Baraj Dizisi Reytingleri Nasıl, İzlendi mi Tuttu mu?

Fox TV ekranlarında 17 Mart salı günü başlayacak olan Baraj dizisinin alacağı reyting oranları çok merak ediliyor. Biz de bu konumuzda Baraj Dizisi Reyting sonuçları nasıl olacak, yeteri kadar izlenecek mi, izlenme oranları hakkında Ab ve Total sonuçları sizlerle paylaşacağız. Sizler de Baraj Dizisi Reyting sıralaması hakkında merak ettiklerinizi aşağıya yorum olarak yazabilirsiniz. baraj dizisi nehirin kiyafetleri

Baraj dizisi yeni bölüm reytinglerini konumuza ekliyoruz. Yeni sezonu 1 eylül 2020’de başlayan Baraj dizisi 3. bölümden itibaren reytingleri güncel olarak konumuza eklenecektir. Baraj dizisi 2 bölüm yayınlandıktan sonra koronavirüs sebebiyle ara veren dizi 3. bölümü ile yeni sezona başladı ve reytingleri nasıl etkilenecek göreceğiz.

Baraj Dizisi Reyting SonuçlarıBaraj dizisi Reyting Sonuçları

17 Mart 2020 Salı akşamı Fox TV ekranlarında başlayacak olan baraj dizisinin nasıl bir reyting alacağım merak edilirken yine aynı gün yayınlanan Tutunamayanlar, Ramo ve Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz gibi diziler arasında baraj dizisi izlenir mi tutulur mu seyirci toplar mı merak ediliyor. Baraj dizisinin başrollerinde Biran Damla Yılmaz, Feyyaz Duman, Sumru Yavrucuk ve Burak Yörük gibi başarılı oyuncular yer alıyor. Salı akşamları FOX TV’de yayınlanacak olan baraj dizisinin Ab ve Total Reyting sonuçlarını sizlere detaylıca burada yazacağız.

Baraj Dizisi Reytingleri 1. Hafta sonuçları: 17 Mart 2020 SalıBaraj dizisinin reyting sonuçları

Yukarıda görüldüğü üzere 7.73 oranında aldığı reyting sonucuyla ilk haftadan çok iyi bir başlangıç yaptı. Bu reyting oranı bu sezon en iyi dizi başlangıçlarından birisi oldu diyebiliriz. Baraj dizisinin reyting sonuçlarını bu sayfada her hafta sizlere sunmaya devam edeceğiz. 17 Mart  salı gününden sonra 24 Mart salı günü de kaldığı yerden devam edecek olan Baraj bakalım izlenme oranlarını devam ettirecek mi?

Baraj dizisi bildiğiniz üzere Türkan Şoray ve Tarık Akan’ın oynamış olduğu baraj isimli filmden uyarlanmış ve günümüzde Biran Damla Yılmaz ile Feyyaz Duman gibi önemli oyuncularla dizi olarak çekilmeye başlanmıştır. Corona virüs nedeniyle çekimlerine ara veren baraj dizisi Nevşehir ilimizde bir baraj inşaatında çekiliyor. Dizide hem baraj dizisinin çekildiği yerler merak edilirken hem de oyuncuların 1977 yapımı olan baraj filmindeki karakterlerle uyumu seyirci tarafından dikkatle takip ediliyor.

Baraj Dizisi İzlendi mi Tuttu mu?

Sizce baraj dizisi 17 Mart Salı günü ilk bölümü ile Fox TV de yeteri kadar izlenir mi izleyicinin merak ettiği dizilerden birisi olur mu? Bu konuda şu bilgiyi de sizlere aktarmak istiyoruz. Baraj dizisinin çekimleri Corona virüs nedeniyle durduğu için dizinin ilk bölümünden sonraki yeni bölümleri büyük ihtimalle yayınlanmayacak. Veya dizinin ilk 2-3 bölümü ekrana gelebilir daha sonra Corona virüs salgını nedeniyle dizi setlerinde ki ara nedeniyle baraj dizisi ekrana gelmeyebilir. Bu nedenle izleyiciler baraj dizisinin bölüneceğinden ve süreklilik arz etmeyeceğinden şikayet etseler de bu keyfi bir durum değil.

Baraj dizisi izlendi mi tutuldu mu yorumlar nasılBaraj dizisi izlendi mi tutuldu mu yorumlar nasıl?

Medyapım tarafından hazırlanan Baraj dizisinin yönetmenliğini Hasan Tolga Polat üstleniyor. 17 Mart Salı günü saat 20 00 da başlayacak olan baraj dizisi 3 farklı insanın kendi yalanlarıyla boğuştuğu ve duyguları arasında git geldiler yaşadığı bir hikayeyi anlatıyor. Bir baraj inşaatında geçecek olan hikaye Nehir, Tarık ve Nazım arasındaki aşk sevgi ve yalan üçgenini konu alıyor. Baraj dizisinin Reyting sonuçlarını resmi rakamlar açıklandıktan hemen sonra buraya ekleyeceğiz. Baraj dizisi izlendi mi tutuldu mu bu konudaki yorumlarınızı bekliyoruz.

Baraj dizisi Ab Total izlenme oranlarıBaraj Dizisi Reytingleri Ab Total Sıralaması:

Sizlerde baraj dizisinin reytinglerini yorum olarak aşağı yazabilir, görüşlerinizi diğer ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz. Sizce baraj dizisi izlenir mi izleyici tarafından beğeni toplar mı yeteri kadar reyting alır mı? Merak edenler için >> Baraj Dizisi Nerede Çekiliyor?

Yorum yaz

4 Yorum

  1. Baraj dizisi harika ayni bolumu tekrarini izliyorum severek izliyoruz insnlh yayindan kalkmaz tek izledim bir dizi basarilarinizin devamini dilerim

  2. Baraj dizisindeki erkek oyuncu Çok şahane Ama bayan oyuncu Biran Damla mı? Hiç rolünü yapamıyor. Onu zaten hiç sevmiyorum. Bir de sesi kalın. Başka bir bayan oyuncu bulursanız daha iyi olacak. İyi akşamlar

  3. Feyyaz Duman çok beğenerek takip ediyorum baraj dizi çok güzel Sakarya miza hoşgeldiniz selamlar ekibe bol bol reyting ler dilerim ☺️🙋

Etiketler