Babil Dizisi 2020-2021 Yıllarında 2. Sezon Olacak mı?

Yorum Yap 125 kez izlendi

Star tv de ekrana gelen Babil Dizisi 2020-2021 Yıllarında 2. Sezon Olacak mı? merak ediliyor. Star TV ekranlarında başlayan ve 13 bölüm yayınlandıktan sonra coronavirüs nedeniyle ara verilen Babil dizisinin yeni sezonda devam edip etmeyeceği merak konusu oldu. Bizde bu konumuzda Babil dizisi 2020/2021 sezonunda devam edecek mi yeniden başlayacak mı bu soruya cevap vereceğiz.

Babil Dizisinin 2. Sezonu Olacak Mı Yeni Sezonu Ne ZamanBabil Dizisi 2020-2021 Yıllarında Devam Edecek mi?

Öncelikle cuma akşamı Star TV ekranlarında yayınlanan Babil isimli dizi reyting oranlarıyla ilk haftalardan beri izleyicisini ve kanalı memnun etti. Ancak cuma günleri hem Arka sokaklar gibi 14 sezondur devam eden bir dizi hem de hercai gibi popüler bir dizinin olması Babilin işini zora soktu. Dizi ilk haftalardaki reytinglerinden gittikçe uzaklaştı ve son haftalarda 3 veya 4 oranında Total reyting almaya başladı. Dizinin kötü gidişatı devam ederken Corona virüs salgını yayıldı ve dizi setleri zorunlu ara verdi.

Babil Dizisi 2020-2021 Sezonu devam edecek miBabil Dizisi 2. Sezon Olacak mı?

Star TV henüz Babil dizisi hakkında kesin bir karar vermedi. Ancak dizinin ikinci sezonu olacak mı yeni sezonda Babil dizisi devam edecek mi sorusuna reytinglere bakarak oldukça zor cevabını verebiliriz. Reyting almanın gittikçe zorlaştığı günümüzde Babil dizisi de son haftalarda iyice düşük izlenme oranları almaya başlamıştı. Bu sonuçlara göre Babil dizisinin ikinci sezonun olması oldukça zor görünüyor. Ancak hikaye yarım kaldığı için ve bir final bölümü ekrana gelmediği için muhtemelen Babil dizisi 2. Sezon yeniden başlayacak. Eğer reyting alamazsa kısa sürede erken final yaparak ekranlara veda edecektir.

Babil Dizisi yeni Sezon devam edecek 2020-2021Babil Dizisi 2020-2021 Yıllarında 2. Sezon Olacak mı?

Babil dizisinin 2020-2021 sezonunda devam edip etmeyeceğini yukarıda izah etmeye çalıştık. Dizinin gittikçe düşen popülerliği 2. Sezon da devam etmesine yeter mi Star TV Babil dizisi devam ettirir mi şimdilik kesin bir bilgi bulunmuyor. Ancak Star TV hazır izleyici bulmuşken Babil dizisini ikinci sezon bir süre daha devam ettirip eğer reyting alamazsa daha sonra final kararı alabilir.

Sonuç olarak Babil dizisi ikinci sezonda olacak mı 2020/2021 Sezonu devam edecek mi sorusuna şimdilik devam edecek  diyoruz. Ancak ne kadar süreceği belli değil diyoruz. Sizlerde bu konuda yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilir Babil ile ilgili fikirlerinizi diğer yorumcuları ile paylaşabilirsiniz. Babil Dizisi yeni Sezon devam edecek mi? Kesin Cevap için linke tıklayın..

Etiketler