Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı Dizisine Oyuncu Alımı Başvurusu

28.11.2022
790

Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı dizisine oyuncu alımı başvurusu nedir? Sizlerle paylaşacağız. Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı dizisi yönetmen koltuğunda Berat Özdoğan oturmaktadır. Tolgahan Sayışman’ın ‘Barbaros Hayreddin’ karakteriyle izleyici karşısına çıkacak olan dizisi TRT’de yayınlanacaktır. İzleyiciler Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı dizisi oyuncu başvuru formunu da merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı dizisi oyuncu alımıları ve başvurusu nedir? Sizlerle paylaşacağız.  barbaros hayreddin dizisi oyuncu basvuru form

Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı Dizisi Oyuncu Başvuru Formu

Senaristliğini Zülküf Yücel’in üstlendiği dizi TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Seyirciler Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı dizisi oyuncu başvuru formunu da merak etti. Bizlerde bu sebeple oyuncu başvuru formlarını araştırdık. Dizide oyuncu olmak için Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı dizinin yapımcısı Es Film ile iletişime geçmeniz gerekiyor. Es Film’e 0212 279 50 87 telefon numarasıyla ulaşabilirsiniz. Yada Es Film’in kurucuları Yusuf Esenkal ile Serdar Öğretici ile iletişime geçebilirsiniz.
Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı dizisi oyuncuları:

Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı Dizisinde Oyuncu Olmak İçin Yapmanız Gerekenler

Dizilere oyuncu alımını yapım şirketleri üstlenmiştir. Bundan dolayı sizlerler de eğer Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı dizisinde oyuncu olmak istiyorsanız dizinin yapımcısı ile iletişim kurmanız gerekmektedir. Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı dizinin yapımcısı Es Film’dir. Sizlerin de dizide oynamak için Es Film’e ulaşmanız gerekiyor. Es Film’in resmi İnstagram hesabı: @esfilmcomtr. Yada dizinin yapımcılığını üstlenen yapım şirketine 0212 279 50 87 telefon numarasıyla ulaşabilirsiniz. barbaros hayreddin dizisi oyuncu secimi

Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı Dizisi Oyuncu Alımı

TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı dizisinin yapımcısı Es Film’dir. Sizlerde dizide oyuncu olmak için Es Film’le görüşmeniz gerekiyor. Dizlere oyuncu alımını yapım şirketleri yapmaktadır. Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı dizisinde oyuncu olmak İçin 0212 279 50 87 telefon numarası ile yapım şirketine ulaşabilirsiniz. Yapım Şirketi Es Film’in adresi: Levent Mahallesi, Al Karanfil Sok. No3 Levent, Beşiktaş, 34330’dir. Bu adrese giderekte yapımcılarla görüşebilirsiniz.

Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı dizisine oyuncu alımı başvurusu nedir? Sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.