Babil Dizisi Neden Bitti Final Yaptı, Geri Başlayacak mı?

Babil Dizisi Neden Bitti Final Yaptı, Geri Başlayacak mı? Babil dizisinden üzücü bir haber geldi. Babil dizisi için final kararı aldı. Babil dizisi neden bitti final yaptı? Babil dizisi geri başlayacak mı? Babil dizisi başka bir kanalda yayınlanır mı sorularını cevaplayalım.

Babil Dizisi Neden Bitti Final Yaptı

Babil Dizisi Neden Bitti Final Yaptı?

Star TV ekranlarında yayınlanan sevilerek takip edilen Babil dizisi Ay Yapım imzası ile yayınlanıyor. Babil dizisi yönetmenliğini Uluş Bayraktar yaparken senaryosunu Nüket Bıçakçı ve Özlem Yücel yazıyor. Babil dizisi 19 bölümdür yayın hayatına devam ederken final haberi geldi. Babil dizisinin final tarihi ve bölümü kesinleşmese final yapacağı kesinleşti. Babil dizisi neden bitiyor final yapıyor sorunu cevaplandıralım.

Babil dizisi neden bitiyor? Çünkü konusu gereği tekrara düşüyor ve seyirciyi bunaltan sahnelere yer veriliyor. Babil dizisi henüz 20 bölümdür yayında olmasına rağmen konusunda tekrara düşüyor. Seyirci böyle tekrar sahneler izlemek istemez ve bu yüzden seyirci sayısı düştü, reytingleri azaldı.

Babil dizisi final yapiyor

Babil dizisi neden final yaptı? Babil dizisi ilk bölümlerinde reytingleri iyiydi. İlk bölümlerinde reyting sıralaması da üst sıralarda yer alıyordu. Ancak ilerleyen bölümlerde Babil dizisi reyting sıralaması ve reyting oranları düştü. Babil dizisi yayınlanan bir kaç bölümde reyting sıralaması;  Babil dizisi son bölümü AB de 19. sırada yer aldı. Babil dizisi önceki bölümü ise totalde 24. sırada yer alıyor. Babil dizisi 23 ekim bölümü AB de 4. sırada  yer aldı.  Babil dizisi reytingleri çok başarılı devam etmiyor maalesef. Bazen reytinglerde ilk 5 e girse de genel olarak 20 lerde yer alıyor reyting sıralaması. Bu yüzden de final kararı alması kaçınılmaz diyebiliriz.

Babil dizisi final yapmasının bir başka sebebi olarakta çarpık ilişkiler gelebilir. Zamanımızda çoğu dizinin büyük hatalarından birisi. Çünkü ailecek televizyon başında oturulan saatte yayınlanan dizilerde aile dışı ilişkiler, aldatmalar ve çocukların izlememesi gereken sahneler yer alıyor. Bu yüzden de Babil dizisinin reytinglerin düşme sebeplerinden birisi de ailece izlenememesi olabilir.

Babil dizisi baska kanala gecermi

Babil Dizisi Başka Kanalda Geri Başlayacak Mı?

Babil dizisi başka kanala geçer mi? Babil dizisi final yaparak Star tv ekranlarından ayrılacak. Babil dizisi final yaparak ekranlardan ayrılıyor başka kanala geçer mi sorusu seyircilerin aklında. Bu soruları cevaplayalım. Babil dizisi geri başlamayacak. Reytinglerdeki düşüşü, konuların tekrara düşüşü, uygunsuz yasak ilişkilerin gösterilmesi dizinin tekrar yayınlanmaması sebeplerindendir. Babil dizisi başka kanala geçmez ve Star tv ekranlarında bitirilir. Yeniden başlamayacaktır diye tahmin ediyoruz.

Babil dizisini severek izliyor muydunuz? Babil dizisi bitmesin final yapmasın istiyorsanız diziye sahip çıkmanız gereken zamandasınız. Babil dizisini desteklediğiniz takdirde yapımcılar başka kanalda devam etme fikrini değerlendirir. Babil dizisi sizce bitmeli mi yoksa başka kanalda yayın hayatına devam etmeli mi? Yorumlarınızı aşağı yazınız.

Yorum yaz

2 Yorum

Etiketler