Bahar Süer Kimdir? Şampiyon Dizisi Mücella Karakteri (Kafkas’ın Yengesi)

Şampiyon Dizisi Mücella kimdir, Şampiyon Dizisinde Mücella karakterini canlandıran oyuncunun bilgilerini özel hayatını, daha önce oynadığı dizileri, okuduğu okulları sizlere yazmaya çalışacağız bu konuda. Bahar Süer Kimdir, hangi dizilerde hangi rolü oynadı, Bahar Süer biyografisi ve Bahar Süer hakkında merak edilenler, sevgilisi boyu yaşı kilosu sosyal medya hesapları sizlere burada sunulacak.

Şampiyon Dizisi Mücella rolü Bahar Süer olduŞampiyon Dizisi Mücella Kimdir?

Şampiyon Dizisi Mücella Karakteri aynı zamanda dizinin baş rolünde oynayan ve Tolgahan Sayışman’ın canlandıracağı Kafkas rolünün yengesi olan Mücella hakkında bilgiler vereceğiz. Şampiyon Dizisinde Kafkas’ın yengesi Mücella karakterini oynayan oyuncumuz Bahar Süer‘dir.  Güzel oyuncu Bahar Süer Şampiyon dizisinde Kafkas’ın yani Tolgahan Sayışman’ın yengesi Mücella’yı canlandıracak oyuncu oldu.

Şampiyon Dizisinde Mücella Kafkas’ın Yengesi Rolünde

Kuşkusuz dizinin en önemli karakteri Kafkas olacak. Ancak onun oğlu olan Emir Bölükbaşı ise dizinin en kritik yerinde olacak. Ona bakacak ve koruyup kollayacak olan ise Kafkas lakaplı Fırat Bölükbaşı’nın yengesi olan Mücella olacak. Mücella karakteri dizide en merak edilen oyunculardan birisi oldu. Daha önceki dizileri oynamış olduğu filmleri de merak konusu olan Şampiyon dizisinin Mücella yengesini canlandıracak olan Bahar Süer hakkında detaylı bilgiler vermek istiyoruz.

Bahar Süer Şampiyon Dizisi (Kafkas'ın Yengesi) Mücella rolündeBahar Süer Kimdir? (Şampiyon Dizisi Mücella rolü)

Şampiyon dizisinde Mücella karakterine hayat verecek olan Bahar Süer 13 Şubat 1985 tarihinde Ankara’da doğmuştur. Bahar Süer, 2012 yılında Ankara Üniversitesinde Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Oyunculuk Bölümü’nden mezun olmuştur. Oyunculuğa olan ilgisi nedeniyle çeşitli eğitimlerden sonra kendisini dizi ve tiyatro oyuncusu olarak bulmuştur. Bahar Süer birçok tiyatro oyununda rol almış ve zaman zaman dizilerde de rol bulmuştur. 2012 yılında Arda Kanpolat En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülünü almıştır. 2013 yılında İstanbul’a yerleşen Bahar Süer gelen dizi teklifleri sonrasında Gülse Birsel’in Avrupa Avrupa dizisinde rol almış ve Nezahat karakterini başarıyla canlandırmıştır.

Bir çok tiyatro oyununda izlediğimiz Bahar Süer’in Oynadığı Diziler
Şampiyon / Mücella / 2019-2020
Yeni Gelin / Nazgül / 2017-2018
Seksenler / Emel / 2014-2016
Avrupa Avrupa / Nezahat / 2013
Bahar Süer 2017 yılında gösterime giren “Yaşamak Güzel Şey” adlı sinema filminde de oynamıştır.
Seksenler 2019-2020 kadrosuna davet edilen güzel oyuncu bu dizide rol alacak mı izleyip göreceğiz.

Bahar Süer Kimdir Şampiyon Dizisi Mücella rolündeTrt1 de ekrana gelecek olan Şampiyon dizisinin yapımcılığını Başak Bingüller ve Çağrı Bingüller üstleniyor. Şampiyon dizisinde Mücella karakteri olacak izleyeceğimiz Bahar Süer bakalım izleyiciden nasıl bir not alacak. Şampiyon dizisinin senaryosunu Alphan Dikmen ve Başak Angigün kaleme alacak. Dizide Mücellayı oynayacak olan Bahar Süer dizinin baş rolü olan Fırat Bölükbaşı’nın yani Kafkas’ın yengesi olan Mücella’ya hayat verecek.

Bahar Süer sosyal medya hesapları ve özel yaşamı:

Bahar Süer sosyal medyayı oldukça aktif kullanan bir oyuncu. Hem instagram hem de twitter hesapları bulunan Bahar Süer’in facebook hesabı bulunmuyor. Merak edenler için Bahar Süer instagram hesabı: https://www.instagram.com/baharrsuerr  Bahar Süer twitter hesabı: https://twitter.com/suerbahar merak edenler oyuncunun son resimlerini ve yeni dizisiyle ilgili bilgileri bulabilir. Şampiyon isimli Trt1 dizisinde Kafkas’ın yengesi olan Mücella’ya hayat verecek olan Bahar Süer hakkında bilgiler şimdilik bu kadar.

Şampiyon Dizisi Mücella Karakteri (Kafkas'ın Yengesi)Yeni sezonda TRT1 ekranlarında yayınlanacak olan Şampiyon dizisinde izleyeceğimiz Bahar Süer hem güzelliği hemde oyunculuk becerisi ile dikkatleri çeken bir oyuncu. Dizi ve filmler dışında tiyatro sahnelerinde sıkça gördüğümüz başarılı oyuncunun son dizisi Şampiyon oldu. Şampiyonda Kafkas’ın yengesi rolünde oynayacak olan Bahar Süer Mücella karakterine hayat verecek.

Bahar Süer Kimdir? Şampiyon Dizisi Mücella Karakteri (Kafkas’ın Yengesi) konusunda sizlere detaylı bilgiler vermeye çalıştık. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen.

Etiketler