Baharı Beklerken 2. Sezon Devam Edecek mi? Dizinin Yeni Sezon Tarihi

Geçtiğimiz sezon başlayan ve oldukça ilgi gören Baharı Beklerken dizisi 2. Sezon Devam Edecek mi? çok merak ediliyor. Baharı Beklerken isimli Beyaz Tv dizisinin Yeni Sezon Tarihi Ne Zaman kesin başlama tarihi izleyiciler tarafından soruluyor. Bizde bu konumuzda Baharı Beklerken dizisinin ikinci sezonu hakkında detaylı bilgileri sizlere aktarmak istiyoruz.

Baharı Beklerken Dizisi 2. Sezon Devam Edecek mi?

Beyaz TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Baharı Beklerken dizisi hem ülkemizde hem de yayınlanmaya başladığı birçok ülkede çok sevildi ve tutuldu. Beyaz TV’de ekrana gelen Baharı Beklerken dizisi corona virüs nedeniyle sezon finali bile yapamadan bu dönemi kapattı. Ancak öğrendiğiniz bilgilere göre baharı beklerken dizisi ikinci sezonda devam edecek. Çünkü dizinin aslında Türkiye ortalamasına göre düşük kalan reytingleri başka ülkelerde telafi edildi ve Lübnan başta olmak üzere birçok ülkede dizinin satışı gerçekleşti. Bu yüzden baharı beklerken dizisi 2. Sezon da kesinlikle devam edecektir.

Oldukça güçlü bir oyuncu kadrosuna sahip olan Baharı Beklerken dizisinde  Fatih Ayhan, Isabella Damla Güvenilir, Esin Civangil, Alev Oraloğlu, Halil Kumova, Elif Tığlı, Ayhan Kızılsu, Hande Arısoy, Polen Ocakoğlu, Can Karakoç, Ali Yağız Durmuş, İlayda Şahin, Furkan Karaca, Şerif Bozkurt, Ecrin Moğultay, Merve Yıldız, Fatih Batı ve Hüseyin Taş gibi oyuncular oynuyor. Özellikle İzabella Damla Güvenilir daha önce de Elif dizisi ile birçok ülkede ilgi görmüş Malezya ve Endonezya gibi ülkelerde dizinin satışları adeta reyting rekoru kırmıştı. Şimdi aynı başarıyı Baharı Beklerken dizisi ile devam ettiriyor.

Baharı Beklerken dizisi 2. sezon ne zamanBaharı Beklerken 2. Yeni Sezon Kesin Başlama Tarihi

Baharı beklerken dizisinin ikinci sezonda kesinlikle devam edeceğini söylemiştik. Beyaz TV’de henüz baharı beklerken dizisinin yeni sezon tanıtım fragmanı ekrana gelmedi. Ancak coronavirüs sonrasında dizinin çekimleri hemen başlayacak. Günlük dizi olduğu için stok bölümlerde çekmek isteyen yapımcı temmuz ve ağustos ayları boyunca çekimlerine devam edecek. Baharı beklerken dizisinin ikinci sezona başlama tarihi Eylül 2020 olarak tahmin ediliyor. Büyük bir aksilik olmazsa 7 Eylül 2020 pazartesi günü baharı beklerken dizisi ikinci sezonuna merhaba diyecek.

Baharı Beklerken Eylül 2020 de Beyaz TV de

Daha önce çok fazla alışık olmadığımız Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Baharı Beklerken dizisi beklentilerin üzerinde reytingler aldı. Baharı beklerken dizisinin ikinci sezon daha yüksek bir talep olabilir. Çünkü Kanal 7’de yayınlanan Yemin dizisindeki başrol oyuncusu Özge Yağız diziden ayrıldı. Bu nedenle Yemin dizisinin bazı izleyicileri baharı beklerken dizisini takip etmeye başlayabilir. Beyaz TV baharı beklerken dizisi ile oldukça mantıklı bir girişimde bulunmuş oldu. maliyeti oldukça düşük olan Bahar beklerken dizisinin farklı ülkelerden gelen talepler sonrasında oldukça iyi bir kazanç sağlayacağı ve kanala olumlu yansıyacağı kesin.

Baharı Beklerken yeni sezonda devam edecek miBaharı Beklerken Dizisine 2. Sezon Katılan Yeni Oyuncular

Diğer birçok dizide olduğu gibi Baharı Beklerken dizisi ne de yeni sezonda katılacak birçok oyuncu bulunuyor. Diziler kadrosunu güçlendirerek daha çok izlenmek ve reyting almak için emek sarf ediyor. Bu nedenle Baharı Beklerken dizisine 2. Sezon katılan yeni oyuncuları sizlere bu sayfada tanıtmaya çalışacağız.

Sizlerde Baharı Beklerken dizisi ile ilgili yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız. Baharı Beklerken dizisini izlediniz mi sevdiniz mi ya da 2. Sezon izlemeyi düşünüyor musunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz, hoşça kalın. Merak edenler için >> Baharı Beklerken Dizisi Bitti mi Final mi?

Yorum yaz

4 Yorum

  1. Baharı beklerken dizisini çok seviyorum, lutfen lutfen başlamasını istiyorum yaaa
    Selamlar!

  2. Baharı beklerken diziyi çok sevdim.
    Yeni sezon lütfen kaldığı yerden devam ederek başlayın.

Etiketler