Baht Oyunu Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler (Jenerik Fon)

Kanal D’nin yazlık dizilerinden bir değeri olan Baht Oyunu dizisinde kullanılan müzik ve şarkılar doldukça merak edildi. Büyük beğeni toplaması beklenen Baht Oyunu dizisinde kullanılan şarkı ve müzikleri de bu konumuzda sizlerle paylaşacağız. Baht Oyunu dizisinde çalan şarkının ismi nedir? Baht Oyunu dizisinde kullanılan müziğin sözleri nedir? gibi soruların tamamının cevabını haberimizde bulabilirsiniz.Baht Oyunu Dizisinde Çalan Müzikler ve Sözleri

Baht Oyunu Dizisinde Çalan Şarkılar

Baht Oyunu dizisinin erkek başrol karakterine Aytaç Şaşmaz hayat verirken, kadın başrol karakterine de Cemre Baysel hayat verecektir. ARC film yapım imzalı Baht Oyunu dizisinin yönetmenliğini ise Serdar Gözelekli yapmaktadır. Birbirinden başarılı oyuncuları ve hikayesiyle seyircileri ekran başına toplayacak olan Baht Oyunu dizisinde çalan şarkılar oldukça merak edildi. Baht Oyunu dizisinde çalan şarkıların tamamı için bizi takipte kalmaya devam edebilirsiniz.

Aşk kendi seçer sen bilemezsin
Yapar tahtını bahtını yenemezsin
Su akar yolunda önüne geçemezsinnn
Uzundur aşka çıkan yollar
Ya gerçek olsa şu masallar
Taksam da başına halini
Yap kadere cilveni
Uzundur aşka çıkan yollar
Ya gerçek olsa şu masallar
Taksam da başına halini
Yap kadere cilveniiii
Bizde böyle

Baht Oyunu Dizisinde Çalan Müzikler ve Sözleri

Baht Oyunu Dizisinde Çalan Şarkılarİlk tanıtımını geçtiğimiz haftalarda yayınlamış olan Baht Oyunu dizisi şimdiden izleyiciler tarafından oldukça rağbet görmüş durumda. Yayın hayatına başladığı zamanda da reyting sıralamasında ilk sıralarda yerini alması beklenen Baht Oyunu dizisinde çalan müzikler izleyicilerin dikkatinden kaçmadı. Baht Oyunu dizisi Kanal D’nin yazlık dizilerinden bir tanesi olurken ilerleyen haftalarda yayın hayatına başladığı zaman dizide kullanılan müzikleri sözleri ve sanatçı bilgisi ile birlikte sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Baht Oyunu Dizisi Jenerik Fon

Oyuncu kadrosu ve konusu ile izleyicilerin dikkatini çekmiş olan Baht Oyunu dizisi hakkında merak edilen konulardan bir diğeri de dizide kullanılan jenerik falan oldu. Sahnelere ve bölümlere uygun olarak seçilen müzikler izleyicilerin dikkatinden kaçmadı. Baht Oyunu dizisinde kullanılan jenerik fonda tanıtma oldukça uygun bulundu. Baht Oyunu dizisinin jenerik fonunu dinlemek isteyen okur ve izleyicilerimiz adına Baht Oyunu dizisinde kullanılan jenerik fonu da sizlerle paylaşacağız. İşte Baht Oyunu dizisinde kullanılan jenerik fon:

Baht Oyunu dizisinde kullanılan şarkı ve müzikleri sizlerle paylaşmak istedik. Sizin de Baht Oyunu dizisinde kullanılan müzik ve şarkılardan merak ettiğiniz parçalar olursa sahne ve bölüm bilgisi ile birlikte aşağıda yer alan yorum kısmından bize sorabilirsiniz. Baht Oyunu dizisinin oyuncu kadrosunun tamamı için: Baht Oyunu Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu Kanalı

Yorum yaz

2 Yorum

Etiketler