Baraj Dizisi Demir Kimdir? Ozan Güçlü

31.03.2021
196

Bu konumuzda sizlere Fox Tv’de izleyici karşısına çıkan Baraj dizisine yeni katılan Demir karakterini yakından tanıtacağız. Med Yapım imzalı ı baraj dizisi 17 Mart 2020 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Yönetmenliğini ve senaristliğini Hasan Tolga Pusat’ın üstlendiği Baraj dizisine yeni bir oyuncu dahil olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda Baraj dizisine yeni katılan Demir karakterini daha yakından tanıtacağız ve Baraj dizisi Demir kimdir? Baraj dizisi Demir karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Baraj Dizisi Demir Karakteri Kimdir?

Baraj Dizisi Demir Kimdir Ozan GüçlüHer Salı Fox Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkan Baraj dizisine yeni katılan Demir karakterinin nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler resmi sitelerden herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Baraj Dizisi Demir Kimdir?

Baraj dizisine yeni katılan Demir karakterine genç oyuncumuz Ozan Güçlü hayat vermektedir. Izleyiciler tarafından Demir karakteri kadar bu karaktere hayat veren oyuncunuz da merak edilmiştir. Bizde sizler için bu konumuzda Baraj dizisine yeni katılan oyuncumuz Ozan Güçlüyü daha yakından tanıtacağız ve Ozan Güçlü kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Resmi instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Ozan Güçlü Kimdir?

26 yaşının içinde olan genç oyuncumuz 1994 yılında Bursa’da dünyaya gelmiştir. Kadir Has Üniversitesi oyunculuk ve tiyatro bölümünde eğitimine devam eden ve kadirhas tiyatrosunun oyuncu kadrosunda yer alan Ozan güçlü kamera karşısına ilk defa 2019 yılında vizyona giren Hilal Feza Ve Diğer Gezegenler isimli sinema filmi ile geçen oyuncumuz filmde hayat verdiği Feza karakteri sayesinde büyük beğeni toplamış ve ertesi yıl Kaygan Zemin ve Tövbeler Olsun dizilerinde boy göstermiştir. Asiye Kocaman menajerlik şirketine bağlı olarak çalışan oyuncumuz daha önce Sahibinden Kiralık isimli tiyatro oyunuyla da sahne almıştır. En son Öğrenci Evi dizisiyle ekranlarda gördüğümüz genç oyuncumuz bu sezon Baraj dizisiyle izleyici karşısına çıkacaktır.

Ozan Güçlü Yer Aldığı Diziler

2020 Kaygan Zemin
2020 Tövbeler Olsun (Can)
2021 Öğreci Evi (Metin Dinç)
2021 Baraj (Demir)Baraj Dizisi Demir Kimdir

Ozan Güçlü Resmi İnstagram Hesabı

Bu sezon Baraj dizisiyle ekranlarda göreceğimiz oyuncu sosyal medyayı oldukça aktif kullanmaktadır. Genç oyuncumuz resmi instagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı işlerle ilgili sık sık paylaşım yapmaktadır. Oyuncumuzun instagramda 133 gönderisi ve 4 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Ozan Güçlü’nün resmi instagram hesabı: @ozanguclu

Ozan Güçlü Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Sektörün yeni yüzlerinden olan genç oyuncumuz Ozan Güçlü henüz evli değildir. Sektörde yeni olduğu için oyuncumuzun daha önce basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır. Bundan dolayı Ozan Güçlü’nün hayatında bilinen biri yoktur.

Baraj Dizisi Demir – Ozan Güçlü Kıyafetleri

Yakışıklı oyuncumuz Ozan Güçlü tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Oldukça güzel parçalar seçen oyuncumuzun sevenleri de onun giydiği kıyafetleri merak edip araştırmaktadır. Bizde sizler için ilerleyen günlerde yakışıklı oyuncumuz Ozan Güçlü’nün özel hayatında baraj dizisinde giydiği ceket, gömlek, kazak, mont, kaban, pantolon, ayakkabı gibi tüm kıyafetleri marka ve fiyat belirterek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda sizlere Fox Tv’nin sevilen dizilerinden biri olan Baraj dizisine yeni katılan Demir karakterini ve bu karaktere hayat veren oyuncumuz Ozan Güçlü’yü yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Baraj Dizisi Demir Kimdir? Ozan Güçlü hakkında bilgiler verdik. Baraj Dizisine yeni gelen oyuncular sayfamıza da bakabilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Kaya dedi ki:

    Baraj daki demirin Soyismi ne acaba lütfen cevap yazıp donus yapin

  2. ateş dedi ki:

    baraj dizisinde demir karakterinin 33. bolumde giydigi ceketin markasi nedir?