Baraj Dizisi Nehir, Zahra, Tarık Kıyafetleri, Baraj Dizisi Kıyafetleri Marka ve Fiyatları

Baraj Dizisi Nehir, Zahra, Tarık Kıyafetleri, Baraj Dizisi Kıyafetleri Marka ve Fiyatları… Baraj dizisi 17 Mart salı akşamından itibaren Fox tv ekranlarında yayınlanıyor. Baraj dizisi ilk bölümünden itibaren oyuncuların giydikleri kıyafetleri kullandıkları aksesuarları bu konumuzda sizlerle paylaşmak istiyoruz. Baraj dizisi başrol oyuncuları olan Biran Damla Yılmaz, Feyyaz Duman,Burak Yörük, İman Casablanca ve Sumru Yavrucuk’un kıyafetlerini marka ve fiyatlarını bu konumuzun devamında sizlere yazıyoruz.

29 Aralık Baraj dizisinde Nehir’in giydiği dekolteli kırmızı Takım markası Le Melanj. Bu dekolte Nehir’e yakışmamış taşıyamamış bu kıyafeti diğer resimdeki kadında daha güzel durmuş bence.Baraj dizisinde Nehir’in giydiği dekolteli kırmızı Takım

baraj dizisi nehirin kiyafetleri_1

nehirin askili beyaz tulumu

baraj dizisi nehirin kiyafetleri

Baraj dizisi yapımcılığını Medyapım ve No Dokuz Productions yapıyor. Baraj dizisi yönetmenliğini ve senaristliğini Hasan Tolga Pulat üstleniyor. Baraj dizisi başrol oyuncuları Biran Damla Yılmaz, Burak Yörük, Feyyaz Duman, Sumru Yavrucuk olurken kadrosunda Tuna Orhan, Sait Genay, Mesut Yılmaz, İhsan İlhan,  İman Casablanca, Batuhan Yüzgüleç, Şamil Kafkas paylaşıyor. Baraj dizisindeki tüm oyuncuların kıyafetlerini beğenebilirsiniz. Hepsinin tarzı başka ve giydikleri tarzlarda farklı olacaktır. Bu yüzden giydikleri kıyafetlerden merak ettiklerinizi yorum kısmına yazarak sorabilirsiniz. Bizlerde marka ve fiyatına ulaştıklarımızın bilgilerini yazalım.

baraj dizisi tarik ve nazim

Baraj dizisi tarıkın siyah kot ceketi

Baraj Dizisi Oyuncularının Kıyafetleri- Çanta Saat Aksesuarları

Baraj dizisinde Nazım Usta Nehir’a kendini tanıtamadı ve Tarık’ı tanıştırdı Nazım diye. Tarık’ın ise zaten güzel kızlara karşı zaafı vardı Nehir’in güzelliğini görünce de onunla zaman geçirmek istedi. Nazım bunu istemiyor çünkü Nehir’i kıskanıyor. Kendini tanıştırmamanın pişmanlığını yaşıyor üstelik. Tarık’ın Nehir ile ilk tanışmada giydiği siyah ceket Mavi marka. Frank Mavi Black Gri Jean Ceket’in fiyatı 269.99 TL.

baraj dizisi nehirin giydiği yeşil deri pantolonBaraj dizisinde Nehir’in giydiği koyu yeşil jogger suni deri pantolon fiyatı 79.80 TL. Alternatif link https://www.trendyol.com/chichero/kadin-koyu-yesil-jogger-suni-deri-pantolon-p-35748841?boutiqueId=390191&merchantId=122873

baraj dizisi nehirin gözlüğü Baraj dizisinde Nehir’in kullandığı gözlük Rayban marka. Gözlüğün fiyatı 546.99 TL.

Baraj dizisi Tarıkın kabanı gözlüğü atkısı  Baraj dizisinin yakışıklı oyuncusu Tarık giydiği kıyafetler ile genç seyircinin beğenisini kazanacaktır. Genç seyirci Tarık’ın tarzına göre giydiklerini beğenerek satın almak isteyebilirler. Kendileri için uygun olan kıyafetlerin marka modellerini merak edebilirler. Bizlerde marka fiyatlarını paylaşmak istiyoruz. Tarık’ın kaşe kabanı ve atkısı çok beğenildi. Tarık’ın giydiği taba renkli kaşe kabanın fiyatı 339.00 TL. Parez marka taba kaşe kabanı trendyoldan bulabilirsiniz.

Baraj dizisi Tarıkın beyaz kazağı

Yakışıklı oyuncu Burak Yörük tarzı ile Baraj dizisinde en sevilen oyunculardan birisi oldu. Baraj dizisinde Tarık’ın giydiği beyaz balıkçı yaka ters örgü kazağın markası Zara. Kazağın fiyatı ise 139.95

baraj dizisi sumru yavrucuk kabanı Baraj dizisinde Nehir’in annesi Sumru Yavrucuk kızı ile birlikte dolandırıcılıkla uğraşmaktadır. Kızını zengin erkeklerle evlendirerek onları dolandırmaya çalışmaktadır. Nehir bu durumdan çok memnun olmasa da annesi ile bu işi yapmaktadır. Annesi Sumru Yavrucuk’un bir sahnede giydiği kaşe kabanın markası çok merak edildi. Sumru Yavrucuk’un giydiği taba rengi kaşe kabanın birebir aynısını olmasa da alternatifini trendyol sitesinde taba kaşe kaban olarak arattığınızda bulabilirsiniz.
baraj dizisi nazımın oduncu gömleği  Baraj dizisi erkek başrol oyuncusu olan Nazım rolünü canlandıran Feyyaz Duman isimlerinin yazılı olduğu afişte giydiği oduncu gömleğinin markası merak edilmiş olabilir. Oduncu gömleği her yerde bulunabilecek bir model. Rengini tarzına göre seçerek bir siteden oduncu gömleği bulabilirsiniz.
baraj dizisi kırmızı ceketi Baraj dizisinde Nehir zengin adamlarla tanışıp onları kendine aşık ederek evlilik masasına oturtur sonrasında onları dolandırarak kaçar gider. Böyle bir görüşmesinde giydiği kırmızı ceketin marka ve modelini araştırıyoruz. Kısa süre sonra bilgisini fiyatını sizlerle paylaşıyoruz. Nehir’in giymiş olduğu kırmızı ceket elbise modeli çok beğenildi. Trendyol sitesinde alternatifine ulaştık ve fiyatı sadece 100 TL.

Yorum yaz

43 Yorum

 1. Nehir”in giydiği gri uzun manto 12 Ocak Salı günkü bölümünde.Arkasinda Fabulous yazıyordu.Markasi😊

 2. Nehrin giydigi beyaz belden lastikli krem renginde kislik Montun marka modeli cismi ne . Nazimi gormeye ciktigi sahne nazim kizi icin taksiye binip gittigi sahne lutfen cevap bekliyorum

 3. Merhabalar baraj dizisi 10. Bölüm Tarık’ın giydiği arkasında daaaw daaaw yazan siyah ve kot karışımı gömlek hangi marka ??

 4. Avatar Hülya bilgilier

  06.10.2020 bölümünde tarık giydiği beyaz ve siyah gömleğin markası ve fiatı nedir

 5. tarıkın ilk bölümdeki kolyesi ve ilk bölümdekki kırmızı sweatin markasını bulun lütfen

 6. 08.08.2020 bölümünde. Nehir in giydiği kırmızı elbisenın markası nedir?

  • Nehir karakterinin Baraj dizisinde giydiği elbiseler çok merak ediliyor, birazdan araştırıp konu içine ekleyeceğiz.

 7. Avatar Baraj dizisi 3. Bolum zerrinin giydigi pembe saten gomlek nerede bulabilirim

  Baraj dizisinde 3. Bolumde zerrinin giydiği pembe saten gomlek nereden bulabilirim.

 8. Baraj dizisinin 2.bölümünde Burak Yörüğün giydiği kırmızı sweatshirt hangi marka acaba?

Etiketler