Baharı Beklerken Reyting Sonuçları Nasıl, Dizi İzlendi mi Yorumlar?

Baharı Beklerken dizisi 18 kasım pazartesi günü başlıyor. Oldukça güçlü bir kadro ile Elif dizisinden de hatırlayacağınız isimlerle yola koyulan Baharı Beklerken dizisinin reytingleri ve aldığı izlenme oranları merak konusu oldu. Bizde bu konumuzda Beyaz TV de ekrana gelecek olan Baharı Beklerken isimli dizinin aldığı alacağı reytingleri ve izlenme oranlarını hem total hem de Ab olarak yazarak sizlere bilgilendirmek ve dizinin tutup tutmadığını izlenip izlenmediği göstermek istiyoruz.

Oyuncu kadrosu oldukça iyi olan Baharı Beklerken dizisinde Fatih Ayhan, Isabella Damla Güvenilir, Esin Civangil, Alev Oraloğlu, Halil Kumova, Elif Tığlı, Ayhan Kızılsu, Hande Arısoy, Polen Ocakoğlu, Can Karakoç, Ali Yağız Durmuş, İlayda Şahin, Furkan Karaca, Şerif Bozkurt, Ecrin Moğultay, Merve Yıldız, Fatih Batı ve Hüseyin Taş gibi önemli oyuncular yer alıyor. Dizinin tüm kadrosunu merak edenler Tıklayın >> Baharı Beklerken dizi oyuncuları kimler?

Baharı Beklerken dizisi reytingleri nasıl işte sonuçlarBaharı Beklerken Dizisi Reyting Sonuçları Nasıl?

18 Kasım pazartesi günü ekrana gelmeye başlayan Baharı Beklerken dizisinin Reyting Sonuçlarını ve izlenme oranlarını buraya detaylıca yazarak sizleri bilgilendirmek dizinin nasıl bir sonuç aldığını beğenilip beğenilmediğini rakamların ışığında sizlere göstermek istiyoruz. Elbette Beyaz Tv insanların dizi izledikleri bir kanal olmadığı için ilk başka oldukça düşük reytingler bekliyoruz. Ancak daha sonra dizi yavaş yavaş kendisini göstermeye başlayacaktır diye bekliyoruz. Son dönemlerde günlük dizilerin tutması ve reyting alması oldukça zorlaştı. Örneğin TRT ekranlarında yayınlanan Seksenler dizisi bile reytinglerde oldukça zorlanıyor. Reyting almak izlenme oranlarında üst sıralarda yer almak her geçen gün zorlaştığı için diziler oldukça temkinli başlıyor.

Baharı Beklerken dizisi izlenme oranlarıBaharı Beklerken Reyting Sonuçlarının nasıl geleceği ve nasıl devam edeceği de oldukça zor bir durum olarak ve hem kanal için hemde dizinin yapımcısı için ilk haftalar zor geçecek eminiz. En iyi yapımların bile günlük dizilerden uzak durduğu dönemde Isabella Damla Güvenilir ile yola çıkan Baharı Beklerken dizisinin ekibine şimdiden başarılar diliyor ve yolları açık olsun diyoruz. Isabella Damla Güvenilir bakalım Elif dizisinden sonra Baharı Beklerken dizisi ile de yeteri kadar izlenecek ve reyting alabilecek mi izleyip göreceğiz.

Baharı Beklerken dizisi oyuncu bilgileriBaharı Beklerken Dizisi Reytinglerde Ne Yaptı İzlenme oranları Nasıl?

Baharı Beklerken dizisinin ilk hafta izlenme oranları oldukça düşük çıkacağını tahmin ediyorduk zaten. İlk 100 program arasına giremeyen dizinin ne zaman reytingleri yukarı çekeceği veya Beyaz TV Baharı Beklerken dizisi ile beklediği reyting sonuçlarına ulaştı mı dizinin son durumu ve reyting sıralamasındaki yerini sizlere yazmaya devam edeceğiz.

Yorum yaz

4 Yorum

  1. Avatar Nesrin Alsancak

    27 şubat 2020 diziyi izlerken çok sıkılıyorum uyuz bi dizi soğuk ağır ilerliyor hep kötüler kazanıyor

  2. Bahari beklerken diziyi izliyorum izlerken sıkılıyorum ağır ilerliyor soğuk dizilerde hep kötülerin kazanmasından bıktık

  3. Avatar Günel ❤️Baharı Beklerken❤️

    ❤️Baharı Beklerken❤️İsabella Güzel Melek Oyunculuğu Cok Güzel Elif Dizisinde Emeki Böyük Baharı Beklerken Dizisi Oyuncularına Uğurlar Arzu Ediriz Umarım Senaryo Daha Güzel Olar Elif Hekayesinde Kücük Melek Keder Kem Gördü Umarım Yeni Dizide Sevinç Daha Cok Görüner Zaten Bütün Dizilerde Kötüler Hep Birinçi Görünür İyiler Az Görünür Yeni Diziye🏆Arzulayıram

Etiketler