Baharı Beklerken Dizisi Nerede Çekiliyor, Çekim Seti Hangi Mekanlar?

Baharı Beklerken Dizisi Nerede Çekiliyor, Çekim Seti Hangi Mekanlar? Baharı Beklerken dizisi Beyaz TV de yayınlanacak.  Baharı Beklerken dizisi tanıtım fragmanı yayınlandı ve fragmanında çekildiği mekan olmak üzere Baharı Beklerken dizisinin nerede çekileceği merak konusu oldu.

Baharı Beklerken dizisi oyuncuları konumuzu açmıştık. Oyuncu bilgilerini paylaştık. Baharı Beklerken dizisine dair tüm bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. Günlük ve haftalık dizilerin tüm bilgilerini sitemizde paylaşıyoruz. Baharı Beklerken dizisine dair bilgileri de konularımız sayesinde sizlerle paylaşıyoruz. Baharı Beklerken dizisi nerede çekiliyor? Hangi mekanlar kullanılıyor? Konumuzun devamında sizlerle.

Baharı Beklerken Dizisi Nerede Çekiliyor?

Baharı Beklerken dizisi tanıtım fragmanı yayınlanınca seyirciler dizinin nerede çekildiğini merak ettiler. Baharı Beklerken dizisi tanıtım fragmanı nerede çekildi? İstanbul’da Bayramoğlu Sahili’nde çekilen tanıtım fragmanında resimleri sizlerle paylaşacağız. İstanbul Bayramoğlu Sahili’nde denizin kıyısı büyük kayalardan oluşuyor ve sonrasında yürüyüş yolu ve oturma bankları bulunuyor. Baharı Beklerken dizisinde başrol oyuncusu olan İsabella Damla Güvenilir kayaların üzerinde elinde bir sonbahar yaprağı ile dolaşıyor. Sonrasında bankta oturan bir kadının önünden geçip gidiyor. Kadın ona bakıyor ve sonrasında karşısına bakınca karşısında sevdiği adamı görüyor. Adam ona kızgın bir ifade ile bakıyor.

Baharı Beklerken Dizisi Oyuncu Kadrosu Kim Kimdir TIKLA…

Baharı Beklerken dizisi fragmanı İstanbul Bayramoğlu Sahili’nde çekildi. Dizinin çekimleri de İstanbul’un çeşitli semtlerinde geçecek. Dizinin yeni bölümleri yayınlandıkça çekim mekanları bilgilerini sizlerle paylaşacağız. Baharı Beklerken dizisi İstanbul’da hangi semtlerde geçecek? Tanıtım fragmanı Pendik Sahilinde geçse de Ankara’da çekilecek diğer bölümleri. Ankara’da hangi semtte çekiliyor?

Günlük dizilere ev sahipliği yapan Ankara’da çekimler çeşitli semtlerde çekilecek. Bilgileri konumuza eklenecek ve Baharı Beklerken dizisinin çekim adresleri netleşecektir. Baharı Beklerken dizisi Ankara çekim mekanları dizinin yeni bölümleri başladıkça adreslerine ulaşacak. Baharı beklerken deniz kıyı çekimleri nerede yapıldı? Darıca Bayramoğlu Balyonoz koyunda yapıldı çekimlerin büyük kısmı, Baharı beklerken dizisi Darıca Emek mahallesinde de eski küçük bir evde çekimleri devam ediyor.

Baharı Beklerken Tanıtım Fragmanı İstanbul Bayramoğlu Sahili Nerede?  İstanbul Bayramoğlu’nda bulunuyor. İstanbul Bayramoğlu Sahili çekimleri fragmanda verildi.  Baharı Beklerken dizisi Ankara’da çekilecek bilgileri dolanıyor. Tanıtım fragmanı İstanbul’da çekilse de dizinin bölümleri Ankara’da çekilecek. 

 

Yorum yaz

4 Yorum

  1. Bayramoğlu arabın çiftliği karşısındaki büyük villa da çekimler devam ediyor. 501 ler önünden geçer.

  2. Darıca Bayramoğlu Balyonoz koyu orası Darıca emek mahallesinde de eski küçük bir evde çekimleri var oturduğum mahalle hatta şu anda çekimler var

Etiketler