Balkan Ninnisi Fatma Kimdir? Ecem Gümüşsu

Balkan Ninnisi Fatma karakterini yakından tanıtacağız. Yönetmen koltuğunda Doğan Ümit Karaca’nın oturduğu Balkan Ninnisi dizisine yeni katılan Fatma karakteri de merak edildi. Bizlerde, TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Balkan Ninnisi dizisi Fatma karakterini yakından tanıtacağız ve Balkan Ninnisi Fatma karakteri kimdir? Balkan Ninnisi Fatma karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Balkan Ninnisi Dizisi Fatma Karakteri Kimdir?

Çekimleri Makedonya’nın başkenti Üsküp’te devam eden Balkan Ninnisi dizisine yeni katılan Fatma, diziye sonra katılamasına rağmen önemli bir karakterdir. Fatma karakteri, Makedon köyünde mahsur kalmış ve zorla evlendirilmek üzere olan bir genç kızdır.Balkan Ninnisi Fatma Kimdir Ecem Gümüşsu

Balkan Ninnisi Dizisi Fatma Kimdir?

Balkan Ninnisi dizisine yeni katılan Fatma karakterine oyuncumuz Ecem Gümüşsu hayat verecektir. Balkan Ninnisi dizisinin izleyicileri tarafından Fatma karakteri kadar bu karakteri canlandıracak olan oyuncumuz Ecem Gümüşsu’da merak edildi. Bizlerde merak eden izleyicilerimiz için Ecem Gümüşsu’yu araştırdık ve oyuncumuz Ecem Gümüşsu’yu yakından tanıtacağız.

Ecem Gümüşsu

1999 yılında İzmir’de dünyaya gelen Ecem Gümüşsu, Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu ile Kadıköy Emek Tiyatrosu’da çalışmalarda bulunmuştur ve Okan Üniversitesi Konservatuar Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Tiyatro oyunculuğunun yanı sıra yönetmen yardımcılığı ve sahne teknisyenliği yapan Ecem Gümüşsu hala aktif olarak sahne almaktadır. 2021 yılında Kefaret dizisiyle kamera önü oyunculuğuna adım atan Ecem Gümüşsu, ertesi yıl Hiç dizisinde yer almıştır.

Ecem Gümüşsu Yer Aldığı Diziler

Balkan Ninnisi (Fatma, 2022)
Hiç (Eylül, 2021)
Kefaret (Selena, 2021)

Ecem Gümüşsu Resmi İnstagram Hesabı

Balkan Ninnisi dizisiyle karşımıza çıkmaya hazırlanan Ecem Gümüşsu, sosyal medyayı oldukça aktif kullanmaktadır. Resmi İnstagram hesabından sık sık paylaşım da bulunan Ecem Gümüşsu’nun İnstagram da 62 gönderisi ve yaklaşık 2 bin takipçisi vardır. Ecem Gümüşsu’nun resmi İnstagram hesabı: @gumussuecem

Ecem Gümüşsu Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Sektörün yeni yüzlerinden olan güzel oyuncumuz Ecem Gümüşsu’nun hayatında birinin olup olmadığı da merak edildi. Henüz 23 yaşının içinde olan genç oyuncumuz Ecem Gümüşsu evli değildir. Özel hayatı ile gündeme gelmekten hoşlanmayan oyuncumuzun daha önce basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır ve bundan dolayı Ecem Gümüşsu’nun hayatında bilenen biri yoktur.

Balkan Ninnisi Dizisi Fatma Karakteri – Ecem Gümüşsu Kıyafetleri

Sektörde yeni olmasına rağmen güzelliği sayesinde kısa sürede yükselişe geçen oyuncumuz Ecem Gümüşsü tarzıyla da dikkatleri üzerine çekmektedir. Bizlerde, güzel oyuncumuz Ecem Gümüşsu’nun Balkan Ninnisi dizisinde giydiği etek, elbise, pantolon, tişört, hırka, mont, ceket, kaban, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka ve fiyat bilgisi vererek sayfamızdan paylaşacağız.

Balkan Ninnisi Fatma karakterini ve Fatma karakterini canlandıracak olan oyuncumuz Ecem Gümüşsu’yu yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 20 Ağustos 2022

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın: