Baraj Dizisi Azra Kimdir? Bahar’ın Kardeşi

Baraj Dizisine yeni gelen Azra Kimdir? Bahar’ın üvey Kardeşi bilgileri burada. Nazım ile ilişkisi ortaya çıkan ve Bahar’ın üvey kardeşi olan Azra Kimdir gerçek adı bilgileri sizlere ayrıntılı şekilde sunulacak. Baraj dizisi Azra karakteri ve Azra karakterine hayat veren oyuncu muz hakkında detaylı bilgilerin tümüne haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

 Baraj Dizisi Azra Karakteri (Bahar’ın üvey Kardeşi)

Baraj dizisine bu akşamki bölümden itibaren dahil olmuş olan Azra karakteri, Nehir’in hamile olmadığını öğrenmiştir. Üvey ablası Bahar için çalışacak ve Bahar ile birlikte pek çok entrika çevirecektir. Ancak dizide ilerleyen bölümlerde Azra Bahar’a karşıda entrikalar planlayacaktır.

Baraj Dizisi Azra Kimdir? Bahar'ın Kardeşi

Baraj Dizisi Azra Kimdir?

FOX TV’de Salı akşamları yayınlanmakta olan Baraj dizisindeki Azra karakterine hayat verecek olan oyuncumuz ise Pınar Akın’dır. Pınar Akın’ı tanımak ve incelemek isteyen okurlarımız adına konunun ilerleyen kısmında hayatından ve bilgilerini detaylı bir şekilde bahsedeceğiz.Baraj Dizisi Azra Kimdir?

Pınar Akın Kimdir?

Genç oyuncumuz Pınar Akın, 30 Eylül 1997 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir Ünlü şarkıcı ve oyuncu olan Feride Hilal Akın’ın da kız kardeşidir. Sosyal medya ile tanınmaya başlamış olan Pınar Akın, sektörde henüz çok yenidir.Pınar Akın Kimdir

Pınar Akın’ın Dizileri

Pınar Akın ablası Feride Hilal Akın kadar tanınmamak ile beraber yeni yeni dizilerde boy göstermeye başlamıştır. 2021 yılında yer almış olduğu Baraj dizisi ise Pınar Akın’ın ilk dizi projesidir.

Pınar Akın’ın İnstagram Hesabı

Sosyal medyada oldukça tanınan yüzlerden bir tanesi olan Pınar Akın resmi instagram hesabını aktif olarak kullanmakta ve takipçileri ile sık sık paylaşım yapmaktadır. Pınar Akın’ın resmini instagram hesabında 141 gönderisi ve 63 bini aşkın takipçisi bulunmaktadır. Pınar Akın’ın resmi instagram hesabını yakından incelemek isterseniz @pinaarakin kullanıcı ismini hesaba bakabilirsiniz.Pınar Akın'ın İnstagram Hesabı

Pınar Akın’ın Sevgilisi Var Mı?

Güzelliği ile sosyal medyada dikkatleri üzerine çekerken Pınar Akın hakkında en çok merak edilen konulardan bir tanesi sevgilisinin olup olmadığı oldu. Ancak sektörde yeni olan oyuncunuz Pınar Akın’ın sevgilisi olup olmadığına dair bir habere rastlayamadık.

Baraj Dizisi Azra Kıyafetleri

Baraj dizisinde pek çok karakterde de olduğu gibi Azra karakterinin kıyafetleri de oldukça merak edildi. Baraj dizisindeki Azra karakterinin kıyafetlerinden ve elbiselerinden merak ettiğiniz parçalar olursa bölüm ve sahne bilgisi ile birlikte bize sorabilirsiniz. Biz de sizlerle Azra karakterinin dizide kullanmış olduğu kıyafetleri marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte paylaşmaya çalışacağız.

Bu konumuzda sizlere Baraj dizisindeki Azra karakterinden ve ona hayat veren oyuncumuz Pınar Akın’dan bahsetmek istedik. Sizlerin de karakter hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi bekliyoruz. Baraj Dizisi Oyuncuları Karakterleri Konusu Kanalı Bilgileri

Etiketler