden bu kadar iddialı konuştuk ve Barbaroslar dizisi izlenir mi tutar mı sorusunun detaylarına girecek olursak şöyle sıralayabiliriz;

1- Öncelikle Barbaroslar dizisi TRT ekranlarında yayınlanacak ve geçtiğimiz sezondan beri TRT dizileri oldukça yüksek reyting oranlarına ulaşıyor. Gönül Dağı, Teşkilat, masumlar apartmanı, Büyük Selçuklu gibi dizileriyle gönüllere taht kuran TRT yeni sezonda da Akdeniz’e hakim olan Osmanlı’nın deniz gücünü herkese duyuran ve tüm dünyaya gösteren yeni dizisi Barbaroslar ile reytingleri altüst edecek. 2- Ayrıca uzun süredir ekranda olmayan Engin Altan Düzyatan ve Ulaş Tuna Astepe gibi izleyicinin merak ettiği oyuncular TRT ekranlarındaki diziye olan ilgiyi artıracak ve Barbaroslar dizisi tahminlerin üzerinde reyting alacak.Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı Reytingleri

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisini nasıl buldunuz?

Bizce Barbaroslar Akdeniz’in kılıcı dizisi son dönemde ülkemizin Akdeniz ve Karadeniz’de başlatmış olduğu güçlü projelere tarihi bir kaynak teşkil edecek. Nasıl ki TRT teşkilat dizisi ile siha’ları nasıl kullandığını tüm dünyaya gösterdiyse Akdeniz ve Karadeniz’de Türk gemilerinin projelerde yer almasıyla dünya şaşkına dönmüştü. İşte Barbaroslar dizisinin önemi de Türk gücünün denizlerdeki hakimiyetini herkese gösterecek. ilk bölümüyle 16 Eylül Perşembe 20.00’de TRT 1’de başlayan Barbaroslar Akdeniz’in kılıcı dizisine nasıl bulduğunuzu yorum ve görüşlerinizi diziden beklentilerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Aşağıdaki yorum kısmına daha samimi duygu ve düşüncelerinizi yazmanızı bekliyoruz. Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı Oyuncu kadrosu burada.

Yorum yaz

1 Yorum

Etiketler