Babil Dizisi Ozan Güven Neden Yok Yeni Egemen Onur Saylak Kimdir?

Babil dizisi yeni sezonu ile ilgili önemli bir değişiklik söz konusu. Babil dizisi başrol oyuncularından olan Ozan Güven yakın zamanda sevgilisine uyguladığı şiddet ile gündeme gelmişti. Henüz o şiddet konusu yargıda olduğu için Ozan Güven ve Ay yapım karşılıklı olarak dizi anlaşmasını sonlandırmıştır. Ozan Güven’in Babil dizisinde yeni sezonda yer almayacağı kesinleşmişti. Babil dizisi yeni sezonunda Egemen karakteri yer almayacak mı yoksa yeni bir Egemen mi katılacak diye merak ederken yapımcıdan net bir açıklama geldi ve Egemen rolünü yeni canlandıracak oyuncu ile anlaşma sağlandı. Ozan Guven Babil dizisinden neden ayrildi

Babil dizisi yeni Egemen Onur Saylak kimdir?

Babil dizisi yeni sezonunda Ozan güven’in yer almayacağı kesinleşince Egemen rolünü canlandıracak yeni bir oyuncu ile anlaşıldı yeni sezonda Egemen karakterini Onur saylak canlandıracak Onur saylak kimdir daha önce hangi dizi filmlerde rol aldı bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz.

Onur Saylak kimdir?

1977 Ankara doğumlu olan Onur Saylak Kadir Has üniversitesi film ve drama yüksek lisans öğretim görevlisidir. ODTÜ fizik kazanmışken üniversiteyi bırakarak Ankara üniversitesi kamu yönetimi bölümünde eğitim aldı. üniversitelerin tiyatro kulüplerinde yer aldı ve oyuncu olmaya karar verdi. Bilkent üniversitesi tiyatro bölümünü kazandı ve burada oyunculuk eğitimi aldı. 2011 yılında Tuba Büyüküstün ile evlendi.2016 yılında ayrıldılar. onur saylak babil dizisi yeni egemen

Onur Saylak rol aldığı bazı dizi filmler
2009-Nefes-Ateş,
2010-Gönülçelen- Levent,
2012-Ağır Roman Yeni Dünya-Janti metin,
2015-Hatırla Gönül- Tekin,
2016-Vatanım Sensin- Tevfik,
2018- Çarpışma- Veli Cevher
2019- Çukur- Veli Cevher
2019- Kuzgun- Ferman Koruoğlu rollerinde yer aldı. onur saylak babil dizisi egemen rolu karakteri

Babil Dizisi Ozan Güven Neden Yok?

Yakın zaman önce Ozan Güven sevgilisine uyguladığı şiddet ile gündeme gelmişti. O şiddet olayı şu an yargıda ve Ozan Güven Babil dizisi ile olan anlaşmasını iptal etmiştir. Yargı süreci bitene kadar da hiçbir iş yapmama kararı aldı. Ay yapım ve Ozan güven’in karşılıklı dizi anlaşmasını iptal etmesi üzerine Ozan Güven yeni sezonda herhangi bir projede yer almayacak gibi görünüyor. Şimdilik sessizliğini koruyup yargıdan çıkacak sonucu bekliyor.

Babil dizisi yeni sezonunda Egemen karakterini Onur Saylak’ın canlandırması sizce doğru bir karar mı? Ozan Güven ile birlikte Egemen karakteri de diziden çıkmalı mıydı? Yorumlarınızı aşağıya yazabilirsiniz.

Etiketler