Baht Zamanı Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu Kanalı

Yorum Yap 199 kez okundu.

Baht Zamanı Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu Kanalı… Kanal D ekranlarında yayınlanmak üzere yeni bir yazlık dizi hazırlığı içerisine girildi. Baht Zamanı dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? Baht Zamanı dizisi konusu nedir? Baht Zamanı dizisi hangi kanalda yayınlanacak bilgilerini konumuzda sizlerle paylaşıyoruz.

Baht Zamanı dizisi

Baht Zamanı Dizisi Oyuncu Kadrosu

Arc Film imzası taşıyan Baht Zamanı dizisinin oyuncu kadrosu için görüşmeler devam ediyor. Baht Zamanı dizisinin yapım şirketi olan Arc Film daha önce de Afili Aşk dizisinin yapımcılığını üstlenmişti. Biliyorsunuz ki Afili Aşk bir yaz dizisi olarak başlamış ancak çok sevildiği için sezonda da devam etmişti. Başarılı işlere imza atan yapım şirketi Arc Baht Zamanı dizisinin de yapımcılığını üstlenince dizinin sezonda da yayınlanacağını düşünebiliriz şimdiden.

Baht Zamanı dizisi başrol kadın ve erkek oyuncusu başta olmak üzere cast çalışmaları sürüyor. Baht Zamanı oyuncu kadrosu netleştiğinde konumuza ekleyeceğiz. Baht Zamanı dizisinde rol almasını istediğiniz oyuncular var mı? Yorum kısmına Baht Zamanı dizisinde oynamasını istediğiniz oyuncuları yazabilirsiniz.

Baht Zamanı Dizisi Konusu Nedir?

Arc Film yapımcılığında yayınlanacak olan Baht Zamanı dizisinde yönetmen koltuğunda Serdar Gözelekli oturuyor. Bizim Hikaye, Afili Aşk ve son olarak Sol Yanım dizisinde yönetmen olan Serdar Gözelekli şimdi de Baht Zamanı’nda yönetmen koltuğunda yer alacak. Baht Zamanı dizisi konusu henüz açıklanmadı. Baht Zamanı dizisi yazlık dizi olarak yayınlanacak. Haftalık ve yaz sezonunda başlayacak olan Baht Zamanı dizisinin konusu açıklandığında konumuza eklenecektir.

BAHT ZAMANI DIZISI OYUNCU KADROSU kimler

Baht Zamanı Dizisi Hangi Kanalda Ne Zaman Yayınlanacaktır?

Baht Zamanı dizisi yaz sezonunda Kanal D ekranlarında yayınlanacaktır. Kanal D önceki yaz sezonunda da Afili Aşk dizisini yayınlamış ve çok sevilmişti. Yine aynı başarıda bir dizi yayınlamak isteyen hem yapım hem de kanal Baht Zamanı için kolları sıvadı. Baht Zamanı dizisi hazırlıkları tamamlandıkça konumuza ekleyeceğiz. Baht Zamanı dizisi ile ilgili düşünceleriniz, oyuncu fikirleriniz varsa yorum kısmından yazabilirsiniz.

Etiketler