Babil Dizisine Yeni Sezon Gelen ve Ayrılan Oyuncular

Star TV ekranlarında geçtiğimiz sezon oldukça başarılı bir reyting oranına ulaşan Babil dizisi koronavirüs sonrasında yeni sezonda tekrar karşımıza çıktı. Yeni sezon ilk bölümü ile 11 Eylül 2020 cuma günü yayınlanacak olan Babil dizisinin oyuncu kadrosuna yeni gelen oyuncular olduğu gibi diziden ayrılan çıkan oyuncular da bulunuyor. Bizde bu konumuzda Babil dizisine yeni sezonda gelen yeni oyuncular ve diziden çıkan oyuncuları sizlerle paylaşacağız.

Babil dizisine yeni sezon gelen oyuncular

Babil Dizisi Yeni sezon Gelen Giden OyuncularStar TV’de 11 Eylül cuma günü ikinci sezonuna başlayacak olan Babil dizisine gelen oyuncular arasında en dikkat çekici isim kuşkusuz Onur Saylak. Basında oldukça sık yer alan ve Egemen karakterinin yerine Babil dizisine katılan Onur Saylak yetenekli dizi oyuncularından birisi olarak dikkatleri çekiyor. Babil dizisine yeni sezonda katılan başka oyuncular da var. Bu sayfada sizlere sırasıyla Babil dizisine gelen tüm oyuncuları tanıtmak ve 2. Sezon kadrosu hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

Onur Saylak

Babil dizisine katılan Onur Saylak 12 Mayıs 1977 tarihinde Ankara ilimizde dünyaya gelmiştir. Orta Doğu Teknik üniversitesi fizik bölümünde eğitim gören Onur Saylak daha sonra tiyatro kulübüne katılarak Bilkent üniversitesi tiyatro bölümüne de devam etmiştir. Birçok tiyatro oyununda sahne adam Onur Saylak televizyonda ilk olarak kod adı dizisi ile izleyici karşısına çıkmış daha sonra da birçok dizi ve filmde rol almıştır. 2011 yılında kendisi gibi oyuncu olan Tuba Büyüküstün ile Gönülçelen dizisindeki rol arkadaşlığı sonrasında evlenmiştir.

Bu evliliğinden ikiz kızları olan Onur Saylak daha sonra Tuba Büyüküstün ile boşanmıştır. Son olarak kuzgun dizisinde Ferman Koruoğlu karakterine hayat veren yine aynı yıl Show TV’de yayınlanan Çukur dizisinde Veli Cevher karakterini canlandıran Onur Saylak Babil dizisine Egemen Kıvılcım olarak katılmıştır. Onur Saylak son dönemde menajeri olan Gözde Yılmaz ile aşk yaşamış ve bir bebek beklemektedir.Babil dizisine yeni gelen oyuncular Onur Saylak

Babil dizisinden ayrılan oyuncular

Ozan Güven – Egemen

Geçtiğimiz sezon Star TV’de yayınlanmaya başlayan Babil dizisinde Ozan Güven Egemen karakterine hayat veriyordu. Dizinin koronavirüs nedeniyle ara vermesi sonrasında sevgilisiyle kavga eden ve ona şiddetli bir şekilde döverek haberlere konu olan Ozan Güven diziden ayrılmak zorunda kaldı. 1975 yılında Almanya’da doğan Ozan Güven Mimar Sinan üniversitesi’nde modern dans eğitimi görmüş aha sonra muhteşem yüzyıl ve Bir İstanbul Masalı gibi dizilerde boy göstererek dizi oyunculuğunu geliştirmiştir.

Babil dizisinden ayrılan çıkan oyuncular Ozan GüvenCem Yılmaz ile birlikte birçok filmde rol alan Ozan Güven Babil dizisinde Eda ile İrfan’ın çocukluktan beri arkadaşıdır. Ancak Egemen sıradışı bir hayat seçer kadınları etkilemeyi ve yalan söylemeyi çok iyi başarır. Rolü ile ön plana çıkan Ozan Güven sevgilisine göstermiş olduğu şiddet sonrasında Ay yapım tarafından sözleşmesi karşılıklı olarak feshedildi ve Babil dizisinden ayrıldı. Ozan Güven’in Babil dizisinden ayrılması sonrasında yerine Onur Saylak diziye dahil oldu.

Aydan Koptur – Aydan

Aydan Koptur Babil dizisinden ayrıldıAydan Koptur Babil dizisinden ayrıldı ve Trt1 dizisi Tövbeler Olsun’a katıldı. Babil dizisinde Aydan karakteri olarak izlediğimiz güzel oyuncu yeni sezonda Babil dizisinde olmayacak. Aydan Koptur yeni dizilerden birisi olan Tövbeler Olsun dizisinde Sena karakteri olarak rol alacağını belirtelim. Böylelikle Ozan Güven ve Aydan Koptur yeni 2. sezonda Babil dizisinin oyuncu kadrosunda yer almayacak. Merak edenler bakabilir >> Tövbeler Olsun Sena kimdir?

Babil dizisine yeni gelen oyuncular ile diziden çıkan ayrılan kadroya veda eden oyuncuları sizlere bu sayfada tanıtmaya devam edeceğiz. Sizler de yorum ve görüşlerinizi ile Babil dizisinden ayrılan ya da Babil dizisine yeni gelen oyuncular hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazabilirsiniz.

Yorum yaz

1 Yorum

  1. İlk bölümünden beri gözümü kırpmadan izlediğim dizide yeni Egemen’e hala alışamadım. Ozan Güven özel hayatında ne yapmış takip edemedim ama dizideki rolü için biçilmiş kaftandı. Onur Saylak’ı da oyuncu olarak çok beğenmeme rağmen bu role oturtamadım 😔

Etiketler