Baharı beklerken dizisi neden final yaptı Bitti Yeniden başlar mı

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan günlük bir dizi olan Baharı Beklerken almış olduğu düşük reyting oranları sonrasında erken final yapma kararı aldı. Baharı Beklerken dizisi 120. bölümde final yaparak ekrana veda edecek. Peki Baharı Beklerken dizisi neden erken final yaptı, niçin bitti, başka bir kanalda başlar mı yeniden yayınlanır mı?

Baharı Beklerken Dizisi Neden Bitti Final Yaptı?

Aslında birçok dizinin bitme final yapma sebebi düşük reytingler. Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Baharı Beklerken dizisi de almış olduğu düşük reytingler ile ilk 100 program arasına girmekte zorlanıyordu. İlk 100 program arasına giremeyen diziler reklam pastasından pay alamadığı ve dizinin oyuncularına ödenen paraları bile karşılayamadığı için zarar ettirmeye başlıyor. Beyaz TV bu zarara daha fazla katlanamadığı için Baharı Beklerken dizisini bitirmeye final yaptırmaya karar verdi.  bahari beklerken dizisi b

Yapımcılığını Yeşil Yapımın üstlendiği Baharı Beklerken dizisi 16 Ekim 2020 tarihinde 80.bölüm ile ekrana geldi. 80. bölümü geride bırakan dizi izleyenlerine oldukça güzel bölümler yaşattı. Baharı Beklerken dizisinin başrollerinde İzabella Damla Güvenilir, Fatih Ayhan, Esin Civangil, Alev Oraloğlu gibi başarılı oyuncular yer alıyor. Özellikle İzabella Damla Güvenilir hem ülkemizde hem de uzak doğu ve Ortadoğu ülkelerinde tanınan bilinen ve sevilen bir oyuncu. Daha önce de Elif dizisi ile oldukça başarılı olan minik oyuncu Baharı Beklerken dizisi ile yeni bir kariyer yapmış oldu.

Baharı Beklerken Dizisinin Erken Final Sebepleri

Baharı Beklerken dizisinin bir kaç hatasını söyleyerek neden final yaptı hakkında bilgiler verelim. Öncelikle Baharı Beklerken dizisi insanların dizi izlemediği Beyaz TV ekranlarında yayınlandı. Genellikle ulusal kanallarda dizi izleyen seyirciler günlük bir dizi olan Baharı Beklerken Kanal 7 de olsa eminim daha fazla izlenirdi. Ancak dizi izlemek için açtıkları bir kanal olmayan Beyaz TV gibi bir kanalda yayınlanan dizinin izleyeni de oldukça az oldu. Bahari Beklerken dizisi resimleri bilgileri

Diğer yandan oyuncu ekibi ile çok izlenesi bir dizi olmayan Baharı Beklerken senaryosuyla da beklediği ilgiyi bulamadı. Hem oyunculuklar günlük bir dizi olduğu için basit kaldı hem de senaryosu çok üst seviyede olmayınca izleyenler aradığını bulamadı. Kısacası Baharı Beklerken dizisi izleyenleri memnun edemedi ve tam 120 bölüm boyunca ekrana gelmeyi başardı.

Baharı Beklerken dizisinin final yapmasına yaklaşık 40 bölüm kaldı. 19 Ekim pazartesi günü 81. bölümü ile Beyaz TV ekranlarında yoluna devam edecek olan Baharı beklerken dizisi çekimlerini önümüzdeki haftalarda tamamlayacak. Yaklaşık aralık ayının başına kadar devam edecek olan Baharı Beklerken dizisi final yapacak ve ekrana veda edecek. Baharı Beklerken dizisinin başka bir kanalda devam etmesi de düşük reytinglerden dolayı mümkün görünmüyor. Bahar Beklerken dizisi afisi

Baharı Beklerken Dizisi Bitmesin Final Yapmasın

Sitemizde zaman zaman diziler için bitmesin final olmasın gibi kampanyalar düzenleyerek dizinin sevenlerine yorum yapmaya ve diziye sahip çıkmaya davet ediyoruz. Ancak ciddi bir izleyici kitlesi olmayan Baharı Beklerken dizisi için böyle bir girişimde bulunmayacağız. Baharı Beklerken dizisine kendi kaderine terk ederken yine de Baharı Beklerken dizisi bitmesin, Baharı Beklerken final yapmasın gibi yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilir, sosyal medyada bu sayfayı paylaşabilirsiniz.

Baharı Beklerken dizisinin oyuncu kadrosunu merak edenler varsa Baharı Beklerken oyuncu kadrosu konumuza göz atabilir, dizi ile ilgili yorum görüş ve fikirlerinizi aşağıya yazabilirsiniz. Sizce Baharı Beklerken dizisinin bitmesi final yapması doğru mu, dizinin devam etmesini ister misiniz, yorumlarınızı merakla bekliyoruz.

Yorum yaz

1 Yorum

Etiketler