Baht Oyunu Meltem Kimdir? Selver Mira Atagül

29.08.2021
1.346

Bu konumuzda sizler için Baht Oyunu Meltem Kimdir? sorusuna yanıt vereceğiz. Baht Oyunu dizisine yeni katılan Meltem karakterini yakından tanıtacağız. ARC Film imzalı Baht Oyunu dizisi 15 Haziran 2021 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Yönetmen koltuğunda Serdar Gözelekli’nin oturduğu Baht Oyunu dizisinin senaryosunu ise Erkan Birgören ve Elif Tuna Kıygı kaleme almaktadır. Her salı Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan Baht Oyunu dizisine yeni katılan Meltem karakteri de izleyiciler tarafından merak konusu olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda Baht Oyunu dizisine yeni katılan Meltem karakterini daha yakından tanıtacağız ve Baht Oyunu dizisi Meltem kimdir? Baht Oyunu dizisi karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Baht Oyunu Dizisi Meltem Karakteri Kimdir?

Baht Oyunu Meltem KimdirBaht Oyunu dizisine 9. bölümde dahil olan Meltem karakteri, Bora’nın yazlıktan arkadaşıdır. Çocukluğunu Bora ile birlikte geçiren Meltem Amerika’dan döndükten sonra Bora’yı ziyarete gelmiş ve Baht Oyunu dizisine bu şekilde dahil olmuştur. Meltem her fırsatta Bora’ya yaklaşmak istediği için, Ada ve Tuğçe ondan hiç hoşlanmaz ancak Bora’nın annesi Meltem’i çok sever ve ikisinin yakınlaşması için her şeyi yapar.

Baht Oyunu Dizisi Meltem Kimdir?

Baht Oyunu dizisine yeni katılan Meltem karakterine güzel oyuncumuz Selver Mira Atagül hayat vermektedir. Bizde sizler için bu konumuzda Baht Oyunu dizisine yeni katılan Selver Mira Atagül’ü daha yakından tanıtacağız ve Selver Mira Atagül kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Resmi ınstagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.Selver Mira Atagül kimdir Baht Oyunu dizisi Meltem

Selver Mira Atagül Kimdir?

22 yaşındaki güzel oyuncumuz Selver Mira Atagül, Denizli Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra Akdeniz Üniversitesi Mimarlık bölümüne girmiştir. Ancak ikinci sınıftayken oyuncu olmaya karar vererek okulu bırakan Selver Mira Atagül, İstanbul’a taşınmıştır. Miss Mediterranean 2018 Güzellik Yarışması’nda üçüncü olarak adını duyuran oyuncumuz, Latin danslarıyla da yakından ilgilenmektedir ve oyuncumuzun zaman zaman dans dersleri verdiği de bilinmektedir. Bir dönem modellik yapan ve çeşitli defilelere çıkan Selver Mira Atagül Baht Oyunu dizisi ile profesyonel oyunculuğa adım atmıştır.

Selver Mira Atagül Yer Aldığı Diziler

Bu sezon Baht Oyunu dizisinde hayat verdiği Meltem karakteri ile ekranlarda göreceğimiz oyuncumuz Selver Mira Atagül, daha önce çeşitli sinema filmlerinde küçük roller üstlenmiştir. Ancak Server Mira Atagül’ün profesyonel oyuncu olarak yer aldığı ilk dizisi Baht Oyunu dizisidir. Bizler Baht Oyunu dizisindeki performansıyla büyük beğeni toplayan oyuncumuzun önümüzdeki yıllarda birçok başarı projede yer alacağını tahmin etmekteyiz.Baht Oyunu Meltem Karakteri rolü

Selver Mira Atagül Resmi İnstagram Hesabı

Bu sezon Meltem karakteriyle ekranlarda göreceğimiz oyuncumuz Selver Mira Atagül sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabından sık sık paylaşım da bulunan oyuncumuzun instagram da 34 gönderisi ve yaklaşık olarak 69 bin takipçisi vardır. Selver Mira Atagül’ün resmi ınstagram hesabı: @miraatagul_

Selver Mira Atagül Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

22 yaşında ki genç oyuncumuz Selver Mira Atagül’ün hayatında birinin olup olmadığı da merak konusu olmuştur. Oyuncumuz Server Mira Atagül henüz evli değildir ve oyuncumuzun daha önce basına yansıyan bir sevgilisi olmadığı için hayatında birinin olup olmadığını bilinmemektedir.

Baht Oyunu Meltem – Selver Mira Atagül Kıyafetleri

2018 yılında katıldığı Miss Mediterranea Güzellik Yarışması’nda üçüncü olarak adını duyuran oyuncumuz tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. 173 boyunda ve 52 kilo ağırlığında olan oyuncumuz Server Mira Atagül’ün sevenleri onun giydiği kıyafetleri merak edip araştırmaktadır. Bizde sizler için ilerleyen günlerde güzel oyuncumuz Selver Mira Atagül’ün özel hayatında ve Baht Oyunu dizisinde giydiği etek, pantolon, tişört, kazak, hırka, kaban, elbise, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka ve fiyat belirterek sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda sizler için Baht Oyunu dizisine yeni katılan Meltem karakterini ve Meltem karakterine hayat veren oyuncumuz Selver Mira Atagül’ü yakından tanıttık. Sizde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Baht Oyunu Meltem Kimdir? hakkında bilgiler verdik. Baht Oyunu Dizi kıyafetleri burada.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.