Balçiçek İlter İletişim Telefon İhbar Hattı – Balçiçek ile Dr. Cankurtaran

Balçiçek İlter İletişim Telefon İhbar Hattı – Balçiçek ile Dr. Cankurtaran. Kanal D yeni sezonda yeni bir program ile ekrana dönüyor. Balçiçek İlter en son Star TV ekranlarında program yapmıştı. Balçiçek İlter yeni sezonda da Kanal D ile anlaştı. Balçiçek İlter programını birlikte sunacağı isim de Dr. Özlem Cankurtaran oldu. İki ünlü ismin birlikte sunacağı program sağlık programı olacak ve seyircisini bilgilendirecek.

Balçiçek ile cankurtaran programına soru sor iletişim kurBalçiçek ile Dr. Cankurtaran Programı Bilgileri

Balçiçek İlter yepyeni bir program daha başlıyor! Önceki sezon Star tv de yayınlanan Olay Yeri programının sunuculuğunu yapan Balçiçek İlter bu sezon alan değiştirdi. Olayların çözümünü ve incelemesini avukatlarla ve alanında uzman insanlarla yapan Balçiçek İlter gazeteci araştırmacı kimliği ile program sunuculuğunu yapıyordu. Suçu, suçluyu araştıran program Olay Yeri aldığı düşük reytingler yüzünden bitirildi. Final kararı alınca da Balçiçek İlter yeni bir program ile ekranlara dönmeye karar verdi. 0 (212) 478 00 88 Balçiçek ve Dr.Cankurtaran HattıBalçiçek İlter ve Dr.Özlem Cankurtaran

28 Ekim Pazartesi Başlıyor: Balçiçek İlter ile Dr. Özlem Cankurtaran’ın Sabah kuşağında birlikte sunacakları program sağlık üzerine olacak. Bu yeni programda; sağlık alanındaki yenilikler, yeni tedavi yöntemleri, dünyadaki araştırmalar, çok özel bilgiler ve sağlığınız için merak ettiğiniz her şey konuşulacak. Balçiçek ile Dr. Cankurtaran’ 28 Ekim Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 07.30’da Kanal D’de sizlerle olacak. Erken saatte başlayan program hakkında merak edilen her şey aşağıda..

Balçiçek İlter’in yeni sezon programı da Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Balçiçek ile Dr. Cankurtaran oldu. Balçiçek İlter’e yeni programında eşlik edecek olan isim de Dr. Özlem Cankurtaran oldu. Bu yüzden de iki ünlü isim birleşti ve programın adı Balçiçek ile Dr. Cankurtaran olarak belirlendi. Yeni program yeni sezonda Kanal D ekranlarında yayınlanırken iletişim hattı bilgilerini de sizlerle konumuzun devamında paylaşıyoruz.

Balçiçek ile Dr. Cankurtaran Programı İletişim Telefonu;

Balçiçek ile Dr. Cankurtaran programına katılmak ve iletişim telefonuna ulaşmak için telefon numaralarını sizlerle bu konumuzda paylaşacağız. Balçiçek ile Dr. Cankurtaran programının iletişim telefonları Kanal D resmi sitesinde yer alacak ancak program ile ilgili bir bilgi ekranı bulunmuyor. Balçiçek ile Dr. Cankurtaran programı telefon numarasını en yakın zamanda konumuza ekleyeceğiz. Çünkü Balçiçek ile Dr. Cankurtaran iletişim telefon numaraları whatsap numaraları eklenecektir. 0 (212) 478 00 88 Balçiçek ve Dr.Cankurtaran Hattı

Balçiçek ile Dr. Cankurtaran Programı Formatı

Balçiçek ile Dr. Cankurtaran programında alanında uzman doktorların ve hastalıkla mücadele eden hasta ya da hasta yakınlarının ve zaman zaman ünlü isimler konuk olacak. Balçiçek ile Dr. Cankurtaran programına konuk olacak hasta ve hasta yakınlarının hikayelerine, sağlık sorunlarına alanında uzman doktorların deneyimiyle çözüm aranacak. Balçiçek ile Dr. Cankurtaran programı çok yakında Kanal D’de ekranlarında yayınlanacak.

Balçiçek ile Dr. Cankurtaran Hafta içi her gün saat 07.30 da kanal D de ekrana gelecek. 0 (212) 478 00 88 nolu telefondan Balçiçek ve Dr.Cankurtaran Hattına ulaşabilir ve sorularınızı sorabilirsiniz. Sizlerde merak ettiklerinizi Balçiçek ile Dr. Cankurtaran programına sorabilir ve yukarıda paylaşılan telefon numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Etiketler