Barbaros Dizisi Oyuncuları Karakterleri Konusu Kanalı (TRT1)

2020 yılında yeni diziler ile ekrana devam etmek isteyen TRT 1’de Barbaros isimli yeni bir dizinin başlayacağı açıklandı. Barbaros dizisinin konusu nedir ne zaman başlayacak TRT ekranlarında hangi ay başlayacak gibi merak edilen sorular ile Barbaros dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var Barbaros dizisi ne zaman hangi kanalda başlayacak Barbaros dizisindeki oyuncuların karakterleri de oldukça merak ediliyor.

Güncelleme; Barbaros dizisi başrol erkek oyuncusu Engin Altan Düzyatan olarak kesinleşti. Dizi de Barbaros Hayrettin Paşa’yı Engin Altan Düzyatan canlandıracak. Barbaros dizisine yeni katılan Ulaş Tuna Astepe dizi de Hızır Reis rolünü oynayacaktır.

Engin Altan Duzyatan Barbaros dizisindeSon Dakika Gelişmesi: Es Film’in yeni sezon için TRT 1’e hazırladığı dev bütçeli dizi ‘Barbaros’ta yer alması beklenen Çağatay Ulusoy diziden ayrılmıştı. Kanal yönetiminin ise 5 sezon boyunca ‘Diriliş: Ertuğrul’ dizisinde boy gösteren Engin Altan Düzyatan ile çalışmak istediği ortaya çıktı. (Güncelleme: 8 Temmuz 2020)

Engin Altan Düzyatan Barbaros’ta En Son Kurşun Dizisiyle Ekranlara Ara Veren Başarılı Oyuncu Trt 1’in Yeni Dizisi Barbaros ile Anlaştı . Önce Çağatay Ulusoy İle Görüşülen Ve Dizi İçin Kilo Alan Çağatay Ulusoy Son dakikada Diziden Ayrılmıştı Son Günlerde İse Alperen Duymaz Sesleri Yükselmişti Fakat Trt Yönetimi Eski Oyuncuları Engin Altan’ı Başrol İçin İkna Etti.

Barbaros Dizisi Oyuncuları Karakterleri

Yeni sezonda da Barbaros dizisi ile TRT ekranlarına yeni bir dizi çekecek olan Es film ülkemizde birçok diziye öncülük etmiş ve bir çok başarılı ve reytingi yüksek diziyi hazırlanmış olan yapım şirketidir. Yakın zamanda TRT ile hiç çalışmamış olan Gold film bakalım Çağatay Ulusoy dışında hangi oyunculardan oluşan bir kadroyu Barbaros dizisi için hazırlayacak izleyip takip edip sizlere de bilgileri sunacağız.

engin altan duzyatan yeni dizisi barbaros Engin Altan Düzyatan

Barbaros dizisi için başrol oyuncusu özenle aranıyordu ve Engin Altan Düzyatan ile anlaşıldı. Engin Altan Düzyatan Barbaros dizisinde Barbaros Hayrettin paşa rolünü canlandıracak. Oyuncu Diriliş Ertuğrul dizisinde oynamış ve Ertuğrul gazi karakteri çok beğenilmişti hatta aynı Ertuğrul Gazi olarak Diriliş Ertuğrul’un devamı niteliğinde olan Kuruluş Osman dizisine katılması isteniyordu. Ancak oyuncu bu teklifi kabul etmedi ve yeni dizisi Barbaros ile anlaştı.

Engin Altan Düzyatan 1979 İzmir doğumludur. Dokuz Eylül Üniversitesi tiyatro bölümünden mezun oldu ve bazı özel tiyatrolarda görev aldı. Birçok dizi filmde rol aldı. Engin Altan Düzyatan’ın meşhur olmasını sağlayan dizi o kadar popüler olmasını sağlayan ve akıllarda kalmasını sağlayan dizi Diriliş Ertuğrul oldu.

Engin Altan Düzyatan’ın rol aldığı dizi filmler;
2003 Kampüsistan- Levent,
2006- Kızlar Yurdu- Özgür,
2009- Bir Bulut Olsam- Doktor,
2010- Kapalıçarşı- Fırat,
2014- Diriliş Ertuğrul- Ertuğrul Gazi,
3’te 3 Tarih- Sunucu,
2019- Kurşun- Savcı Orhan Atmaca rolleri bazı rol aldığı dizi filmler.

barbaros dizisinde hizir reis oldu

Ulaş Tuna Astepe- Hızır Reis

Ulaş Tuna Astepe Barbaros dizisinde Hızır Reis rolünü oynayacaktır. Ulaş Tuna Astepe 1988 İzmit doğumludur. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünde yaptı. 2008 yılında Osmanlı Cumhuriyeti filminde kostüm asistanlığı yaptı. Ardından tiyatro ve televizyon projelerinde yer almaya başladı. 2012 Karadayı ilk dizsi oldu. Analar ve Anneler, Rüya ve son olarak Sen Anlat Karadeniz dizisinde başrol oynadı. Yakışıklı oyuncu yeni sezon için Barbaros dizisi ile anlaştı ve dizide Hızır Reis rolünü canlandıracak.

Ismail Filiz barbaros kurdoglu kimdir

İsmail Filiz- Kurdoğlu

İsmail Filiz Barbaros dizisinde Kurdoğlu karakterini canlandıracaktır. Kurdoğlu Barbaros dizisinde önemli bir karakterdir. İsmail Filiz 1980 Çankırı doğumludur. Ezel, Anadolu Kartalları, Paşa Gönlüm, Ezra, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Adanış Kutsal Kavga dizi filmlerinde rol aldı. İsmail Filiz instagram hesabı https://www.instagram.com/ismailflz/

Yeni Bilgi: Trt de ekrana gelecek Barbaros dizisinde Çağatay Ulusoy’a teklif yapılmıştı. Çağatay Ulusoy teklifi kabul etse de daha sonra ortaya çıkan anlaşmazlıkla oyuncunun Barbaros dizisinin kadrosundan ayrıldığı açıklandı. Barbaros dizisinde hangi oyuncular yer alacak belli oldukça yazacağız.barbaros-dizisi oyuncuları kimler

Barbaros dizisinin kadın başrol adayları için iki isim ön plana çıktı. Barbaros dizisinde kadın başrol için ilk aday Alina oz olurken ikinci isim ise Zeynep Farah Abdullah oldu. Zeynep Farah Abdullah diziden gelen teklifi kabul edecek mi bilinmiyor ancak oyuncu sürekli dönem dizilerinde oynadı için çok istekli olmadığı ancak Çağatay Ulusoy gibi bir partnere de oldukça istediği biliniyor. Alina boz ise Çağatay Ulusoy ile birlikte oynamanın keyifli olacağına daha önceki paylaşımlarında yazmıştı.

Yeni sezonda Gold film tarafından hazırlanacak olan Barbaros dizisi 2020 yılının ikinci yarısı koronavirüs sonrası oyuncu seçmelerine başlayacak ve oyuncu seçimlerinin ardından deneme çekimleri başlayacak. Bildiğiniz üzere Es film daha önce Star TV için kardeş çocukları Show TV için darısı başımıza ve yine Star TV için erkenci kuş gibi dizileri başarılı bir şekilde yayınlamış ve oldukça yüksek reyting oranları da ulaşmıştı.

Barbaros Dizisi Oyuncu kadrosu ve karakterleri

Çağatay Ulusoy

(Oyuncu Diziden Ayrıldı) Barbaros dizisinin başrol oyuncusu olarak açıklanan Çağatay Ulusoy kimdir? Son olarak Netflix platformunda yayınlanan Hakan Muhafız dizisinde rol alan ve herkesin hayranlığını bir kez daha kazanan Çağatay Ulusoy Barbaros isimli dizi ile anlaştı. Çağatay Ulusoy 23 Eylül 1990 İstanbul doğmuş manken ve dizi oyuncusudur. 2010 yılında Best Model of Turkey birincisi oldu. İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi Sulama Sistemleri bölümünde eğitim gördü.Çağatay Ulusoy Barbaros dizisinde başrolde

Çağatay Ulusoy Ayla Algan’dan oyunculuk dersleri aldı. Akademi 35 Buçuk Sanat Evi’nde oyunculuk dersi aldıktan sonra Adını Feriha Koydum dizisi ile meşhur oldu. Daha sonra Eve Düşen Yıldırım, Medcezir ve İçerde gibi dizilerde oynayan yakışıklı oyuncu son olarak Hakan Muhafız dizisinde yer almıştı. Çağatay Ulusoy TRT ekranlarında yayınlanacak olan Barbaros dizisinde de başrolde oynayacak.

Öncelikle bu sayfada Barbaros dizisinin oyuncu kadrosunu ve karakterlerini detaylı bir şekilde sizlere sunarak Barbaros dizisinde kimler oynuyor Barbaros dizisinin oyuncu kadrosu ve karakterleri kimlerden oluşuyor gibi sorulara yanıt vermeye çalışacağız. 2020 yılında koronavirüs sonrasında boş kalan günlerindeki boşluğu doldurmak amacıyla Barbaros isimli dizi ile el sıkıştı ve Es film kısa bir süre içerisinde Barbaros dizisinin hazırlıklarına başlayacak.

Barbaros Dizisi Oyuncuları KarakterleriTRT ekranlarında diziler genellikle uzun süre devam ettiği için Es film kendisini de garanti altına almak ve kısa sürmeyecek bir diziye imza atmak istiyor. Barbaros filminin çekimleri henüz başlamadı ve oyuncu kadrosu oluşturulmadığı için şimdilik bilgi yazmasak bile en kısa sürede Barbaros dizisinin oyuncu kadrosu hakkında sizlere detaylı bilgileri bu sayfada yazmaya çalışacağız. Barbaros dizisindeki tüm oyuncuları detaylı bilgileri ile ve en son oynamış oldukları diziler ile birlikte bu sayfada sizlere sunarken Barbaros dizisinin konusu nedir hikayesi nedir herhangi bir kitaptan alıntı mı ya da başka bir ülkedeki diziden alıntı mı gibi sorular burada sizler için detaylıca yazacağız.

barbaros dizisi yapımcısı es filmYapımcılığını Es filmden Faruk Turgut’un hazırlayacağı Barbaros dizisi TRT ekranlarında 2020 yılında 6. aydan sonra yayınlanacak. Barbaros dizisinin oyuncuları belli oldukça burada sizlere yazmaya devam edeceğiz. Ayrıca Barbaros dizisine yeni giren oyuncuları karakterleri ile birlikte resimleri ile paylaşarak sizlerin bilgisine sunacağız. Barbaros dizisi 2020 yılının ilk aylarında izleyici ile buluşacak ve tanıtım fragmanlarından sonra dizi yayınlanmaya başlayacak. 2020 yılında başlayacak olan dizi haberleri

TRT ekranlarında yayınlanacak olan Barbaros filminin dizi müziklerini dizi şarkılarını ayrıca Barbaros dizisi nerede çekiliyor Barbaros dizisinin yeni oyuncuları çekim yerleri seti ve tüm bilgilerini sizlere burada yazarak Barbaros dizisinin yönetmeni kimdir senaristi kimdir yapımcı firması nedir gibi sorulara yanıtlar vermeye devam edeceğiz. Merak ettiğiniz oyuncuları aşağı yazabilir, Barbaros dizisinde rol almak oyuncu olmak istiyorsanız yönetmen veya yapımcı ile irtibata geçebilirsiniz..

Yorum yaz

30 Yorum

 1. Ayyy iyi ki varsın kadroda ENGİN ALTAN DÜZYATAN iyi ki❤️❤️❤️❤️❤️😍😍😍😍💯💯💯💯

 2. Amo Elgin Altan e estou feliz que ele seja o ator principal…
  Mais uma série que será sucesso!!!

 3. Çağatay ulusoy u beğenmiyorum Farklı oyuncular oynayabilir bazı oyuncuya rolü cuk diye oturmalı barbarosun konusuna göre güçlü kadrolu tecrübeli oyuncular oynamalı mesela mehmet aslantuğ veya engin altan düzyatan gibi sanatçılar

 4. Barbaros dizisinde Anıl ALTINÖZ oynamalı. Kızıl sakalları ve yeşil gözleri ile oyunculuğu çok güçlü bir sanatçı. Diziye çok yakılacağını düşünüyorum.

 5. Anıl ALTINÖZ yeşil gözleri ,kızıl sakalları ve oyunculuk gücü ile bu diziye çok yakışır. Oruç reis için iyi bir oyuncu olur diye düşünüyorum. Savaşçı dizisinde de çok başarılı.

 6. Engin altan tarihi dizilerin hakkini veren bir oyuncu.helal olsun.sizden ricam osmanla karşilikli koymayin lutfen.reytink uğruna dizileri ziyan etmeyin

  • Lütfen kuruluş ile aynı saat aynı dakika aynı gün koyun ki ediz hun lu Ertuğrul beyi izlemektense Barbaros u izleyip ona odaklanalım ve osmanı unutalım

 7. Engin Altan’ı görmek istemiyoruz artık, diriliş’de gördük fazlasıylaa hakkını da verdi ama bir değişiklik yapın. Trt Engin altan’dan Başkasıyla çalışamıyor mu acaba??? Kesinlikle Çağatay Ulusoy diyorum

 8. gercekten diriliş ertugrul karakterıyle tum ınsanlıgın vedarı ıftıharı oldu altan duzyatan harıka bır dızıydı ezberleyecek kadar ızledım eger barbaros hayrettınde baslarsa engın altan ıcın ızlenır…hatta tum dızılerı es gecer dıye temennı edıyorum..hayatında basarılar dılıyorum….

 9. nasıl bir aksiyon olacağını bilmiyorum fakat engin altan düzyatan ın oynadığı oyun diriliş gerçekten kendini kanıtlamış ve filimi olması gerektiğinde tutmuştur gönül isterdi ki yakın alpleri gibi yanında olmak onun gibi olmasamda yakın şek,lde rol yapmak isterdim inşallah gine başarılı bir rol ile kendini kanıtlıyacak ve izlemeye doyamadığım ve 3 sefer filimi izlediğim gibi barbarosu da izlerim hepinize başarılarımı diler sağlık sıhhat içinde aile gibi bir dostlukla çekimlerinizi yapma dileğiyle

 10. Avatar Allaberdi SATDAR

  Rica ediyorum engin altan duzyatan 3-4 bolum olsada Kuruluş Osmana dönsun zaten dizde Ertugrul beyimin ölum tarihi yaklaşdı .Kısa sürede olsa bizleri sevindirsin Sayın engin altan duzyatan

 11. Yaa gerçekden ÇAGATAY ULUSOY barbaros dizisinden ayrildimi ya çok üzüldüm ÇAGATAY ULUSOYUN ekranlara geri dönüjegini duyunja çok mutlu olmuşdum ama 😔

 12. Arkadaş ben anlamıyorum bizim halkımız bu kadar cahil olamaz.Bu siteyi dizinin cast ajansımı sanıyosunuz.Yorumlara bakıyorum da ben de oynamak istiyorum, şunu çok seviyorum beni de alın.Buraya yazınca hal olucağınımı düşünüyosunuz?Bu işlerin bu kadar kolay olduğunu düşünüyo olamazsınız.Eğer öyle ise ben de önümüz deki sezon Edho da Hızırın yeni kankası olarak başlamak istiyorum.Bizahmet hallediverin.

 13. Avatar Muhammet burak tuncer

  Merhablar 18 yaşındayım daha önce çoğu setlerde çalıştım 7.koğuştaki mucize, mucize aşk 2 de, sevgili geçmişte, ve son olarak ferhat ile şirin gibi bir çok proje de yer aldım hepsini de oynadığıma dair sizlere ispatlayabilirim tiyatro eğitimleri aldım diksiyon dersi aldım sizden ricam beni de oynatmanız en çok sevdiğim alina boz ile oynamasam bile beni yüzleştirseniz bile beni çok mutlu edersiniz ben para için oyunculuk yapmıyorum çocukluk hayalim olduğu için yapıyorum lütfen sizden haber bekliyorum 🙂 iyi günler

 14. ÇAGATAY ULUSOYDAN rijam olajak lütfan ÇAGATAY BEY ne olur dizi teklifini kabul et ve bizi kirma bizi senin hayranlarini mutlu et ne olur seni sevyorus ne olur artik ekranlara geri dön lütfan seni sevyorum 🧚‍♀️❤🧚‍♂️

Etiketler