Balkan Ninnisi Gülbahar Kimdir? Deniz Gürkan

Balkan Ninnisi Gülbahar Kimdir? Balkan Ninnisi Gülbahar karakteri gerçek adı soyadı önceki dizileri burada..

04.05.2022
1.548

Balkan Ninnisi Gülbahar karakterini yakından tanıtacağız. Senaryosunu Uğur Uzunok, Nurullah Sevimli, Hamit Işık, Esma Koç ve Nurdan Tufai’nin kaleme aldığı Balkan Ninnisi dizisinde yer alan Gülbahar karakteri de merak edildi. Bizlerde, Balkan Ninnisi dizisi Gülbahar karakterini yakından tanıtacağız ve Balkan Ninnisi Gülbahar karakteri kimdir? Balkan Ninnisi dizisi Gülbahar karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Balkan Ninnisi Gülbahar Karakteri Kimdir?

TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Balkan Ninnisi dizisinde yer alan Gülbahar karakteri hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler, Balkan Ninnisi dizisinde yer alan Gülbahar karakterini nasıl biri olduğu hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.Balkan Ninnisi Gülbahar Kimdir Deniz Gürkan

Balkan Ninnisi Dizisi Gülbahar Kimdir?

Balkan Ninnisi dizisinde yer alan Gülbahar karakterine oyuncumuz Deniz Gürkan hayat verecektir. Balkan Ninnisi dizisinde yer alan Gülbahar karakteri kadar bu karakteri canlandıracak olan oyuncumuz Deniz Gürkan da merak edildi ve araştırıldı. Bizlerde, Balkan Ninnisi dizisiyle anlaşma sağlayan ve sektörün yeni yüzlerinden olan oyuncumuz Deniz Gürkan’ı yakından tanıtacağız.

Deniz Gürkan Kimdir?

Balkan Ninnisi dizisinde Gülbahar karakterini canlandıracak olan oyuncumuz Deniz Gürkan, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarından 2021 yılında mezun olmuştur. Deniz Dalgıç Menajerlik şirketine bağlı olarak çalışan oyuncumuz Deniz Gürkan, kamera karşısına ilk defa 2021 yılında Aşkın Tarifi dizisiyle geçmiştir. İlk dizisi olmasına rağmen Aşkın Tarifi dizisinde hayat verdiği Sevim karakteriyle büyük beğeni toplayan Deniz Gürkan aynı zamanda tiyatro oyuncusudur. Oyuncumuz sektörde yeni olduğu için hakkında fazla bir bilgi bulunmamaktadır.

Deniz Gürkan Yer Aldığı Diziler

2022 Balkan Ninnisi – Gülbahar
2021 Aşkın Tarifi – SevimDeniz Gürkan Balkan Ninnisi dizisi Gülbahar rolü

Deniz Gürkan Resmi İnstagram Hesabı

Balkan Ninnisi dizisinde Gülbahar karakterini canlandıracak olan oyuncumuz Deniz Gürkan sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi İnstagram hesabından sık sık paylaşım da bulunan Deniz Gürkan’ın instagram da 135 gönderisi ve yaklaşık olarak 4 bin takipçisi vardır. Deniz Gürkan’ın resmi İnstagram hesabı: @denizgurk

Deniz Gürkan Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Sektörün yeni yüzerinden olan güzel oyuncumuz Deniz Gürkan’ın hayatında birinin olup olmadığı da merak edildi. Deniz Gürkan henüz evli değildir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan oyuncumuz sektörde yeni olduğu için daha önce basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır.

Balkan Ninnisi Dizisi Gülbahar – Deniz Gürkan Kıyafetleri

Güzel oyuncumuz Deniz Gürkan tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bizlerde Balkan Ninnisi dizisi yayın hayatına başladığı zaman güzel oyuncumuz Deniz Gürkan’ın Balkan Ninnisi dizisinde giydiği etek, elbise, pantolon, hırka, kazak, tişört, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka ve fiyat belirterek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Balkan Ninnisi Gülbahar karakterini ve Gülbahar karakterine hayat veren oyuncumuz Deniz Gürkan’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmandan bizlere iletebilirsiniz. Balkan Ninnisi dizisi Oyuncu Kadrosu burada.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yazar mısın?