Baraj Dizisi Nerede Çekiliyor Seti İl İlçe Semt Adresi

1 Yorum 1.406 kez izlendi

Baraj Dizisi Nerede Çekiliyor Seti İl İlçe Semt Adresi… Baraj dizisi hazırlıkları hızla tamamlanırken dizi ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Baraj dizisinin daha önce çekilen bölümlerinin büyük bir kısmı kullanılmayacak. Çoğu sahnenin çöpe gitmesinin ardından sahneler baştan çekilecek. Hatta çekimleri yeniden başladı bile. Ancak onca emek boşa gitmiş oldu ve sil baştan yaptılar. Baraj dizisinin çekim yeri de değişti ve yeni set mekanında çekimler yapılıyor.

Baraj dizisi çekim yeri Sakarya ilimizdeki hangi barajBaraj Dizisi Nerede Çekiliyor?

Baraj dizisi yeni sezon çekimleri de aynı Baraj’da yapılırken yeni mekanlarda eklenmektedir. Baraj Dizisinin çekim yerleri bir çok farklı mekan olacak. Baraj Dizisi Nerede Çekiliyor sorusuna öncelikle baraj inşaatının nerede olduğunu yazarak başlayalım. Daha önceden çekilmiş olan Baraj filmi Nevşehir ilimizdeki Damsa barajında çekilmişti.

Baraj dizisi Yeni Sezon Çekim Yerleri

Baraj dizisi Yeni Sezon Çekim YerleriBaraj dizisi 2. yeni sezonda da Fox Tv de devam ediyor. Baraj dizisinin yeni sezon çekildiği yerler mekanlar çok merak ediliyor. Baraj dizisi yeni 2. sezon nerede çekiliyor sorusuna hemen yanıt verelim: Baraj yeni sezonda da Sakarya’nın Akyazı ilçesinde yapımı devam eden Ballıkaya barajının şantiye alanında çekimlerini sürdürüyor.

Baraj dizisi yeni sezon çekildiği yerler mekanlar

Baraj dizisi yeni sezon çekildiği yerler mekanlarBaraj dizisinin yeni sezonda çekildiği yerler mekanlar oldukça merak ediliyor. Bu yerlerin başında Nehir’in üvey annesi ile buluştuğu üstü kapalı güzel mekan da yer alıyor. Baraj dizisi 2. sezonda çekimler Sakarya ili Akyazı ilçesinde devam ediyor. Buradaki güzel mekanlar Akyazı ilçesindeki bir kafenin giriş kısmı..

baraj dizisi havalimaninda cekildi Baraj dizisi yeni sezonunda Zerrin uçakla Baraj’a gelerek Nehir’i bulmaya çalışıyor. Nehir’i geri götürüp işlerine devam etmek istiyor. Havalimanı çekimlerinin yapıldığı alan Sakarya’ya en yakın havalimanı.

baraj dizisi cekim mekanlari resimleri Baraj dizisi yeni sezonunda Nazım ve Nehir güzel bir kır bahçesinde kahvaltı yapıyorlar. Kır bahçesi Sakarya’da bulunan bir kır bahçesi. Adını kısa sürede ekleyeceğiz.

baraj dizisi hangi ormanda cekiliyor

Baraj dizisinde set alanı olarak Sakarya ilimizde yapımı devam eden barajı seçildi. Sakarya’nın Akyazı ilçesinde yapımı devam eden Ballıkaya Barajı dizinin inşaat alanlarının çekim mekanı oldu.

Baraj dizisinin çekildiği yer hangi baraj neresiBaraj Dizisi Sakarya’nın Akyazı ilçesindeki Ballıkaya Barajı’nda çekiliyor

Uzun bir süre yer ve uygun baraj inşaatı arayan Med yapım sonunda hem İstanbula yakın hem de ulaşımı kolay ve dizi konseptine uyan Sakarya ilimizde bulunan Ballıkaya barajını çekim alanı olarak belirledi. Merak edenler için Baraj Dizisinin çekildiği mekanlar Sakarya’nın Akyazı ilçesinde yapımı devam eden Ballıkaya Barajıdır. Sadece burada değil, İstanbul ilimizde boğaz manzaralı çekimleri de göreceğiz Baraj dizisinde.Baraj dizisinin çekildiği yer İstanbul boğazı

Medyapım imzası taşıyan Fox TV de yayınlanacak olan Baraj dizisinin yönetmeni ve senaristi aynı isim. Baraj dizisi yönetmeni ve senaristi Hasan Tolga Pulat. Başarılı yönetmen dizisinin birçok sahnesini değiştirdi ve çekim mekanı da değişen dizinin set mekanı hakkında bilgileri konumuzun devamında paylaşacağız. Baraj dizisi başrollerinde Biran Damla Yılmaz, Feyyaz Duman ve Burak Yörük yer alırken oyuncu kadrosunda Sumru Yavrucuk, Tuna Orhan, Sait Genay, Mesut Yılmaz, İhsan İlhan, İman Casablanca, Batuhan Yüzgüleç ve Şamil Kafkas yer alıyor. Baraj dizisi nerede çekiliyor yeni set mekanı nerede işte bilgileri… baraj dizisi seti resimleri mekanları

Baraj Dizisi Nerede Çekiliyor Seti Nerede?

Baraj dizisinin setinin mekanı değişti. Daha önce İstanbul Çatalca’da çekimleri başlamış ve burada yer alan baraj inşaatında çekimler yapılmıştı. Ancak baraj inşaatının yeri değiştirildi. Yeni bir barajda çekimler yapılmaya başlandı bile. Baraj dizisi yeni set mekanı Sakarya’ya  taşındı. Biran Damla Yılmaz, Feyyaz Duman ve Burak Yörük’ü buluşturan dizide baraj inşaatının yeri değiştirildi. Çatalca’daki mekan Sakarya’ya taşındı. Çekimlerin taşınmasının ardından bazı sahneler yeniden çekiliyor.  Baraj dizisi nerede çekiliyor bilgisi adresi

Sakarya’da baraj inşaatı nerede var?

Baraj dizisi çekimleri için set mekanı Sakarya’ya alındı demişti. Sakarya’da baraj inşaatı olarak şuan Akçay Barajı şantiyesi görülüyor. Muhtemelen bu bölgede çekimler yapılıyor. Akçay Barajı Sakarya nerede? Sakarya’nın Pamukova ilçesinde bulunan Akçay Barajı şantiyesinden bir kaç resmi sizlerle paylaşacağız.

Baraj dizisi yayınlanırken çekim mekanlarını merak edenler oyuncuları ziyaret amacıyla Sakarya’ya gidebilir. Baraj inşaatında ve çevre mekanlarda çekilen sahnelerde onları canlı olarak izleyebilirler. Baraj dizisinin çekildiği yerler kadar aldığı reytingler de merak ediliyor. Tıklayın >> Baraj dizisinin Reyting Sonuçları Nasıl?Baraj dizisindeli Baraj neresi

Baraj Dizisi Bilgileri

Dizinin tanıtım fragmanı hazırlanıyor ve dizinin afişi de hazırlandı.Baraj dizisinin Fox tv de Kadın dizisinin final yapmasının ardından boş kalan salı günü yayınlanması bekleniyor. Baraj dizisi çekimleri bir süre önce durdurulmuştu zaten. Sebebi olarakta başrol oyuncusu olan Biran Damla Yılmaz’ın domuz gribi oluşu ve tedavi süreci gösterildi. Üstelik erkek başrol oyuncusu olan Feyyaz Duman’da diziye özel olarak imaj değiştirdi. Bu yüzden de çekimlere bir süre ara verilmişti. Yeni mekanda çekimler yeniden başladı. baraj dizisi oyuncuları seti bilgileri

Biliyoruz ki Baraj filmi 1977 yılında yapılmış ve başrol oyuncuları olarak Türkan Şoray ve Tarık Akan vardı. Şimdi bu film diziye uyarlandı ve başrol oyuncuları olarak Biran Damla Yılmaz, Feyyaz Duman ve Burak Yörük ile anlaşıldı. Çekimleri yapılan dizinin tanıtım fragmanı kısa süre sonra Fox tv ekranlarında yayınlanmaya başlayacaktır.

Baraj Dizisi Yeni sezon çekimleri nerede yapılıyor?

Baraj Dizisi Yeni sezon çekimleri nerede yapılıyor sorusu da çok merak edilecek. 2. Sezonu ile Eylül 2020 de yine Fox Tv ekranlarında devam edecek olan Baraj Dizisi Yeni bölüm çekimleri mekanları nereler, dizi çekimleri nerede yapılıyor izleyenler merak edecek. Gerçeklerin yavaş yavaş ortaya çıkacağı Baraj dizisi 2. sezonda çekim yerleri buraya eklenecektir.

Baraj Dizisi Yeni sezon çekimleri nerede yapılıyor

Baraj Dizisi Yeni 2. sezon tanıtım fragmanı

Yorum yaz

1 Yorum

Etiketler