Balkan Ninnisi Oyuncu Kıyafetleri Kombin Markaları

Balkan Ninnisi dizisinin oyuncu kıyafetlerini ve kombinlerini sizlerle paylaşacağız. Başrollerini Erdal Özyağcılar, Özlem Türkad, Emre Bey ile Merih Öztürk’ün paylaştığı Balkan Ninnisi dizisi TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkmaktadır. Bizlerde, kısa sürede dikkatleri üzerine çeken Balkan Ninnisi dizisinin oyuncularının giydiği tüm kıyafetleri ve kombinlerini marka bilgisi vererek sayfamızdan paylaşacağız.

Balkan Ninnisi Dizisi Oyuncu Kıyafetleri ve Kombinleri

6 Eylül Balkan Ninnisi dizisinde Jovanka’nın giydiği elbise Zara marka.

6 Eylül Balkan ninnisi Jovankanın giydiği elbise

Balkan Ninnisi Jovanka’nın giydiği gömlek markası Stradivarius.Balkan Ninnisi Jovankanın giydiği gömlek

Yönetmen koltuğunda Doğan Ümit Karaca’nın oturduğu Balkan Ninnisi dizisinin senaryosunu Hamit Işık, Esma Koç ve Nurdan Tufai kaleme almaktadır. Balkan Ninnisi dizisinin oyuncularının giydiği kıyafetler de merak edildi. Bizlerde, 21 Haziran 2022 tarihinde yayın hayatına başlayan Balkan Ninnisi dizisinin oyuncularının giydiği tüm kıyafetleri ve kombinlerini sizlerle paylaşacağız.

Balkan Ninnisi Dizisi Jovanka (Merih Öztürk) Kıyafetleri

Merih Öztürk kıyafetleriBalkan Ninnisi dizisinin başrolünde yer alan Jovanka karakterine hayat veren oyuncumuz Merih Öztürk daha önce 3 defa Miss Turkey’e katılmış ve üçünde de finale kalmıştır. Güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çeken Merih Öztürk’ün kıyafetleri de merak ediliyor. Bizlerde oyuncumuzun Balkan Ninnisi dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini sayfamızdan paylaşacağız.

Balkan Ninnisi Dizisi Ertan (Emre Bey) Kıyafetleri

Balkan Ninnisi dizisinin başrolünde yer alan oyuncumuz Emre Bey yakışıklılığıyla da dikkatleri üzerine çekmektedir ve sektörde kısa sürede yükselmiştir. Oyuncumuz Emre Bey’in giydiği kıyafetler de merak edilmekte. Bizlerde yakışıklı oyuncumuz Emre Bey’in Balkan Ninnisi dizisinde giydiği kıyafetlerlerini, kombinlerini marka bilgisi vererek paylaşacağız.

Balkan Ninnisi Dizisi Maria (Benu Şahin) Kıyafetleri

Balkan Ninnisi dizisinin neşe kaynağı Maria karakterine Benu Şahin hayat vermektedir. Sektörde yeni olmasına rağmen dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. İlerleyen günlerde genç oyuncumuz Benu Şahin’in Balkan Ninnisi dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini ve kombinlerini sizlerle paylaşacağız.

Balkan Ninnisi Dizisi Gülbahar (Deniz Gürkan) Kıyafetleri

Balkan Ninnisi dizisinde Gülbahar karakterini canlandıran oyuncumuz Deniz Gürkan’ın tarzı oldukça beğenilmektedir ve oyuncumuz oldukça şık parçalar seçmektedir. Bizlerde güzel oyuncumuz Deniz Gürkan’ın Balkan Ninnisi dizisinide giydiği kıyafetlerini marka ve fiyat bilgisi vererek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Bu haberimizde Balkan Ninnisi dizisi kıyafetlerini, kombinlerini sizlerle paylaştık ve paylaşmaya devam edeceğiz. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 2 Temmuz 2022

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın:


Balkan Ninnisi Oyuncu Kıyafetleri Kombin Markaları (2 Yorum)

  1. Kız isteme merasiminde gülsümün giydiği elbise markası nedir acaba nereden alabilirim