Bahar Şahin İyi Aile Babası Dizisinden Neden Ayrıldı? Yeni Yağmur Kim Oldu?

Bahar Şahin İyi Aile Babası Diziden Neden Ayrıldı Çıktı? Yağmur Pamuk Kimdir? İyi Aile babası dizisi 3 Aralık’ta yayın hayatına başlarken dizi ile ilgili sürpriz bir gelişme yaşandı. İyi Aile Babası dizisinde rol alacak olan Bahar Şahin diziden ayrıldı. Bahar Şahin İyi Aile Babası dizisinden neden ayrıldı? Bahar Şahin’in canlandıracağı Yağmur karakterini kim canlandıracak? Yeni Yağmur kim olacak sorularını sizlere cevaplandıralım.

iyi aile babasi bahar sahin neden ayrildi

Bahar Şahin İyi Aile Babası Dizisinden Neden Ayrıldı?

İyi Aile Babası dizisi tanıtım fragmanları yayınlandı. 3 Aralık perşembe günü yayın hayatına başlayacağı kesinleşti. İyi Aile Babası dizisinde Bahar Şahin Yağmur Pamuk karakterini canlandıracaktı. Bahar Şahin ani bir kararla İyi Aile Babası dizisinden ayrılmak istediğini yapımcıya iletti. Koronavirüs testi pozitif çıkınca Bahar Şahin diziden ayrılmak istediğini ve bir süre dizi setlerinden uzak kalmak istediğini iletti. Yapımcı Bahar Şahin’in bu isteğini kabul ederek diziden ayrılması konusunda anlaştılar. Bahar Şahin bir süre dizi setlerinden uzak kalacak en azından bu pandemi süreci bitene kadar.

iyi aile babasi bahar sahin neden yok

Bahar Şahin’in Yerine İyi Aile Babası Dizisine Kim Katıldı?

İyi Aile Babası dizisinde Yağmur karakterini canlandıran Bahar Şahin’in koronavirüs olmasının ardından diziden ayrıldığını duyurduk. Bahar Şahin’in canlandırdığı Yağmur karakterini kim canlandıracak? İyi Aile Babası dizisinin kadrosuna kim dahil olacak? İyi Aile Babası dizisinde Yağmur karakterini canlandıracak yeni isim Eslem Akar oldu. Oyuncu Eslem Akar Bahar Şahin’in yerine İyi Aile Babası dizisine katıldı ve Yağmur Pamuk rolünü canlandıracak.

İyi Aile Babası Yağmur Kimdir? Eslem Akar

Süreç film imzası taşıyan İyi Aile Babası dizisinin yönetmenliğini Hakan Algül yaparken, oyuncu kadrosunda Çağlar Çorumlu, Melek Baykal, Şebnem Bozoklu, Salih Kalyon, Timur Acar, Bahar Süer, Berke Üsdiken, Ecrin Su Çoban Berat Efe Parlar, Beste Bereket ve Rukan Demir yer alıyor.  İyi Aile Babası dizisinde Mehmet Ali özel bir diş kliniği doktorudur. Mehmet Ali eşi ve annesi arasında kalmaktadır. Mehmet Ali’nin ailesi ile ve annesi arasında kalma hikayelerinin komik şekilde anlatıldığını göreceğiz bu dizide. İyi Aile Babası dizisi yeni komedi dizisi İyi Aile Babası 3 Aralık Perşembe günü Kanal D ekranlarında başlıyor.

eslem akar iyi aile babasi yagmur

Yağmur Rolü Karakteri;  İyi Aile Babası dizisinde Yağmur temiz kalpli ailesine düşkün psikoloji son sınıf öğrencisidir. İyi Aile Babası dizisinde rol alacak olan Eslem Akar daha önce Güvercin dizisinde de Berke Üsdiken ile partner olmuştu. Dizi gereği ikinci defa sevgili olan Berke Üsdiken ile Eslem Akar yeni dizisi İyi Aile Babasında da başarılı performans sergileyecektir.

Yağmur Pamuk rolünü canlandıran Eslem Akar kimdir? Eslem Akar ve rol aldığı dizi filmler için konumuzu ziyaret edebilirsiniz. İyi Aile Babası dizisinden Bahar Şahin’in ayrılması sizce doğru karar mı? Eslem Akar’ın yeni Yağmur olması hakkında yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

 

 

Yorum yaz

1 Yorum

Etiketler