Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı Oyuncuları Ne Kadar Ücret Maaş Alıyor?

05.09.2021
1.222

Es Film imzalı Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisi TRT 1 kanalında Cuma akşamları izleyici karşısına çıkacaktır. Oyuncuları, konusu ve çekim yerleri ile oldukça dikkat çeken Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisinin oyuncularının ne kadar ücret aldıkları da oldukça merak ediliyor. Bizde bu konumuzda sizlerle Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisinde yer alan oyuncularımızın canlandırmış olduğu karakterler gereği bölüm başına ve aylık olarak almış oldukları maaşları detaylı bir şekilde sizlere aktaracağız. İşte Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisinde yer alan oyuncularımızın almış oldukları maaşlar..Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı Oyuncuları Ne Kadar Ücret Maaş Alıyor?

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı Oyuncuları Ne Kadar Ücret Maaş Alıyor?

Yeni sezonun yeni dizilerinden bir tanesi olan Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisinde merak edilen konulardan bir tanesi de oyuncularımızın bölüm başına almış oldukları ücretler oldu. Oyuncu kadrosunda Engin Altan Düzyatan, Ulaş Tuna Astepe, Yetkin Dikinciler, Caner Topçu, İsmail Filiz, Pelin Akil, Yiğit Özşener, Gülcan Arslan, Miraç Sözer, Melis Babadağ ve Batuhan Bayar gibi birbirinden başarılı isimleri barındıran Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisindeki karakterlerimizin bölüm başına almış oldukları ücretleri detaylı bir şekilde sizlere sunacağız.

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı Oruç Reis Ne Kadar Maaş Alıyor? (Engin Altan Düzyatan)

Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı Oruç Reis Ne Kadar Maaş Alıyor (Engin Altan Düzyatan)Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisinin başrol karakteri olan Oruç karakterine başarılı ve yakışıklı oyuncumuz Engin Altan Düzyatan hayat verecektir. Engin Altan Düzyatan’ın oyunculuk yeteneği ile harmanlanarak izleyicilere eşsiz bir keyif yaratacak olan Oruç karakteri izleyicilerin şimdiden dikkatini çekti. Engin Altan Düzyatan Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisinde canlandıracağı oruç karakteri için bölüm başına yaklaşık 50 bin TL ücret alacaktır. Bu ücretin 50 bin TL ile 55 bin TL arasında olması beklenirken, aylık ise 210.000 TL ücret ödenmesi beklenilmektedir.

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı Hızır Ne Kadar Maaş Alıyor? (Ulaş Tuna Astepe)

Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı Hızır Ne Kadar Maaş Alıyor (Ulaş Tuna Astepe)Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisinin bir diğer erkek başrol karakteri olan Hızır karakterine ise yakışıklı ve başarılı oyuncumuz Ulaş Tuna Astepe hayat verecektir. Ulaş Tuna Astepe’nin yorumu ile birlikte Hızır karakteri izleyici karşısına çıkacaktır. Ulaş Tuna Astepe Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisinde canlandıracağı Hızır karakteri için 50 bin TL ücret alacaktır. Ulaş Tuna Astepe’nin Hızır karakteri için bölüm başına 50 bin TL alması beklenirken aylık size 200 bin TL maaş alması bekleniyor.

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı İshak (Yetkin Dikinciler) ve İlyas (Caner Topçu) Ne Kadar Maaş Alıyor?

Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı İshak (Yetkin Dikinciler) ve İlyas (Caner Topçu) Ne Kadar Maaş AlıyorBarbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisinde maaşları en çok merak edilen karakterlerden bir diğerleri de İshak ve İlyas karakteri oldu. Dizide başrol karakterlerden sonra en önemli yere sahip olan İshak ve İlyas karakterlerinin de bölüm başına almış oldukları ücretleri sizlere sunacağız. Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisinde İshak karakterine Yetkin Dikinciler hayat verirken, İlyas karakterine de Caner Topçu hayat verecektir. Yetkin Dikinciler hayat vereceği İshak karakteri için bölüm başına yaklaşık 40 bin TL ücret alacaktır. İlyas karakterine hayat verecek olan Caner Topçu’nun da bölüm başına 40 bin TL ödeme alması beklenmektedir. Yani Yetkin Dikinciler ve Caner Topçu, Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisinden aylık olarak yaklaşık 160.000 TL  kazanacaklar.

TRT 1’in yeni dizilerinden bir tanesi olan Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisindeki oyuncularımızın bölüm başına ve aylık olarak almış oldukları maaşları sizlere sunduk. Sizlerin de konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi bekliyoruz. Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisinin oyuncu kadrosunun tamamı için:  Barbaroslar Dizisi Oyuncu Kadrosu

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.