Barbaros Dizisi Oyuncuları Karakterleri Konusu Kanalı (TRT1)

7 Yorum 282 kez izlendi

2020 yılında yeni diziler ile ekrana devam etmek isteyen TRT 1’de Barbaros isimli yeni bir dizinin başlayacağı açıklandı. Barbaros dizisinin konusu nedir ne zaman başlayacak TRT ekranlarında hangi ay başlayacak gibi merak edilen sorular ile Barbaros dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var Barbaros dizisi ne zaman hangi kanalda başlayacak Barbaros dizisindeki oyuncuların karakterleri de oldukça merak ediliyor.

Yeni Bilgi: Trt de ekrana gelecek Barbaros dizisinde Çağatay Ulusoy’a teklif yapılı. Çağatay Ulusoy teklifi kabul ederse Barbaros dizisi koronavirüs sonrasında sete çıkacak. Çağatay Ulusoy ile birlikte Barbaros dizisinde hangi oyuncular yer alacak belli oldukça yazacağız.barbaros-dizisi oyuncuları kimler

Barbaros dizisinin kadın başrol adayları için iki isim ön plana çıktı. Barbaros dizisinde kadın başrol için ilk aday Alina oz olurken ikinci isim ise Zeynep Farah Abdullah oldu. Zeynep Farah Abdullah diziden gelen teklifi kabul edecek mi bilinmiyor ancak oyuncu sürekli dönem dizilerinde oynadı için çok istekli olmadığı ancak Çağatay Ulusoy gibi bir partnere de oldukça istediği biliniyor. Alina boz ise Çağatay Ulusoy ile birlikte oynamanın keyifli olacağına daha önceki paylaşımlarında yazmıştı.

Yeni sezonda Gold film tarafından hazırlanacak olan Barbaros dizisi 2020 yılının ikinci yarısı koronavirüs sonrası oyuncu seçmelerine başlayacak ve oyuncu seçimlerinin ardından deneme çekimleri başlayacak. Bildiğiniz üzere Es film daha önce Star TV için kardeş çocukları Show TV için darısı başımıza ve yine Star TV için erkenci kuş gibi dizileri başarılı bir şekilde yayınlamış ve oldukça yüksek reyting oranları da ulaşmıştı.

Barbaros Dizisi Oyuncu kadrosu ve karakterleriBarbaros Dizisi Oyuncuları Karakterleri

Yeni sezonda da Barbaros dizisi ile TRT ekranlarına yeni bir dizi çekecek olan Es film ülkemizde birçok diziye öncülük etmiş ve bir çok başarılı ve reytingi yüksek diziyi hazırlanmış olan yapım şirketidir. Yakın zamanda TRT ile hiç çalışmamış olan Gold film bakalım Çağatay Ulusoy dışında hangi oyunculardan oluşan bir kadroyu Barbaros dizisi için hazırlayacak izleyip takip edip sizlere de bilgileri sunacağız.

Çağatay Ulusoy

Barbaros dizisinin başrol oyuncusu olarak açıklanan Çağatay Ulusoy kimdir? Son olarak Netflix platformunda yayınlanan Hakan Muhafız dizisinde rol alan ve herkesin hayranlığını bir kez daha kazanan Çağatay Ulusoy Barbaros isimli dizi ile anlaştı. Çağatay Ulusoy 23 Eylül 1990 İstanbul doğmuş manken ve dizi oyuncusudur. 2010 yılında Best Model of Turkey birincisi oldu. İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi Sulama Sistemleri bölümünde eğitim gördü.Çağatay Ulusoy Barbaros dizisinde başrolde

Çağatay Ulusoy Ayla Algan’dan oyunculuk dersleri aldı. Akademi 35 Buçuk Sanat Evi’nde oyunculuk dersi aldıktan sonra Adını Feriha Koydum dizisi ile meşhur oldu. Daha sonra Eve Düşen Yıldırım, Medcezir ve İçerde gibi dizilerde oynayan yakışıklı oyuncu son olarak Hakan Muhafız dizisinde yer almıştı. Çağatay Ulusoy TRT ekranlarında yayınlanacak olan Barbaros dizisinde de başrolde oynayacak.

Öncelikle bu sayfada Barbaros dizisinin oyuncu kadrosunu ve karakterlerini detaylı bir şekilde sizlere sunarak Barbaros dizisinde kimler oynuyor Barbaros dizisinin oyuncu kadrosu ve karakterleri kimlerden oluşuyor gibi sorulara yanıt vermeye çalışacağız. 2020 yılında koronavirüs sonrasında boş kalan günlerindeki boşluğu doldurmak amacıyla Barbaros isimli dizi ile el sıkıştı ve Es film kısa bir süre içerisinde Barbaros dizisinin hazırlıklarına başlayacak.

Barbaros Dizisi Oyuncuları KarakterleriTRT ekranlarında diziler genellikle uzun süre devam ettiği için Es film kendisini de garanti altına almak ve kısa sürmeyecek bir diziye imza atmak istiyor. Barbaros filminin çekimleri henüz başlamadı ve oyuncu kadrosu oluşturulmadığı için şimdilik bilgi yazmasak bile en kısa sürede Barbaros dizisinin oyuncu kadrosu hakkında sizlere detaylı bilgileri bu sayfada yazmaya çalışacağız. Barbaros dizisindeki tüm oyuncuları detaylı bilgileri ile ve en son oynamış oldukları diziler ile birlikte bu sayfada sizlere sunarken Barbaros dizisinin konusu nedir hikayesi nedir herhangi bir kitaptan alıntı mı ya da başka bir ülkedeki diziden alıntı mı gibi sorular burada sizler için detaylıca yazacağız.

barbaros dizisi yapımcısı es filmYapımcılığını Es filmden Faruk Turgut’un hazırlayacağı Barbaros dizisi TRT ekranlarında 2020 yılında 6. aydan sonra yayınlanacak. Barbaros dizisinin oyuncuları belli oldukça burada sizlere yazmaya devam edeceğiz. Ayrıca Barbaros dizisine yeni giren oyuncuları karakterleri ile birlikte resimleri ile paylaşarak sizlerin bilgisine sunacağız. Barbaros dizisi 2020 yılının ilk aylarında izleyici ile buluşacak ve tanıtım fragmanlarından sonra dizi yayınlanmaya başlayacak. 2020 yılında başlayacak olan dizi haberleri

TRT ekranlarında yayınlanacak olan Barbaros filminin dizi müziklerini dizi şarkılarını ayrıca Barbaros dizisi nerede çekiliyor Barbaros dizisinin yeni oyuncuları çekim yerleri seti ve tüm bilgilerini sizlere burada yazarak Barbaros dizisinin yönetmeni kimdir senaristi kimdir yapımcı firması nedir gibi sorulara yanıtlar vermeye devam edeceğiz. Merak ettiğiniz oyuncuları aşağı yazabilir, Barbaros dizisinde rol almak oyuncu olmak istiyorsanız yönetmen veya yapımcı ile irtibata geçebilirsiniz..

Yorum yaz

7 Yorum

  1. ÇAGATAY ULUSOYDAN rijam olajak lütfan ÇAGATAY BEY ne olur dizi teklifini kabul et ve bizi kirma bizi senin hayranlarini mutlu et ne olur seni sevyorus ne olur artik ekranlara geri dön lütfan seni sevyorum 🧚‍♀️❤🧚‍♂️

Etiketler