Baht Oyunu Dizisi Tuğçe Kimdir? Türkiye Güzeli (Aslı Sümen)

ARC Yapım imzalı Baht Oyunu dizisinin yönetmen koltuğunda Serdar Gözelekli oturmaktadır. Haziran ayında ekranlara gelmeye hazırlanan Baht Oyunu dizisinin başrolünde ise Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel yer almaktadır. Kanal D ekranlarında karşımıza çıkacak olan Baht Oyunu dizisi oyuncu kadrosu sayesinde büyük ilgi görmüştür. Baht Oyunu dizisine yeni katılan Tuğçe karakteri de izleyiciler tarafından merak konusu olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda Baht Oyunu dizisine yeni katılan Tuğçe karakterin daha yakından tanıtacağız ve Baht Oyunu Tuğçe kimdir? Baht Oyunu Tuğçe karakterine hayat veren oyuncumuzun adını, soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Baht Oyunu Tuğçe Karakteri Kimdir?

Baht Oyunu Dizisi Tuğçe KimdirÇekimleri Mayıs ayında başlayacak olan ve Haziran ayında Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkamaya hazırlanan Baht Oyunu dizisinde yer alan Tuğçe karakterinin nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler Tuğçe karakteri hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Baht Oyunu Tuğçe Kimdir?

Kanal D ekranlarında izleyicilerle buluşmaya hazırlanan Baht Oyunu dizisinde yer alan Tuğçe karakterine eski Türkiye güzelimiz Aslı Sümen hayat verecektir. İzleyiciler tarafından Tuğçe karakteri kadar bu karaktere hayat veren oyuncumuz da merak edilmiştir. Bizde sizler için bu konumuzda Baht Oyunu dizisinde yer alan Tuğçe karakterine hayat veren güzel oyuncumuz Aslı Sümen’i daha yakından tanıtacağız.Baht Oyunu Dizisi Tuğçe karakteri (Aslı Sümen)

Aslı Sümen

26 yaşında ki Aslı Sümen, 1994 yılında Mersin’de dünyaya gelmiştir. Orta Doğu Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümünden mezun olan oyuncumuz, üniversite yıllarında Eşli Danslar Topluluğu’nda yarışmış ve okuduğu üniversiteyi temsil etmiştir. Profosyonel olarak dans eden Aslı Sümen, aynı zamanda mankenlik ve fotomodellik de yapmaktadır. 2017 yılında katıldığı Miss Turkey yarışmasında ikinci olan, ancak daha sonra yarışmanın birincisi Itır Esen’in sosyal medyada yaptığı paylaşımlardan dolayı tacının geri alınması ile Aslı Sümen Miss Turkey 2017 birincisi olmuştur. Aynı zamanda Miss World yarışmasında da ülkemizi temsil eden Aslı Sümen, daha önce birçok şarkıcının da klibinde dansçı olarak yer almıştır.

Aslı Sümen Yer Aldığı Diziler

2017 Miss Turkey yarışmasında birinci olarak hayatımıza giren Aslı Sümen, profesyonel bir dansçıdır. Aynı zamanda modellik ve fotomodellik yapan Aslı Sümen, daha önce verdiği bir röportajda oyunculuğa adım atmak istediğini söylemişti. Aslı Sümen, bu adımı Baht Oyunu dizisinin oyuncu kadrosuna katılarak atmıştır. Oyunculukla yeni tanışan Aslı Sümen’in ilk profesyonel dizisi Baht Oyunu olacaktır.Türkiye güzeli Aslı Sümen Baht Oyunu Dizisinde Tuğçe rolünde

Aslı Sümen Resmi İnstagram Hesabı

Baht Oyunu dizisiyle sektöre adım atan eski Türkiye güzelimiz Aslı Sümen, sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabından sık sık paylaşım yapan Aslı Sümen, özellikle dans ettiği anları takipçileriyle paylaşmaktadır. İnstagram da 272 gönderisi ve 37 bin takipçi bulunan Türkiye güzelimiz Aslı Sümen’in resmi instagram hesabı: @asliisumen

Aslı Sümen Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Modellik yapan ve profesyonel olarak dans eden Aslı Sümen henüz evli değildir. Oyunculuğa yeni adım atan Aslı Sümen özel hayatını da gözlerden uzak yaşamayı tercih etmektedir ve bundan dolayı daha önce basına yansıyan bir sevgisi de bulunmamıştır. Bundan dolayı Aslı Sümen’in hayatında birinin olup olmadığı henüz bilinmemektedir.

Baht Oyunu Tuğçe – Aslı Sümen Kıyafetleri

Güzelliğini tüm ülkeye kanıtlayan Aslı Sümen, 1.74 boyunda ve 55 kilo ağırlığındadır. Kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyi yakıştığı biri olan ve 2017 yılında Miss Turkey yarışmasında 1. seçilen Aslı Sümen tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bizde sizler için ilerleyen günlerde Aslı Sümen’in özel hayatında ve Baht Oyunu dizisinde giydiği tüm kıyafetleri ve kullandığı tüm aksesuarları marka ve fiyat belirterek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda sizlere Baht Oyunu dizisinde yer alan Tuğçe karakterini ve Tuğçe karakterine hayat veren eski Türkiye güzeli Aslı Sümen’i yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Baht Oyunu Dizisi Tuğçe Kimdir? Türkiye Güzeli (Aslı Sümen) hakkında bilgiler verdik. Baht Oyunu Dizisi oyuncu kadrosu karakterleri burada.

Etiketler