Baht oyunu dizisini nasıl buldunuz? Başroller uyumlu mu? Beğendiniz mi?

İlerleyen günlerde Kanal D ekranlarında izleyicilerle buluşmaya hazırlanan Baht Oyunu dizisi oyuncu kadrosu sayesinde büyük ilgi görmüştür. Bu sezonun iddialı dizilerinden biri olan Baht Oyunu dizisini merakla bekleyen izleyiciler tarafından da dizinin oyuncu kadrosu ve konusunun yanı sıra Baht Oyunu dizisi hakkındaki görüşler de oldukça merak edilmiştir. Bizde sizler için bu konumuzda yakında Kanal D ekranlarında karşınıza çıkacak olan Baht Oyunu dizisinin başrollerinin uyumlu olup olmadığını, dizi hakkındaki görüş ve düşüncelerimizi sizlerle paylaşacağız.Baht oyunu dizisini nasıl buldunuz

Baht Oyunu Dizisi Nasıl Buldunuz?

Yapımcılığını ARC Film’in üstlendiği Baht Oyunu dizisi fragmanı yayınlanmadan bile büyük ilgi görmüştür. Başrollerini Cemre Baysel ve Aytaç Şaşmaz’ın paylaştığı dizinin yönetmen koltuğunda ise Serdar Gözenekli oturmaktadır. Fragmanı saatler içerisinde yüz binlerce kişi tarafından izlenen dizi sosyal medyada gündem olmuş ve fragman izleyiciler tarafından büyük beğeni toplamıştır. Özellikle dizinin başrol oyuncularının arasındaki uyum sosyal medyada büyük ses getirmiştir ve dizinin fragmanı hakkındaki görüşler hep olumlu yöndedir.

Baht Oyunu Dizisini Beğendiniz Mi?

Senaryosunu Erkan Birgören ve Tuna Kaygı’nın kaleme aldığı Baht Oyunu dizisinin oyuncu kadrosunda, Aytaç Şaşmaz, Cemre Baysel, İdris Nebi Taşkan, Aslı Sümen, Hande Subaşı, Funda İlhan, Tuğba Çom, Anıl Çelik, Ozan Dağgez, İrem Yüksel, Emrah Ben, Suğdem Gözalır,Altan Erkekli  gibi başarılı isimler yer almaktadır. Henüz yayın tarihi kesinleşmeyen dizi Kanal D ekranlarında karşımıza çıkacaktır. Yaz dizisi olan, Baht Oyunu dizisinin fragmanı da saat içerisinde binlerce kişi tarafından izlenmiş ve izleyiciler tarafından da büyük beğeni toplamıştır.

Baht Oyunu Dizisi Başroller Uyumlu Mu?

Merakla beklenen Baht Oyunu dizisinin başrolünde yer alan Aytaç Şaşmaz Bora karakterine hayat verirken güzel oyuncumuz Cemre Baysel de Ada karakterin hayat verecektir. Henüz fragman yayınlanmadan, dizinin oyuncuları okuma provası için bir araya gelmiş ve yapımcılar da başrol oyuncularının birlikte çekindikleri bir kareyi sosyal medyada paylaşmışlardı. Fotoğraf kısa sürede binlerce kişi tarafından beğenilmiş ve yorum almıştır. Fragmanı yayınlandıktan sonra da sosyal medyada gündem olan dizi özellikle başrol oyuncuları sayesinde bu kadar ilgi görmüştür. Yani, Baht Oyunu dizisinin başrol oyuncuları oldukça uyumludur ve aralarında ki bu uyumda ekrana yansımıştır.

Baht Oyunu Dizisi İzlenir Mi?

Bu sezonun iddialı dizilerinden biri olan Baht Oyunu dizisi Kanal D ekranlarında izleyicilerle buluşmaya hazırlanmaktadır. Romantik komedi türündeki dizi kısa sürede büyük ilgi görmüştür. Hepimizin bildiği gibi özellikle yaz aylarında aşk konulu diziler daha çok izlenmekte ve beğeni toplamaktadır. Baht Oyunu dizisi de bir yaz dizisidir ve türünde aşktır. Bizler bundan dolayı Baht Oyunu dizisinin izleneceğini ve uzun yıllar ekranlarda olacağını tahmin ediyoruz. Bizler yinede dizi yayın hayatına başladığı zaman, aldığı reytingleri, dizinin izlenme oranlarını ve izleyici görüşlerini sizlerle paylaşacağız.

Baht Oyunu Dizisi İzleyici Yorumları

Fragmanı geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve kısa sürede büyük beğeni toplayan Baht Oyunu dizisi hakkında ki görüşleriniz bizler için oldukça önemlidir. Sizler önümüzde ki günlerde yayın hayatına başlayacak olan Baht Oyunu dizisini izlediğiniz zaman dizi hakkında ki görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Aşağıda yer alan yorum kısmından Baht Oyunu dizisi hakkında ki tüm görüş ve düşüncelerinizi, diziyi beğenip beğenmediğinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bu konumuzda sizlere Baht Oyunu dizisini nasıl buldunuz? Diziyi beğendiniz mi, izlenir mi? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalıştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri, görüş ve düşüncelerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Yorum yaz

7 Yorum

  1. Ada rolünü oynayan cemre bayael çok itici oynuyor.onun o saçma sapan tonlamayla konuşması yüz mimikleri acayip itici.sırf onun o itici oyunundan dolayı diziyi izlemeyi bırakacağım.yönetmen yada senarist kim ilgileniyorsa acilen şu kızın o itici konuşma her şeyde alaycı olmaya çalışan itici konuşma tarzını ve mimiklerini değiştirmesini sağlarsa dizi izlenir.yoksa daha fazla o itici alaycı konuşma tarzına ve mimiklerine dayanamayacağız.

  2. Bu dizi bu yil cikan butun yeni dizilerden daha hata daha daha iyi ama bence ada nin borayi farketme zamani geldi

  3. Avatar Bartu Güven

    Güzel dizi hiç öyle sıkıntı yok uyumlu çift diziden şikayetçi değilim dizi güzel kadrosu süper bir daha böyle bir şey yazmayın bu diziler güzel yeterki inşallah uzun Ömürlü olur inşallah

  4. Cemre ve Aytaç çok uyumlu bir çift olmuşlar bence ben izlicem çok beğendim içimiz dışımız dram olmuştu komedi tarzında iyi oldu

  5. Avatar Bartu Güven

    Güzel dizi tutulur inşallah tutulur artık dizilerimiz kalmadı her şey final oluyor artık birileri kalsın lütfen rica ediyorum sizlerden bu diziler kalsın ki tabi inşallah dizi güzel olsun beğenirsin

Etiketler