Balkan Ninnisi (Jovanka) Merih Öztürk Kimdir?

21.05.2022
1.118

Balkan Ninnisi dizisinin başrolünde yer alan Jovanka karakterini yakından tanıtacağız. Senaryosunu Hamit Işık, Esma Koç ve Nurdan Tufai’nin kaleme aldığı Balkan Ninnisi dizisi TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Bizlerde Balkan Ninnisi dizisinin başrolünde yer alan Jovanka karakterini yakından tanıtacağız ve Balkan Ninnisi dizisinin Jovanka karakteri kimdir? Balkan Ninnisi dizisinin Jovanka karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Balkan Ninnisi Dizisi Jovanka Karakteri Kimdir?

Jovanka karakteri, yönetmen koltuğunda Doğan Ümit Karaca’nın oturduğu Balkan Ninnisi dizisinin başrolünde yer almaktadır. Bir Balkan kızı olan Jovanka, Ertan’a aşık olacak ve ikisinin de ailesi bu aşka onay vermeyecektir. Jovanka, gayet güzel, alımlı ve iyi kalpli bir kızdır. Balkan Ninnisi Oyuncu Kadrosu burada.

Balkan Ninnisi Dizisi Jovanka Kimdir?

Balkan Ninnisi dizisinin başrolünde yer alan Jovanka karakterine oyuncumuz Merih Öztürk hayat verecektir. Bizlerde oyuncumuz Merih Öztürk’ü yakından tanıtacağız ve Merih Öztürk kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Kamera karşısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi İnstagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız. balkan ninnisi jovanka kimdir

Merih Öztürk Kimdir?

22 yaşında olan genç oyuncumuz Merih Öztürk 28 Aralık 1999 yılında Düzce’de dünyaya gelmiştir. 16 yaşında ilk defa Best Model yarışmasına katılan ve finalist olan Merih Öztürk 2017 yılında Best Model’e yeniden katılmış ve yine finalist olmuştur. 2018 yılında Best Model of Turkey yarışmasında Türkiye 3.’sü seçilen Merih Öztürk Human Oyunculuk Atölyesi’nde Temel Oyunculuk, Diksiyon ve Audition Eğitimleri de almıştır. Merih Öztürk 2006 yılında Son Osmanlı Yandım Ali filmiyle oyunculuğa adım atmıştır.

Merih Öztürk Yer Aldığı Diziler

Balkan Ninnisi (Jovanka, 2022)
Börü 2039 (Güney, 2021-2022)
İki Aile (2008)

Merih Öztürk Resmi İnstagram Hesabı

Balkan Ninnisi dizisinin başrolünde yer alan oyuncumuz Merih Öztürk sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi İnstagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım da bulunan Merih Öztürk’ün instagram da 191 gönderisi ve 20 binden fazla takipçisi vardır. Merih Öztürk’ün resmi İnstagram hesabı: @merihozturk balkan ninnisi dizisi oyunculari

Merih Öztürk Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Sektörün yeni yüzlerinden olan oyuncumuz Merih Öztürk’ün hayatında birinin olup olmadığı da merak edildi. 22 yaşının içinde olan oyuncumuz evli değildir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan oyuncumuzun daha önce basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır. Bundan dolayı Merih Öztürk’ün hayatında bilinen biri yoktur.

Balkan Ninnisi Dizisi Jovanka – Merih Öztürk Kıyafetleri

Balkan Ninnisi Jovanka Merih Öztürk kıyafetleri kombini elbisesi Merih Öztürk kıyafetleri

Daha önce 3 defa Miss Turkey güzellik yarışmasına katılan ve üçünde de finale kadar yükselen oyuncumuz Merih Öztürk tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bizler de kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştı biri olan oyuncumuz Merih Öztürk’ün, Balkan Ninnisi dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini ve elbiselerini markalarıyla birlikte sayfamızdan paylaşacağız.

Balkan Ninnisi dizisinin başrolünde yer alan Jovanka karakterini ve Jovanka karakterine hayat veren oyuncumuz Merih Öztürk’ü yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.