Baharı Beklerken Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Bitecek Final Yapacak?

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Bahar beklerken isimli dizi kaç bölüm sürecek ne zaman final yapacak ne zaman bitecek gibi sorular oldukça merak ediliyor. Oldukça düşük reyting oranlarda almasına rağmen Baharı Beklerken dizisi Beyaz TV ekranlarında yoluna devam ediyor ve çok yüksek beklentisi olmasa bile sezon sonuna kadar yayınlanacağı konuşuluyor. Baharı Beklerken Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Bitecek Final Yapacak? sorularına yanıt verelim.

Baharı Beklerken Ne Zaman Bitecek Final tarihi belli miBaharı Beklerken isimli dizi aslında eskiden Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Elif dizisine oldukça benziyor. hem konusu hem de oyuncu kadrosuyla Elif dizisini anımsatan Baharı Beklerken dizisinin kaç bölüm süreceği ne zaman biteceği ve final yapacağı merak edilirken Baharı Beklerken dizisi erken final yapar mı erken final Baharı Beklerken dizisinde olacak mı gibi meraklı sorular da izleyici tarafından bizlere iletiliyor.

Baharı Beklerken Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Bitecek Final Yapacak?Baharı Beklerken Kaç Bölüm Sürecek

Beyaz TV ekranlarında hafta içi her gün saat 19.00 da başlayan Baharı Beklerken dizisi oldukça düşük bir izlenme oranları göstermesine rağmen izleyiciler tarafından oldukça benimsendi. Reytingleri düşük olsa bile izleyenler tarafından beğenilerek takip edilen Baharı Beklerken dizisi kaçıncı bölümde bitecek ne zaman final yapacak erken final mi yapacak ekrana veda mı edecek başka kanalda mı yayınlanacak soruları sorula dursun Baharı Beklerken dizisi en az 100 bölüm sürecek. Baharı Beklerken yapımcısı ile Beyaz TV arasında yapılan sözleşme gereği Baharı Beklerken dizisinin en az 100 bölüm devam edeceği ve ortalama olarak sezon sonuna kadar dizinin devam etmesine sıcak bakıldığı öğrenildi.

Baharı Beklerken Dizisi Nerede Çekiliyor?

Oldukça iyi bir oyuncu kadrosu olan Baharı Beklerken dizisinin 2019/2020 sezonu sonunda yani Mayıs ayının sonuna doğru sezon finali yapacağı ve gelecek sezon da devam edeceği düşünülüyor. Çünkü Baharı Beklerken dizisi sadece Türkiye’deki izleyiciler için değil yurt dışında da birçok ülkeye satılmak üzere planlandı. Daha önce Elif dizisinde olduğu gibi Endonezya, Malezya gibi ülkelerde büyük bir hayran kitlesi bulunan Elif dizisinin yapımcısından çıkan Baharı Beklerken dizisinin bu ülkelerde büyük bir talep gördüğü ve bu nedenle uzak doğudaki bu ülkelere Baharı Beklerken dizisinin satıldığı bu nedenle Türkiye’deki reytinglerinin önemli olmadığı vurgulandı.

Baharı Beklerken dizisi erken final yapar mıBaharı Beklerken dizisi erken final yapar mı?

Kısacası Elif dizisi Kanal 7 ekranlarında yüksek reyting almasa bile 5 sezon boyunca devam etmiş daha sonra final yaparak ekrana veda etmişti. Şimdi Beyaz TV ekranlarında izlemeye başladığımız Baharı Beklerken dizisinin de aynı yoldan gittiği, uzun yıllar devam edebileceği çünkü yurt dışına satışının süreceği ve gelen taleplere göre dizinin devam edip etmeyeceğine karar verileceği öğrenildi. Kısaca Baharı Beklerken dizisi erken final yapar mı kısa sürede bitecek mi gibi sorulara maruz kalsa da uzun yıllar boyunca Beyaz TV ekranlarında Baharı Beklerken dizisi devam edebilir. Böylelikle Baharı Beklerken kaç bölüm sürecek kaçıncı bölümde final olacak Baharı Beklerken dizisinin izleyenleri diziden bıktık usandık gibi sorular merak edilse bile izleyicinin talep göstermesi halinde Baharı Beklerken dizisinin 100. bölümden sonra 200. bölüme kadar devam edebileceği hatta 2020-2021 yıllarında da dizinin kaldığı yerden süreceği söyleniyor.

Baharı Beklerken Ne Zaman Bitecek Final YapacakBiz de Baharı Beklerken dizisi ne başarılar diliyor reyting kaygısı olmadan yayınlanan dizilerin uzun yıllar sürmesini diliyoruz. Çünkü Baharı Beklerken dizisinden çok fazla beklenti yoktu. Ancak dizi uzun süre devam etmeyi göze almış ve yurt dışında bile yayınlanacak bir dizi haline gelmiştir. Bu nedenle başarılı bir dizi diyebiliriz ve Baharı Beklerken dizisinin kaç bölüm sürecek yine kesin olmasa da en az 100 bölüm devam edecek daha sonra reyting oranlarına bakılarak ve yurt dışındaki satışlarına göre karar verileceğini söyleyebiliriz.

Baharı Beklerken Dizisi Oyuncuları Kimler?

Sizler de Baharı Beklerken Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Bitecek Final Yapacak? konusu hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilir, fikirlerinizi diğer yorumcularımızın da okuması için uzunca yazabilirsiniz.

Yorum yaz

6 Yorum

 1. Avatar Mehmet Uysal

  İzleyicinin ahmak yerine konduğunu düşünüyorum daha da izlemiyeceğim
  Omer Halil’in neler yapabilecegini bilmesine rağmen ona açik vermesi
  Halil’in tuzağı Omerin açiklama yapacağina İpeki tekrar boşluğa itmesi
  Kancikca bir düşmanlık
  Saçma salak bir sevgi
  Kötulüğun seri olarak galibiyeti
  İnsani suratle umutsuzluğa düşüren
  YOĞUN UMITSİZLİK YUKLEYİP
  İNSANI İSYANA SEVKEDEN
  SAÇMA BİR DİZI
  YAPIMCI TOPLUMA KAOS YÜKLEMEK ISTIYOR SANIRIM

 2. Avatar Elif aşkı

  BAHARI BEKLERKEN BİTMESİN BEN İZLİYORUM YETERLI,BEYAZ TV PEK HER EVDE ÇEKMİYOR ONDAN REYTINGLERI DÜŞÜK,BÜYÜK BİR KANAL DA OLSAYDI EMİNİM İLK 50 DE OLURDU

Etiketler