Baht Oyunu Avukat Turgut Bilgileri Gerçek Adı

23.09.2021
734

ARC Film imzalı Baht Oyunu dizisi 15 Haziran 2021 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Her Salı Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan Baht Oyunu dizisinin yönetmen koltuğunda ise Serkan Gözelekli oturmaktadır. Kısa sürede geniş izleyici kitlesine ulaşan Baht Oyunu dizisine yeni katılan Avukat Turgut karakteri de izleyiciler tarafından merak konusu olmuştur. Bizde sizler için Baht Oyunu dizine yeni katılan Avukat Turgut karakterini yakından tanıtacağız ve Baht Oyunu dizisi Avukat Turgut kimdir? Baht Oyunu dizisi Avukat Turgut karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız. 

Baht Oyunu Dizisi Avukat Turgut Karakteri Kimdir?

Baht Oyunu Avukat Turgut kimdirHer Salı Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan Baht Oyunu dizisine yeni katılan Avukat Turgut karakteri, hukuk bürosunun sahibi olarak diziye dahil olmuştur. Avukat Turgut Aşkın karakteri, Ada’ya Rüzgar’dan boşanması için yardım edecektir ve diziye 15. bölümde dahil olacaktır.

Baht Oyunu Dizisi Avukat Turgut Kimdir?

Baht Oyunu dizisine 15. bölümde dahil olan Avukat Turgut karakterine başarılı oyuncumuz Tuan Tunalı hayat verecektir. Bizde sizler için Baht Oyunu dizisine yeni katılan oyuncumuz Tuan Tunalı’yı daha yakından tanıtacağız ve Tuan Tunalı kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Resmi instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Tuan Tunalı Kimdir?

38 yaşında ki oyuncumuz Tuan Tunalı, 2 Aralık 1983 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Yeditepe Üniversitesi Radyo Sinema ve Televizyon Bölümü’nden mezun olan oyuncumuz, yüksek lisans eğitimi için Paris’te, Sinema Bölümü üzerine MBA okuluna gitmiştir. 2001 yılında Best Promising Model ve 2008 yılında da Best Press Model yarışmalarına katılarak Best Model unvanına layık görülen Tuan Tunalı, kamera karşısına ilk defa 2009 yılında Deniz Yıldızı dizisiyle geçmiştir. Deniz Yıldızı dizisinde canlandırdığı Özgür karakteriyle tanınan oyuncumuz kamera karşısına en son 2021 yılında Kefaret dizisiyle geçmiştir.

Tuan Tunalı Yer Aldığı Diziler

Baht Oyunu (Avukat Turgut, 2021)
Kefaret (2020-2021)
Erkenci Kuş (Metin, 2018-2019)
Yasak Elma (Mete, 2018)
Babamın Günahları (2017)
Deniz Yıldızı (Özgür, 2009-2015)

Tuan Tunalı Resmi İnstagram Hesabı

Yakışıklı oyuncumuz Tuan Tunalı’nın instagram hesabı da izleyiciler tarafından merak edilmiştir. Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan oyuncumuz instagram hesabından sık sık paylaşım yapmaktadır. İnstagram da 242 gönderisi ve 192 bin takipçisi bulunan oyuncumuz Tuan Tunalı’nın resmi instagram hesabı: @tuantunali

Tuan Tunalı Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Yakışıklı oyuncumuz Tuan Tunalı, Deniz Yıldızı dizisindeki rol arkadaşı Hazal Filiz Küçükköse ile 2014 yılında nikah masasına oturmuştur, ancak çift anlaşamamış ve 2018 yılının Nisan ayında yollarını ayırmıştır. Oyuncumuz Tuan Tunalı, şimdilerde ise rus sevgilisi Yana Mazanova ile birliktedir.

Baht Oyunu Avukat Turgut – Tuan Tunalı Kıyafetleri

Oyuncumuz Tuan Tunalı yeteneğinin yanı sıra yakışıklılığıyla da dikkatleri üzerine çekmektedir. Tarzıyla da büyük beğeni toplayan oyuncumuzun sevenleri de onun giydiği kıyafetleri merak edip araştırmaktadır. Bizde sizler için ilerleyen günlerde oyuncumuzun Tuan Tunalı’nın özel hayatında ve Baht Oyunu dizisinde giydiği kazak, tişört, gömlek, kaban, mont, ceket, hırka, pantolon, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka ve fiyat belirterek sayfamızdan paylaşacağız.

Baht Oyunu dizisine yeni katılan Avukat Turgut karakterini ve bu karaktere hayat veren oyuncumuz Tuan Tunalı’yı yakından tanıttık. Sizde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. 

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.