Baraj Dizisi Tansel Karakteri Kimdir? (Ozan Çelik)

İlk bölümü ile karşınızda 17 Mart 2020 tarihinde çıkan Baraj dizisi oyuncu kadrosuna yeni isimler eklemeye devam ediyor. MED yapım imzalı Baraj dizisine dahil olan yeni karakter ise Tansel karakteri oldu. Baraj dizisini yakından takip eden izleyicilerimiz ve okurlarımız adına diziye dahil olan Tansel karakterini ve ona hayat veren oyuncumuzu size tanıtacağız.Baraj Dizisi Tansel Karakteri

Baraj Dizisi Tansel Karakteri

Önümüzdeki günlerden itibaren Baraj dizisine Tansel karakteri dahil olacaktır. ancak Tansel karakterinin özellikleri net bir şekilde açıklanmamıştır. Baraj dizisinde önümüzdeki bölümlerden itibaren görecek olacağımız Tansel karakterini detaylı bir şekilde analiz edip karakter hakkında bilgileri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Baraj Dizisi Tansel Kimdir?

Baraj dizisindeki Tansel karakterine ise oyuncumuz Ozan Çelik hayat verecektir. Ozan Çelik’i merak edip araştırmak isteyen kişiler adına konumuzun ilerleyen kısmında Ozan Çelik’in hayatından ve bilgilerini detaylı bir şekilde bahsedeceğiz. Gelin hep birlikte Ozan Çelik’i daha yakından tanıyalım.

Ozan Çelik Kimdir?

Ozan Çelik KimdirOzan Çelik, 1987 yılında dünyaya gelmiştir. İş adamı olarak tanınan Ozan Çelik, bu zamana kadar pek çok filmde boy göstermiştir. 34 yaşında olan Ozan Çelik daha önceleri Zor Bir Karar, Kardeşim Benim, Borç, Kardeşler, Dilsiz Mavzer gibi filmlerde oyunculuğunu konuşturmuş ve seyircilerin beğenisini kazanmıştır. 2021 yılında ise gündeme Baraj dizisindeki Tansel karakteri ile gelecektir.

Ozan Çelik’in Yer Aldığı Diziler

Zor Bir Karar
Kardeşim Benim2
Borç
Kronoloji
Kardeşler
Dilsiz
Cemil Şov
Mavzer

Ozan Çelik’in İnstagram Hesabı

Ozan Çelik, resmi instagram hesabını aktif olarak kullanmakla ve takipçileri ile paylaşımlar yapmaktadır. Ozan Çelik’in resmi instagram hesabında da 44 gönderisi bulunurken 1000 kişiye yakında takipçisi bulunmaktadır. Ozan Çelik’in resmi instagram hesabını yakından incelemek isterseniz @ozancelikyes isimli hesaba bakabilirsiniz.Ozan Çelik'in İnstagram Hesabı

Ozan Çelik’in Sevgilisi Var Mı? Kim?

Ozan Çelik’in şu anda sevgilisinin olup olmadığına dair bir bilgiye ulaşamadık. Ancak oyuncumuz Ozan Çelik, bir dönem modacı ve manken olan Ivana Sert ile bir birliktelik yaşayıp sık sık gündeme gelmiştir. Şu anda sevgili olup olmadıkları ise bilinmemektedir.

Baraj Dizisi Tansel Karakterinin Kıyafetleri

Baraj dizisindeki diğer karakterler gibi Tansel karakterinin kıyafetleri de oldukça merak edildi. Tansel karakteri Baraj dizisine dahil olduğu zaman karakterin kullanmış olduğu pantolon, ceket, gömlek gibi kıyafetleri marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte sizlerin beğenisine sunacağız.

Bu konumuzda da sizlere Baraj dizisine yeni dahil olacak olan Tansel karakterinden ve ona hayat veren oyuncumuzdan bahsetmek istedik. Sizlerin de konu hakkında görüş, düşünce ve fikirlerinizi bizlerle paylaşmanızı bekliyoruz. Baraj dizisindeki diğer oyuncular için: Baraj Dizisi Oyuncuları Karakterleri Konusu Kanalı Bilgileri

Etiketler