Baraj Dizisi Bitti mi Neden Yayınlanmıyor, Yeniden Başlar mı?

1 Yorum 183 kez izlendi

Fox tv ekranlarında salı günleri izleyicisi ile buluşan Baraj dizisinin neden yayınlanmadığı merak edilmeye başladı. Baraj Dizisi Bitti mi Neden Yayınlanmıyor, Yeniden Başlar mı? sorusu seyircilerin en merak ettiği soruların başında geliyor. Biz de bu konuda Baraj dizisi 31 Mart salı günü var mı yok mu neden yok, Baraj dizisi 7 Nisan salı günü yayınlanacak mı, dizi bitti mi niçin yayınlanmıyor sorularına yanıt vermek istiyoruz bu içeriğimizde.

Baraj neden yok bitti miBaraj Dizisi Bitti mi Neden Yayınlanmıyor?

Daha çok olmadı, 17 Mart salı günü ilk bölümü yayınlanan Baraj dizisi aldığı reyting oranları ile adından çok söz ettirdi. 24 Mart salı günü 2. bölümüyle 8 oranına yakın total reyting alan dizinin büyük bir izleyici kitlesi oluştu. Biran Damla Yılmaz Nehir rolü ile çok başarılı bir iş çıkarırken Tarık karakterindeki Burak Yörük dizide en başarılı oyunculardan birisi olarak ön plana çıktı. Çok sevilen Baraj dizisinin 3. bölümü 31 Mart salı günü yayınlanacak mı, yoksa koronavirüsü nedeniyle dizinin çekimleri durdu mu çok merak edildi.

31 Mart Salı Baraj Dizisi Var mı Yok mu?Baraj Dizisi tekrar başlayacak mı

Baraj dizisinin çekimleri durdu mu virüs nedeniyle oyuncular sete ara verdi mi çok merak ediliyor. Hemen yazalım. Diğer bir çok dizide olduğu gibi Baraj dizisinde de oyuncular bir süre izne çıktı. Ülkemizde ve dünyadaki Covid19 salgını nedeniyle oyunculara bir süre izin verildi ve evde kal kampanyasına katılım sağlandı. Bu nedenle 31 Mart salı günü Baraj dizisinin yeni bölümü yayınlanmayacak. Peki merak edilen bir başka soru ise Baraj dizisi 7 Nisan ya da 14 Nisan salı günü yayınlanacak mı?

Baraj dizisi 7 Nisan ya da 14 Nisan salı yeni bölüm yayınlanacak mı?

Baraj dizisinin çekimleri korona virüs nedeniyle durduğu için yeni bölüm ekrana gelmeyecek. 7 Nisan ve 14 Nisan da da Baraj dizisinin yeni bölümlerinin yayınlanması beklenmiyor. Ancak dizi setlerine dönüş olur ve salgın bitmeye başlarsa ancak o zaman dizi oyuncuları yeniden setlere dönebilir. Belki 21 Nisan veya 28 Nisan salı günü Baraj dizisinin yeni bölümleri Fox tv de ekrana gelmeye başlayabilir.

31 Mart Baraj var mı yok mu 7 nisanBaraj Dizisi Yeniden Başlar mı?

Baraj Dizisini izleyenler dizi Bitti mi final mi yaptı yeni bölüm Neden Yayınlanmıyor, Baraj dizisi Yeniden Başlar mı? gibi merak edilen soruları yöneltiyorlar. Elbette bu durum tamamen ülkemiz ve dünya genelindeki tehlikeli ve 800 bine yakın insanın virüs salgınına yakalanması sonrasında zor bir soruya dönüştü. Herkes virüs bulaşmasın diye evde kalıyor. Evde de dizi çekmek zor olduğu için bir süre diziler ekrana gelmeyecek. Baraj Dizisi Yeniden Başlar mı tekrar yayınlanır mı? sorusuna kesinlikle başlayacak yanıtını verebiliriz. Çünkü dizi sevildi tutuldu ancak salgın nedeniyle diğer diziler gibi yeni bölümü olmadığı için yayınlanmayacak..

Baraj dizisiyle ilgili yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz. Sizce Baraj Dizisi Yeniden Başlar mı? Baraj Dizisi Bitti mi Neden Yayınlanmıyor sorusuna yanıt vermeye çalıştık, sizlerin de desteğini bekliyoruz.. Diziyi beğendiniz mi? Bu arada merak edenler için Baraj dizisinin çekim yerleri için Tıklayın >> Baraj Dizisinin çekildiği mekan yerler neresi?

Yorum yaz

1 Yorum

Etiketler