Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı Dizisi Tekrarları Ne Zaman Günü Saati?

19.12.2022
899
Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı Dizisi Tekrarları Ne Zaman Günü Saati?

Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı dizisi yayın hayatına başlarken dizinin tekrarlarını seyirci merak ediyor. Bizlerde sizler için TRT1 yayın akışını kontrol ederek tekrar bölümlerini ekliyoruz. Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı dizisi tekrar bölümleri hangi gün ve saat kaçta olacak? Bu sorunun cevabı konumuzdadır. Barbaros Hayreddin Sultanin Fermani tekrar bolumleri hangi gun saat kacta

Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı Dizisi Tekrarları Ne Zaman?

Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı dizisi Es Film imzalı ekrana geliyor. Senaryosunu Zülküf Yücel’in, yönetmenliğini Berat Özdoğan’ın yaptığı Barbaros Hayreddin dizisi konusu da belli oldu. Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı dizisinde Barbaros Hayreddin Paşa’nın hayatı anlatılıyor. TRT1 Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı dizisi başrollerini Tolgahan Sayışman,Melisa Döngel,Ufuk Özkan,Timur Acar ve Bahadır Yenişehirlioğlu paylaşıyor. Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı dizisi oyuncu kadrosu detaylı konumuzu ziyaret ediniz.

TRT1 ekranlarının yeni dönem dizisi olarak ekrana geliyor. Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı dizisinin sevilerek izleneceğini düşünüyoruz. Çünkü dönem dizilerine TRT1 çok özen gösteriyor. Senaryosu, seti, dekoru kıyafetleri ile beğeni kaznaıyor. Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı dizisi tekrar bölümlerini de merak ediyor bu yüzden izleyici. Çünkü dizinin yeni bölümü cuma akşamları Trt1 de ekrana gelecek. Barbaros Hayreddin Sultanin Fermani dizisi tekrarlar

Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı dizisi tekrarları gün ve saati:

Barbaros Hayreddin dizisi 22 Şubat Çarşamba Saat 00.00

3 Şubat Cuma yeni bölüm Barbaros Hayreddin dizisi Saat 20.00
Barbaros Hayreddin dizisi tekrarı 4 Şubat Saat 15.15

Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı 17 Ocak Salı Saat 00.15
Barbaros Hayreddin dizisi 12 Ocak Perşembe Saat 01.00
20 Ocak Cuma yeni bölüm Barbaros Hayreddin dizisi Saat 20.00

Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı 23 Aralık Cuma Saat 20.00
TRT1 Barbaros Hayreddin Sultanı 24 Aralık Cumartesi Saat 16.20
25 Aralık Pazar Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı dizisi

TRT1 ekranlarının dönem dizisi olan Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı dizisi cuma akşamları yayınlanıyor. Cuma akşamları diğer kanallarda diziler olduğu için izlenme oranlarını etkileyecektir. Bu yüzden Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı dizisi yeni bölümünü izleyemeyenler tekrar bölümü ne zaman yayınlanacak diye soracaktır. Bizler şimdiden sorunuzu cevaplayalım. TRT1 yayın akışını haftalık olarak kontrol ediyoruz. Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı dizisinin yeni bölümlerinin ardından tekrar bölümlerinin gün ve saatini konumuza ekliyoruz.

Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı dizisini nasıl buldunuz? Yeni dizinin yeni bölümlerini mi yoksa tekrarlarını mı izliyorsunuz? Yorumlarınızı ve görüşlerinizi aşağı yazınız. 

YAZAR BİLGİSİ
1991 Kırıkkale doğumluyum. Kırıkkale Üniversitesi Sınıf Öğretmeni mezunuyum. www.dizioyuncu.com sitesinde yıllardır yazarlık yapıyorum. Güncel dizi film haberlerini dizioyuncu.com sitemizde ziyaretçilerimize sunuyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı, İlk yorumu sen yapar mısın?